Widok

Jaki prezent dla 10-latki pod choinkę?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie. Chętnie posłucham sugestii, bo moja chrześniaczka 10-letnia panna jakoś sama nie potrafi określić co chciałaby dostać.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja dlla 12latki(skończy w marcu więc 11 kończy) kupiłam fajne koszulki bo teraz się modnisia zrobiła ;) w zeszlym roku dostała kolczyki i hmm... nie pamiętam ;) dla 10 latek to w zależnosi od zainteresowac puzzle trudniejsze, książki jak lubi, łyżwy jak nie ma a ma z kim pójść
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
a może spróbuj, albo jej rodzice, stworzyć z nią list do Mikołaja? Jest taka strona listdomikolaja.pl gdzie dziecko moze wybierac prezenty z przeznaczonych dla niego workow (dla chlopca, dziewczynki, malucha) i moze wtedy, jak cos zobaczy, to bedzie wiedziala co chce? Wszystko tam jest bajkowe i swiateczne, wiec moze akurat poczuje te atmosfere ;) a rodzic moze dostac na maial kopie listu i miejsca, gdzie mozna kupic zabawki - no a potem podzielic sie taka lista z toba - praktyczne i wygodne. No i dziecko moze sie poabwic w ozdabianie, naklejanie itd, zawsze to milo spedzony czas dla wszystkich ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja prawie 10 latka stworzyła tam taki list na stronie i wybrała statek wycieczkowy barbie oraz lalke barbie fashionistas i kena-księcia z filmu barbie -ksiezniczka i piosenkarka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
może takie kolczyki klipsy: http://artillo.pl/product/klipsiki-dla-dziewczynki-i-nie-tylko-zabki-,24386.html będzie się mogła poczuć jak mała dama ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
a moja co prawda 9 latka, ale to podobnie napisała list i chce dwie lalki monster high i dwa rodzaje klocków lego friends kawiarnie i samochód kempingowy, oprócz tego dostanie jeszcze książkę to jest to co wiem na pewno :)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jestem tradycyjną 70-letnią babcią i wrogiem Barbi, Kenów i całych przyległości. To niczego nie uczy, nie rozwija, tylko wpędza dziecko niepotrzebnie w kompleksy, identyfikacji z tą suchą lalką, która powoduje pragnienie bogactwa, ekstrawagancji jako jedynego celu w życiu. A są inne wartości i istotne ideały.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 10
I co babcia kupila? Pidzame czy skarpetki?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17
ja też często w internecie szukam inspiracji i wskazówek odnośnie prezentów dla dzieci. Swoich nie mam więc nie jestem na bieżąco z nowinkami. Mogę za to polecić książkę która okazała się prawdziwym hitem! są to Przygody Neli Małej Reporterki! podobno niedługo wychodzi kolejna część. Moja 9 letnia chrześnica uwielbia tą książkę, dodatkowo zaczęła oglądać filmiki z tą dziewczynką. Od tygodnia jej marzeniem jest bycie podróznikiem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
w mojej rodzinie książki to żelazny punkt na liście choinkowych prezentów :) Ale żeby nie było monotonnie, zawsze dorzucam jeszcze jakiś drobiazg. Mojej małej siostrzenicy zamówiłam w tym roku bransoletkę Shains z wymiennymi literkami. Najwyższy czas żeby sama zaczęła uczyć się pisać i czytać, a taka "biżuteria" będzie i ładna, i zmotywuje ją do uczenia się liter
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja swojej chrześniaczce kupuję zestaw do robienia bransoletek z Totally Me, kreatywne i nie rzuci w kąt po 2 dniach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
moja rzuciła po trzech dniach hehe
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
10 latki to chyba szaleją za Monster High:) idź do Toys R Us, masz promocję na te lalki i gadżety
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja proponuję:
-lalki i akcesoria Monster high
-pierdołki z Hannah Montana (torebki,ksiazki zabawki...)
-klocki Lego Friends (u mojej 9,5 letniej-szał na nie) wielki wybór na Allegro,mniejszy w sklepach
-kosmetyki typu zestaw perfum+szminki+biżuteria itp też można z postaciami z bajek zakupić
-jak lubi czytać to jakas fajną książkę + może pamiętnik???
-ciuszki ale to musisz znać gust Chrześniaczki ;P

no,to tyle co pamiętam z listu do Mikołaja mojej córci :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Hannah jest dużo starsza niż 9-latka, to nie dla niej! Biżuteria, kosmetyki to już w tym wieku chcesz wzbudzić w dziewczynce seksowność i przygotowujesz na galeriankę.....?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Taka 10-latka to niezłe pole do popisu, jeśli chodzi o wybór jakiegoś ciekawego prezentu:) Zależy przede wszystkim od tego, ile chce się wydać na ten cel
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja swojej córce w podobnym wieku (konkretnie 11 lat) kupiłam zestaw cienkopisów za około 60 złotych i mam nadzieję, że będzie zadowolona, i że przyda jej się coś takiego:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
60 złotych to chyba trochę sporo jak na zestaw cienkopisów, prawda? No chyba, że to są jakieś specjalne cienkopisy, albo jest ich w tym zestawie bardzo dużo:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lego Friends dla 10 latki?Wydaje mi się,że za duża już jest.
Moja 4,5 latka układa z instrukcji bez problemu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam książki z serii Biuro detektywistyczne Lassego i Mai.
http://merlin.pl/Biuro-detektywistyczne-Lassego-i-Mai/browse/search/1.html?offer=O&series=Biuro+detektywistyczne+Lassego+i+Mai&prices=20,50,100,200,300,500,1000
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Biuro Lassego to na pewno nie polska książka. Czemu wciąż fascynacja Zachodem ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ja wiem, czy to dużo Przede wszystkim są z dobrej firmy (Point 88 ze Stabilo), a po drugie faktycznie jest ich sporo, bo aż 25. Zapakowane są w taki fajny rozwijany piórniczek, także prezentuje się to całkiem nieźle. Na prezent, myślę, że w sam raz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
A to faktycznie, sześćdziesiąt parę złotych za 25 Pointów to rzeczywiście nie jest zła cena. Sporo kiedyś używałam tych cienkopisów i są naprawdę dobre, także nie przepłaciłaś;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Może jakąś książkę :) Fajnie jest wybrać taką, która ma kilka części, żeby później mieć mniej problemów z kolejnym prezentem! Polecam serię o Koszmarnym Karolku, Kacpra niewypała i jego przyjaciela Milo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja mam 11 lat i chcialabym dostac pilke z nike lub brazuke, a jak nie tos atemi 2000 lub atemi 900/1000 nie wazne jaka ale zeby byla atemi 900,1000 lub 2000. Jestem z V a.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Prezenty

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Gadżety reklamowe dla klientów (74 odpowiedzi)

Chcemy w firmie kupić coś z okazji świąt dla klientów.Doradzicie co to może być?

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

do góry