Widok

jakaś lipa - City House

Karczemki Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Interesowałem się mieszkaniem przy ul.Św Brata Alberta , poinformowano mnie że mam tydzień na w wpłatę zaliczki bo tylu jest chętnych. Po "wizji lokalnej" zrezygnowałem , mieszkania jak tramwaj. Do dziś można kupić to mieszkanie a minęło już 7 tygodni . Podobno na dolnych piętrach zrobią lokale usługowe ... pięknie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tez byłem oglądać ta inwestycje ale jakoś po spędzonej chwili na placu budowy stwietdzilem ze to nie ma sensu i sobie opuściłem ten zakup.... z jednej strony ulica z drugiej jakiś warsztat. .. jednym słowem lipa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ok jest mega minusów sam fakt ze to już Kokoszki a nie Karczemki, ale za to jaka cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
"fakt ze to już Kokoszki a nie Karczemki" dla sprostowania Karczemki to osiedle Kokoszek :P ;) https://pl.wikipedia.org/wiki/Kokoszki_(Gda%C5%84sk)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha, Karczemki to osiedle w dzielnicy Kokoszki a czy to jakas ujma ze znajduje sie w Kokoszkach? Karczemki to jakis luksus a Kokoszki slamsy? Buahahaha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodzilo mi o to ze na karczemkach jest blizej usług i infrastruktury - np szkola wszystkie sklepy, blizej przystankow itp. Ulica przy ktorej city house buduje tego nie ma :) Nie chodzilo mi o zaden luxus hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczególnie mieszkańcy ulicy Storczykowej mają "bardzo blisko" do komunikacji miejskiej,sklepów itd.
(swoją drogą to lekki absurd że na tak dużym osiedlu jak Storczykowa młodzież, mieszkańcy prawie 1km do przystanku komunikacji miejskiej)
Reasumując każde osiedle ma plusy i minusy :) Jesteśmy razem jedną dużą dzielnicą która już pokazała że "razem siła"odnośnie budżetu obywatelskiego, sprawy autobusu 167 itd :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy wiecie może coś na temat polepszenia dojścia do pkm ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hue :P ztm i urząd twierdza ze nasza dzielnica jest wręcz wzorowo skomunikowana z linia pkm, wystarczy wsiąść do autobusu linii 168, a na Szczęśliwej przesiąść sie do 164 (kursujacego 8 razy w ciagu dnia, zazwyczaj odjeżdżającego rano minute przed przyjazdem 168, co skutkuje czasem oczekiwania ~30 min na następny), którego rozkład jest dopasowany do rozkładu linii 168 :) więc naprawde nie wiem o co wam chodzi :P ale spokojnie w tej chwili i tak nie musicie sobie tym zawracać głowy bo PKM się zdupczyła
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha a śniadanie zjeść na kolacje, i wszystko się zdąży...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Storczykowa

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry