Widok

jaką kupić prostownice????

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest tak duzy,że nie mam pojecia czym sie kierowac przy wyborze,licze na wasza pomoc,papa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę REMINGTON - mam prostownicę do długich włosów czyli szeroką.

Podaję link do takiej jaką ja mam : http://allegro.pl/item353293292_szeroka_prostownica_remington_s1032_z_dvd.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno ceramiczną.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja akurat Remingtona nie polecam.Jak dla mnie beznadziejna.
Jak chcesz kupic dobra prostownice to niestety musisz zainwestowac ok.200zl.Najlepiej ceramiczna i kup ja w sklepie z artykulami fryzjerskimi.
Wtedy bedziesz pewna ze masz dobry produkt.No i od razu kup sobie jakis preparat do prostowania bo na sucho zniszczysz sobie wlosy.
Ja uzywam Iron Smoother z Matrixa-jest rewelacyjny.Zabezpiecza wlosy przed wysoka temperatura i nablyszcza.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazimiera dlaczego nie polecasz?? Ja stasuję ją juz od około 2 lat i jest super. Niegdy nie miłam lepiej wyprostowanych włosów jak tą prostownicą, a zaznaczę, że mam kręcone włosy!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja tez mam krecone wlosy i niestety nie zdala egzaminu.Ale fakt ze to bylo jakies 4 lata temu.Teraz moze sa inne,lepsze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam na allegro profesjonalną fryzjerska prostownice ceramiczna firmy GA.MA jest super, nie pali włosów i mega szybko sie nagrzewa, a włosy prostuje tylko 1 raz bo od razu efekt jest widoczny.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam REMINGTON sama zaopatrzyłam się w nią jakieś dwa miesiące temu , choć mam długie własy to w cięką i nie pali włosów szybko się nagrzewa a przedweszystkim nie ciągnie ich jak jnne prostownice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam remington - polecam, uzytkuje od ok 4 lat, zwroc uwage zeby miala kabel obracany, bo ja wlasnie musialam ostatnio swoja wymienic bo juz kabel 'niestykal':D wybralam teraz tez remington tylko dodatkowo z kablem obracanym:)




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala28 zwróć też uwagę na szerokość płytek - jeśli nie masz dlugich włośów wybierz wąską płytke - prostownica jest bardziej poręczna, jeśli masz długie włosy to żeby sie nie zamachać :) wybierz prostownicę o szerkiej płytce!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam wczoraj najnowszą prostownicę Babyliss Pro 230 Radiance.Jest super!Zawsze miałam problem z puszącymi się włosami.Inne prostownice nie dawały rady,włosy po kilku godzinach wykręcały się.Teraz nawet po nocy,włosy są proste i wystarczy je przeczesać by wyglądały świetnie.Kupiłam to cudo w Anglii i kosztowała 100 funtów.Była warta swojej ceny.Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uu to jak Ty zaplacilas 100 funtów to przeliczając to w Polsce ona dosc droga bedzie...:D.tez mam takie go rodzaju wlosy i jak narazie to tylko jedna prostownica sobie z nimi poradzila rewelacyjnie z efektem wlasnie takim ze kilka dni sie trzymalo:)No ale niewiem jaka to byla,bo posiada ją moja fryzjerka.Ale napewno z tych drogich.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a powiedz mi czy wlewasz do Niej wode i prostujesz na pare.Bardzo prosilabym Cie o odpowiedz na adres monikatomczyk1@wp.pl mialam naprawde wiele prostownic za duze pieniadze.Mam wlosy niby proste naawilzam je caly czas ale prostownice mnie zawodzily po kilku godzinach.Prosze o dokladniejszy opis bo ja mieszkam w Anglii i tak mysle o niej i nie moge sie zdeydowac.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Re: jaką kupić prostownice????
~monika

195.93.21.* | 2008-10-30 22:45:09

hej a powiedz mi czy wlewasz do Niej wode i prostujesz na pare.Bardzo prosilabym Cie o odpowiedz na adres monikatomczyk1@wp.pl mialam naprawde wiele prostownic za duze pieniadze.Mam wlosy niby proste naawilzam je caly czas ale prostownice mnie zawodzily po kilku godzinach.Prosze o dokladniejszy opis bo ja mieszkam w Anglii i tak mysle o niej i nie moge sie zdeydowac.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam perfect z biedronki i jest super:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym tygodniu kupiłam prostowicę Remingtona S1031 i jestem zachwycona.Włosy są idealnie proste bez używania żadnego środka wspomagającego działenie prostownicy. Koszt 146 zł na Allegro ,w Saturnie około 180 zł.
A tak przy okazji, jesli któraś z Was potrzebuję to może oddać prostownicę Philipsa, ceramiczna,ale płytki trochę starte ( ma 4 lata ),ale jeśli chodzi o swoją funkcję nadal sprawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę oddać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Wahl Cutek, uzywam jej ponad dwa lata, jest super, polecona przez fryzjera, polowalam na nia na allegro :)
ok 120zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majko-to ja bylabym zainteresowana ta prostownicą,ktora chcesz oddac.rozumiem ze jest ceramiczna?jesli to jeszcze aktualne to skontaktuj sie ze mna na gg(7117292).
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam WAHL CUTEK Z ALLEGRO !! Mam wlosy "falujące", trudno mi zawsze było je ułożyć. Gdy użyłam tej prostownicy - super, gładnie , lśniące ! polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zakupilam prost.babylis pro230 radiance na pare jest rewelacja polecam.Kosztuje ok.400zl ja dalam na allegro 23o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BaByliss Pro 230 Radiance. prostownica parowa !!!!!!! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takze kupilam ta z biedronki i jestem zadowolona. Wg mnie ona moze rownac sie z tymi za 200 zl ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Babyliss jest super miałam ją kiedyś, obecnie posiadam od 3-4 lat prostownicę firmy Wigo i jest b.b.b.dobra. Fakt nie parowa ale jak dla mnie można ją porównać do sprzętu Babylissa
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Babyliss jest super miałam ją kiedyś, obecnie posiadam od 3-4 lat prostownicę firmy Wigo i jest b.b.b.dobra. Fakt nie parowa ale jak dla mnie można ją porównać do sprzętu Babylissa
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja fryzjerka też poleca Remingtona, na którym pracuje.
Ja kupiłam w piątek na allegro,czekam aż dojdzie.
Kupiłam model REMINGTON S1031 SLEEK&CURL - z przesyłką wysło 137zł.
Mam włosy "podatne" czyli nijakie-mam nadzieję, że będę zadowolona, gdyż opinie o tej prostownicy są w 99% pozytywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie wlewa się wode ja mam taką właśnie kupiłam i niewiem gdzie prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Mam do sprzedania nową prostownice remington s2013.
prostownica jest nowa posiada gwarancje na 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno najlepsze są z tymi żółtymi płytkami ceramicznymi, ja mam taką z Brauna. Jest bardzo dobra jak dla mnie :) To od Ciebie zależy ile chcesz wydać na taką prostownice. Jeśli chcesz naprawdę dobrą to 200zł pewnie wydasz, a jeśli takie dobre to do 100zł, ale tak to już pewnie dostaniesz tylko z białymi płytkami ceramicznymi. Z zółtymi nie zaciąga włosów, nie niszczy ich aż tak bardzo, i szybko się nagrzewa, oczywiście z termoregulacją :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Mam do sprzedania nową prostownice remington s2013.
prostownica jest nowa posiada gwarancje na 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Mam do sprzedania nową prostownice remington s2013.
prostownica jest nowa posiada gwarancje na 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Remingtona z zółtymi płytkami i napewno nie dałam za nia ok 200zł fakt kupowałam ponad pol roku temu i cos ok 130zł dałam jak mnie pamiec nie myli. Prostownica nagrzewa sie błyskaiwcznie i super prostuje wlosy przynajmniej moje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chętnie odsprzedam swoją prostownicę firmy Babyliss, kupiona w tamtym roku,użyta ok. 5 razy,bo bardzo szybko po ślubie wróciłam do swoich krótkich włosków :)

więcej info prześlę na maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o info o prostownicy na studio@justyna-art.pl
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JustynaArt,

mail wysłany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tą, mam kręcone włosy, jest spoko :)
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27942-opis-Prostownica-ceramiczno-tytanowa-2088U-Pro-230-Elegance-Bronze-Straightener-BaByliss.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam jakieś 4 miesiące temu prostownice babyliss pro 230 radiance i jest znakomita ;) Włosy są po niej lśniące ;D Naprawdę nigdy nie byłam aż tak zadowolona z prostownicy ;) Jest super nie zamienię jej na inną.. ;D Bardzo szybko się nagrzewa i w ogole jest znakomita ;) Na allego jest jej pełno Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam właśnie do sprzedania ta prostownicę babyliss pro 230 radiance za 180 zł zapłace za przesyłke to moje gg proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
78 31 844 chetna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A używa ktoś z was takiej prostownicy http://www.kalamis.pl/product-pol-3524-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-Black-elegancka-torebka.html Podobno bardzo dobra jakość, świetnie prostuje włosy i co najważniejsze nie niszczy ich tak jak te wszystkie tanie prostownice, które można kupić w marketach. Myślę, ze w coś takiego można spokojnie zainwestować, koszt szybko się zwróci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny mam do sprzedania prostownice babyliss pro 230 radiance za 200 zł zapłace za przesyłkę !prostownica jest nowa 1 używana bardzo dobrze prostuje włosy i i zostają takie proste cały dzień ma długi kabel co umożliwia prostowanie w każdym miejścu GORĄCO POLECAM mój adres e-mail monisia19891@onet.eu bądz na nr telefonu 667523671 ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT;-)MONIKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam te prostownice i nie polecam, bardzo zniszyczyla mi wlosy i teraz probuje je odratowac. Slyszalam ze ghd prostownice sa rewelacyjne i chyba teraz bede na nia zbierac pieniadze bo tania taka nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam remingtona i jestem mega zadowolona!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dziwne że ta prostownica ci zniszczyła włosy. Ja mam ją od roku i jest świetna. Najlepsza jaką miałam. Świetnie nadaje się do długich włosów, bo jest szeroka i ma grzebień z 3 możliwościami wysunięcia - od malutkiego do dużego, co sprawia że sama jednocześnie prostuje i rozczesuje włosy. Ma długi kabel - duży plus za to! Można wlać wody i wtedy jest parowa. Bardzo szybko się nagrzewa - można prostować włosy nawet w 230 stopniach, a mi wystarcza 200. Może zawsze prostowałaś włosy bez żadnych środków ochraniających przed gorącem i w temperaturze 230? Moim zdaniem to zdecydowanie za wysoka temperatura. Rzadko kiedy ustawiam ją nawet na te 215 stopni, tylko gdy się bardzo śpieszę, bo na 215 wyprostowuje pasma na amen za jednym pociągnięciem:) Pozdrawiam! Ps. Naprawdę polecam ten sprzęt, jednak dziewczyny pamiętajcie - wszystkiego trzeba używać z głową, a nie temperatura na maxa i jazda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zaintereswoana kupnem o ile ja jeszce masz') 798951618 lub wildbaby@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ponad rok temu dostałam prostownice Remingtona i jestem mega zadowolona, tym bardziej że mam długie włosy i mam nawyk mycia głowy przed pracą, a że mało czasu rano to i tą prostownicę stosuję na wilgotne włosy, jest super polecam...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mam remingtona i tez polecam, jest rewelacyjna na moje dlugie wlosy ;)

ten model Sleek&Curl Remington S1051
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajcie, że przed prostowaniem należy zabezpieczyć włosy przed przegrzaniem lotionem. Zresztą moim zdaniem codzienne prostowanie jest niezdrowe dla włosów. Wysuszają się i zaczynają puszyć. NA puszenie miałam tajemny sposób. Maseczka z awokado, miodu i oleju. Olej może być w zasadzie dowolny, bo chodzi o natłuszczenie i rozrobienie masy, a nie witaminowanie włosów. Jeśli włosy są kręcone ,a chcecie je trwale naprostować to warto się poradzić fryzjera. Zapraszam do salonu Mulieres Hair & Body. Możecie się zapisać przez https://wpadaj.pl/ albo telefonicznie 730941434
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobaczcie - https://www.fryzomania.pl/hot-tools-dual-plate-black-gold-prostownica-do-wlosow-z-podwojnymi-plytkami.html
Spory wydatek, ale za tym idzie jakość. Będziecie mieć rozwiązanie, które bez zarzutów posłuży wam przez lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry