Widok

jaką zmywarkę polecacie (45 cm do zabudowy)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zależy mi na cichej (bo kuchnię mam otwartą), zużywającej jak najmniej wody i przy okazji też prądu. Za co jeszcze zwrócić uwagę, jakie funkcje się sprawdzają?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Ardo dw 45 al, co prawda nie do zabudowy. Jestem z niej zadowolona: zużywa przy zwykłym myciu 10,5 l wody i jest to klasa AAA czyli bardzo oszczędna. Moja ma funkcję połowy załadunku oraz opóźniony start co jak dla mnie jest bardzo przydatne. Ogólne polecam - najlepiej myje używając tabletek i innych środków Calgon (przy tabletkach Somat potrafiła nie domyć naczyń)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosch SRV 53M03 EU nigdy bym jej na żadną inną nie zamieniła, 5 programów: (Garnki, Normalny, Eco, Skrócony, Mycie wstępne), najwazniejszy jak dla mnie 35 minutowy-skrócony ,AquaStop, cenowo i jakościowo rewelacja(kupiłam ją 1.5 roku temu przez internet za 1270)
http://www.ceneo.pl/377151
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy podobną Boscha - SR-I 45 T 35 EU "silence plus, 3in1". Kupiliśmy w promocji w Saturnie w lutym. Jest cicha i ekologiczna (mały pobór wody), można w niej stosować tradycyjne środki do zmywarek albo pastylki. Ma cztery programy, w tym automatyczny dobierajacy temperaturę, ilość wody i długość mycia zależnie od stopnia zabrudzenia włożonych naczyń. Można też każdy program skrócić oraz opóźnić czas uruchomienia zmywarki. W środku moża poskładać albo zdemontować część półeczek. Jest też fajna opcja zablokowania guzików, tak żeby dziecko nie powciskało i nie namieszało ;-)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam whirlpool 45.. ogólnie jest super... myje fajnie, wydajna.. min. prądu i wody i cena rozsądna (odnośnie boscha mają drogie sprzęty..mimo porównywalnej jakości)... ale jak masz wybór to zdecydowanie nie polecam 45.. uważam, że malutko do nich wchodzi

oto jej kilka funkcji:

Technologia Szósty Zmysł
Doskonała wydajność AAA
Ilość programów 7+1 AUTO
Wstępne TAK
Funkcja Antybakteria PROGRAM
Szósty Zmysł 40-70° Auto 55°-65°
Szybki 40°/Ekspresowy 35° -/TAK
Szkło 40°C Delikatny 40°
Bio/eco 50° bio 50°
Intensywny 70° TAK
Połowa ładunku OPCJA

a tutaj stronka: http://www.whirlpool.pl/app.cnt/whr/pl_PL/pageid/pgproddtl001/catid/4/subcatid/14/prodid/42385

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za sugestie. Niestety muszę mieć 45, bo szafka jest przygotowana i nie mam miejsca na szerszą. Poza tym będziemy tylko w trójkę za jakiś czas, więc to chyba wystarczy...
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam siemensa auto 3 in 1. I jest naprawdę bardzo cichutka-również mam otwarte przestrzenie (duży pokój, kuchnia i przedpokój). Poza tym ma gotowe oszczędnościowe programy. Ja jestem z niej bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia nas tez jest 3 .. niestety mycie większych misek, garnków czy innych rzeczy większych objętościowo od talerza zajmuje czasami nawet cały kosz więc nie jest praktyczne.. :(

niestety my też dopasowaliśmy kuchnię do mniejszej zmywarki teraz wybieramy dużą
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siemens albo Bosch bo mają najdłuższą żywotność
a zmywarkę używa sięraz dziennie lub raz na dwa dni więc ma się co popsuć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My skorzystaliśmy z opcji darmowych 5 lat gwarancji, bo była taka promocja na sprzęt kupiony do końca marca. Czasem można dokupić kilka lat gwarancji.
Również mieliśmy problem z wstawieniem do kuchni zmywarki większej niż 45cm i są takie dni że przydałaby się większa, ale z reguły trzeba czekać aż się zapełni. Jeśli chodzi o mycie misek i dużych talerzy, można podnieść lub obniżyć górny kosz i w ten sposób regulować ilość miejsca na półkach. Wiem, że niektóre modele Boscha o standardowej wysokości mają nawet możliwość mycia blachy z piekarnika - i pewnie nie tylko modele tej firmy.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry