Widok

jakie konto bankowe wybrać?

witam
jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy internetowe..
z czego korzystacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
weź sobie załóż konto w mbanku, wypłaty z euronetów masz za darmo, przelewy za darmo, konto za darmo, za karte nie płacisz jeżeli ją raz użyjesz. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam osobiste w mBanku, firmowe w Pekao. Przy wyborze kierowałem się stroną https://www.bank-ranking.pl/ranking-kont-firmowych i jestem zadowolony. Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

eKonto możliwości z promocją
konto dla osób od 18 do 24 lat
0 zł za prowadzenie konta i kartę ze zdjęciem
0 zł za szybkie przelewy internetowe i BLIK
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

Korzyści dla klienta
Klient może zyskać nawet 350 zł premii.

Jak zyskać nawet 350 zł?
- za płatności telefonem = 20 zł
- za przelewy na numer telefonu = 20 zł
- za aktywny cel oszczędnościowy= 20 zł
- dodatkowa premia za spełnienie trzech powyższych warunków = 140 zł
- za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód = 150 zł.

Szczegółowe warunki dostępne są w Regulaminie promocji na stronie reklamodawcy.


https://tiny.pl/w56zn


#ekonto, #kontodlamłodych, #kontoosobiste, #premiadlaklientów, #promocjedlaklientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo millenium dobre konto, przy wpływach minimum 1000zł miesięcznie masz konto za darmo, bankomaty też wszystkie za darmo,za płacenie kartą za paliwo i w suermarketach zwracają 3% wydatków. Mąż ma konto w mbanku ja mam w millenium.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alior. Najbardziej konkurencyjni.

Brak kosztów za prowadzenie rachunku, wypłaty we wszystkich bankomatach bez opłat, podobnie przelewy + 5% od wszelkich płatności kartą (max 50 zł w skali miesiąca) jako premia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mbank. Konto za darmo, wypłaty z euronetów za darmo, a jak wykupisz opcje za 5 zł miesięcznie, to ze wszystkich bankomatów masz za darmo (super opcja - dużo korzystam z tego). Wszystko możesz załatwić przez internet (założyć lokate, wziąć kredyt etc). Ja mam to konto dobre 6-7 lat i jetem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mam mBank i złego słowa powiedzić nie mogę. Wszystko gra i śmiga.
Po forum znajdziesz mnie również na diigo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ING internetowe.
Darmowe konto przy płatności min 200 zł kartą, przelewy darmowe, WSZYSTKIE bankomaty darmowe, zakładasz przez internet, karta płatnicza zbliżeniowa - darmowa. Ja polecam. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama30plus w 100% zgadzam sie z Toba, ING wg mnie jest jak narazie najlepszym i najtanszym rozwiazaniem. do tego co napisalas dodam jeszcze ze jesli nie nabijesz tych 200zl karta w miesiacu to i tak nie pobieraja oplaty 9zl za karte tylko srednio 2 do 4zl takze zdecydowanie polecam
koko koko tusk idioto
ceny leca w c**j wysoko
wszyscy razem zastrajkujmy
wachy nie kupujmy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja po 9-ciu latach, opuszczam mBank - to znaczy, główne operacje przenoszę do Alior Sync. Wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo, trzy wpłaty we wpłatomatach w miesiącu, za free , następne z małą prowizją (ale kto wpłaca kasę przez wpłatomat częściej?), dobry interfejs na stronie, dobre zabezpieczenia logowania, umowa do domku, spisujesz z kurierem, tego samego dnia masz kartę bankomatową w skrzynce pocztowej. wszystko ok. A, w miesiącu masz bodajże 10 przelewów ekspresowych (BlueCash) za free. Nie ma lepszej oferty. Zero oplat za karte, czy prowadzenie konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@pawlik mi pobierają ale 7 zł zaledwie...więc to i tak żaden wydatek w skali miesiąca. Poza tym te 200 zł z palcem w t...u wydaje co miesiąc ;). Najbardziej mnie cieszą wszystkie bankomaty darmowe bo nie muszę latać i szukać... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz w mBanku jest fajna promocja konta osobistego. Oprócz całkowicie darmowego rachunku można zyskać dodatkowe 500 zł premii na start. Szczegóły oferty można sprawdzić tutaj http://oszczednoscionline.pl/iii-edycja-promocji-zyskuj-ekontem-zgarnij-500-zl-zalozenie-konta-mbanku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najtansze obecnie konta osobiste ma Nest bank. Kiedyś smart bank ( teraz zmieniła sie nazwa). Kiedyś bank był typowo internetowy ale jakiś czas temu zobaczyłem,że uruchamiają coraz więcej swoich placówek.

Jeśli chcecie załozyć sobie konto oszczędnościowe to polecam albo w banku zachodnim wbk gdzie jest 4%
albo w orange finanse gdzie jest 3%:
http://www.postawnaswoim.pl

Tutaj jest aktualizowany ranking.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecamBank.pl bo dostaję za to premię na konto :) A tak poważnie to ogólnie mBank Ci mogę polecić po prostu. Mam u nich konto o lat i kosztów żadnych nie ponoszę. Zależy jeszcze czego dokładnie szukasz, ja na przykład zdecydowałam się na nich ze względu na brak tych różnych kosztów i na apkę mobilną. Mają bardzo wygodną i teraz robię w sumie już wszystko przez telefon. Także jeśli nie chcesz tracić czasu i mieć ten komfort, że możesz robić przelewy nawet i jadąc autobusem, to rozważ u nich konto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do pierwszej reklamacji :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam konto w ing i jestem zadowolona, żadnych opłat nie ponoszę. Wcześniej miałam w wbk i co chwilę pobierali pieniądze za różne rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Raiffeisen Polbank. Karta debetowa za 3 zł, konto oprocentowane, gwarancja niezmienności opłat. Konto które mogę polecić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj rankingów w necie z tabelami na którym można łatwo porównać różne oferty. Ja jestem w sumie zadowolony z mbanku, ale też nie wnikam w sumie co innego jest na rynku, przyzwyczaiłem się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie przede wszystkim nie można postępować zupełnie bezmyślnie przy wyborze konta. Warto jest zastanowić się co jest dla nas najważniejsze. Można skorzystać też z dobrych stron np. z grupy Money, gdzie są aktualne zestawienia różnych banków i ich ofert. Na tej podstawie można wybrać odpowiednie rozwiązanie: http://www.totalmoney.pl/konta_bankowe Wydaje mi się, że w ten sposób uda się nam obniżyć własne koszta i wybrać takie konto, które będzie miało wiele dodatkowych funkcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam w PKO, mam od lat i jestem zadowolony, dużo osób poleca mBank także myślę, że można również o tym banku pomyśleć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nest Bank polecam i ING. Dobre i tanie konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nest Bank to dobre rozwiązanie, natomiast ja zdecydowanie bardziej wole banki, które dodatkowo pozwalają zarobić. w mBanku jest wiele promocji, z których można korzystać. Śledzę je na stronie Konta-oszczednosciowe.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam konto Direct w ING bank
Fajna aplikacja na telefon,konto za darmo jeśli masz wpływy min 200 zł miesięcznie. Wszystko można przez internet załatwić.
Przeniosłam się z Millenium parę lat temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam BZ BWBK opłata tylko za karte 5 zł miesięcznie :) http://www.produktyproducenta.pl, warto prześledzić promocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystam z Raiffeisen Polbank, 3 zł za kartę, bankowość elektroniczna bardzo dobrze rozwinięta, nie ma na co narzekać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam konto w Alior banku. Nie dość,że jest wygodne w korzystaniu to jeszcze jest darmowe ( przy wykonaniu określonej płatności kartą w miesiącu ale dla mnie akurat to nie jest żaden problem....).

Drugie konto, które jest moim zdaniem warte zainteresowania to konto z lwem od ING :
http://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-z-lwem-direct-konto-osobiste/

Można dostać tam nawet 120 zł premii przy założeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z Raiffeisen Polbank, opłata za kartę 3 zł a poza tym wszystko okej, konto oprocentowane, bankowość elektroniczna dobra, nie ma na co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybierz skarpetę! Wybierz skarpetę!
A na serio, jeśli ktoś nie chce być przez banki, polecam spojrzeć w ten raport
http://conversacja.pl/materialy/Raport_Konto_bez_Kruczkow_2017.pdf
Mają jaja :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dużo informacji na temat kont bankowych znalazłam konto bankowe opinie. Bardzo mi ta strona pomogła w dokonaniu właściwego wyboru, ponieważ mogłam porównać wszystkie oferty i poczytać opinii. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy planują skorzystać z jakiegokolwiek produktu bankowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór bankowych ofert jest przebogaty i opłaty za prowadzenie konta są do przeanalizowania. To zależy od Twoich potrzeb, czy robisz dużo przelewów, jak często płacisz kartą itd. Oferta mBanku czy Banku Millenium jest ciekawa i godna polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takich kont jest dużo wystarczy p[oszukać w internecie np na stronce tuznajdziesz.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/ Możesz sprawdzić jakie są opłaty i wybrać najlepsze konto dla siebie i założyć je dosłownie w parę minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj jest artykuł w jakich bankach założych konta za 0 zł, niektóre z warunkami. Najtańsze konta bankowe w 2017 roku:
https://banki-online24.blogspot.com
Ogólnie można stwierdzić, że najlepszą ofertę ma Nest Bank. Potem są mBank, Raiffeisen, Alior Bank Konto Internetowe.....i jeszcze parę innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z darmowych kont polecam Nest Bank lub T Usługi Finansowe a jeśli się komuś nie chce szukać tutaj można je założyć

http://tuznajdziesz.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/porownanie-ofert/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę Polecić konto w T-Mobile za 0 zł
http://barto.ebrokerpartner.pl/short/4swd7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A konto młodzieżowe? Jaki bank możecie polecić? Widziałam, że tu https://direct.money.pl/kontamlodziezowe/ można przejrzeć oferty i porównać ze sobą warunki, ale jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce. Czy naprawdę można liczyć się z brakiem opłat i bezproblemowym założeniem rachunku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam skorzystać z porównywarki takich kont, zawsze to jakaś opcja. Wszystko w jednym miejscu i widać, która oferta najlepsza: https://confronter.pl/pl/porownaj/konta-osobiste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie, a ktoś z Was się orientuje, jakie teraz warunki daje Nest Bank? Zaczynam być coraz bardziej niezadowolona ze swojego obecnego banku i myślę nad zmianą konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Konto w Alior Banku :

0 zł za prowadzenie konta - jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł / mies.
0 zł za kartę debetową - wystarczy rozliczenie płatności kartą na kwotę 300 zł / mies.
0 zł za przelewy internetowe w PLN
spełnij warunki promocji i zyskaj Bonus 100 zł + 250 zł w programie polecającym

http://kam1l0.ebrokerpartner.pl/short/4vkg7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, Nest Konto w Nest Banku to darmowe konto bankowe. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź. A mogłabym jeszcze uzyskać jakąś informację w sprawie kredytów? Za jakiś czas będę potrzebować gotówki na remont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ich ofert kredytów:
- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki pozna Pani już podczas wypełniania wniosku);
- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu);
- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu, maksymalna kwota kredytu 4 tys. zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy).

Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konto już założone, czekam na to, aż dojdzie karta. Proszę jeszcze powiedzieć, czy muszę ją w jakiś specjalny sposób aktywować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, aktywacji karty można dokonać za pomocą Bankowości Mobilnej lub Internetowej Nest Banku. Dokładny opis pod poniższym adresem: nestbank.pl/poradniki/aktywacja-karty.html Kartę może Pani również aktywować za pośrednictwem infolinii Nest Banku (801 800 188, +48 22 438 41 41). Infolinia Nest Banku działa od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 - 24.00 oraz w niedzielę w godzinach 8.00 - 20.00.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam założenie sobie konta bankowego w nest banku, aktualnie moim zdaniem najlepsze konto bankowe jakie mozna sobie założyć
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
0 zł za prowadzenie
0 zł za przelewy do innych banków
0 zł karta
oraz 0 zł wypłaty z bankomatów ( wszystkich bankomatów w Polsce jak równiez i za granicą)

Dodatkowo przy założeniu konta mozna skorzystać z lokaty dla nowych klientow, która jest oprocentowana na 4%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawi mnie, czy od tego miesiąca są jakieś ciekawe promocje bankowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Credit Agricole Bank Polska: https://www.totalmoney.pl/wizytowki,729,credit-agricole-bank-polska ? Co myślicie? Macie u nich konto? Jeśli tak, to jest w pełni bezpłatne, czy trzeba spełnić jakieś warunki? W 2014 roku założyli 1 090 789 kont osobistych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko tylko nie pko bp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam w IDEA bank - podoba mi się ich interfejs online i Milenium 360. Oba są za darmo i oba są dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jakiś czas temu otworzyłam sobie konto maksymalne w banku bgż. Dostałam fajny prezent za otworzenie konta, no i oczywiście nic nie płacę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Które konto otworzyłaś? Ja mam maksymalne od niedawna i jest pod wrażeniem optymalizacji apki mobilnej. Super działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie otworzyłam to konto maksymalne :) co prawda ja z apki za wiele nie korzystam tylko jakiś tam mały przelew raz na jakiś czas i oczywiście do sprawdzania stanu konta :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przelew i 5 płatności to jest niezbędne minimum żeby wejściówki z oksystem dostać, nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja no i musisz to zrobić przez kolejne 3 miesiące od rejestracji, ale myślę że takie wymagania to żadne wymagania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w sumie takie wymagania , które nikomu nie będą przeszkadza, bo raczej każdy regularnie korzysta z takich funkcji konta. Też jestem zdania , że bgż przygotował bardzo fajną ofertę dla młodych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bank się rozwija więc musiał zbadać potrzeby swoich klientów, a że z konta korzystają głównie młode osoby to musiały wyjść im na przeciw i sprostać wymaganiom:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no przecież napisała wyżej :P Appka faktycznie jest genialna, miałem wcześniej konto w innym banku gdzie zalogować się do konta z tel graniczyło z cudem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja miałem podobne problemu z logowaniem się i wysypywała mi się apka cały czas, a w bgż działa bez problemu i płacić można bez obaw. Haha faktycznie... chyba za dużo komórki i ślepnę już :) Albo chciałem się pochwalić swoim kontem... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIgdy jeszcze nie zdarzyła mi się taka sytuacja z wyłączającą się aplikacją banku. Miałeś na pewno dobrą zainstalowaną? Odkąd jestem w bgż to jeszcze nie pobrałem aplikacji ale skoro chwalicie to moze to zrobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z poprzednią aplikacją też miałam problemu, albo mi się sama wyłączała albo po prostu logowało mnie tak długo że wyrzucało i był błąd logowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mam żadnych problemów z apką od bgż, wszystko śmiaga pierwszorzędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie to samo, wszystko działa pierwszorzędnie! (y)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

siłownia jest super wabikiem dla młodych osób. Mnie też tym skusili :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co ja widziałem miejsca gdzie narzekali że to nie na 12 mce i ze to sie nie opłaca, ale według mnie jak jakieś scianki wspinaczkowe kosztują po 30zł za wejscie to sie jednak opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie zawsze będą jęczeć nawet jak im dasz 1mln złotych za darmo to powiedzą "czemu nie 10?!". Ja się ciesze z tego co dają za darmo bo to zawsze jakieś pieniądze w kieszeni. Także szanuję bgż za chęci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziom się nigdy nie dogodzi, no ale jak im nie pasuje to nie muszą korzystać, więcej miejsc będzie dla tych którzy naprawdę będą się cieszyć z takiego bonusu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja, szczególnie że te benefity są tylko dla pierwszych 4000 osób:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto też dodać że można skorzystać z bonów pieniężnych :D 50 zł do biedronki i 50 zł na zakupy allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na jakich zasadach można je dostac? Jakieś warunki trzeba spełnić ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz podpiąć swoją kartę do systemu płatności telefonicznej, tzn. applepay, gpay, etc. i wykonać w sumie jakoś 13 transakcji żeby otrzymać obydwa bony. Jak chcesz się załapać to się spiesz, bo promocja była rozpisana do końca tego miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli jesteś młodą osobą to zdecydowanie nie ma lepszej oferty niż oferta banku bgż. brak opłat a do tego fajne bonusy - polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale to nie jest oferta tylko dla młodych osób, a dla każdego, nie? ;) tzn każdy czuje się młody :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla młodych jest promocja z oksystetm jeżeli dobrze przeczytałem regulamin. Konto maksymalne jest dla każdego dostępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie promocja ma ograniczenie wiekowe bo jest dla osób które mają poniżej 26 lat z tego co się nie mylę, więc idealnie dla mnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się,że sporo studentów się na to skusi, bo darmowe wejściówki np na siłownię, to na prawdę nie byle co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale nie tylko studentów, nawet osoby po 26 roku życia mogą spokojnie otworzyć sobie to konto i cieszyć się darmowymi bankomatami w Polsce i na świecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do 26 rż moga korzystać osoby które chcą się wbić na benefit. Samo konto nie ma ograniczeń wiekowych :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Darmowe bankomaty to tylko wierzchołek góry lodowej. Przecież w tym koncie masz darmowe prowadzenie konta, darmową kartę do konta, zero opłat za przelewy, możliwość płacenia gpay i innymi systemami. Bardzo dużo jest dodatków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z konta maksymalnego w banku BGŻ i póki co od 2 tygodni spełnia moje wymagania. Jest darmowe, bankowość internetowa intuicyjna i miła obsługa w placówce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz może w jaki sposób możesz wejść na obiekt z oksystem mając wejście od bgz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mnie to zastanawia. chcę założyć u nich konto, ale wolę się najpierw upewnić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.oksystem.pl/instrukcja tutaj masz rozpisane jak to działa, ale wysyłasz smsa, dostajesz odpowiedź i pokazujesz w recepcji, nic skomplikowanego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że w takiej formie to rozwiązali, przynajmniej nie trzeba nosić ze sobą i pilnować kolejnego plastiku w portfelu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku banku to chyba działa troszeczkę inaczej, bo swój karnet dostajesz na aplikacji mobilnej i za jej pomocą wchodzisz do róznych miejsc wspieranych przez Oksystem. Nie myle sie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dostał już ktoś ten karnet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod względem kosztów utrzymania konta najbardziej opłaca sie założenie konta w nest banku
0 zł prowadzenie konta
0 zł przelewy do innych bankków
0 zł karta
i darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów i to nie w Polsce ale i za granica

Aktualnie mają równiez promocje dla nowych klientów w postaci lokaty na start Dostaje się 4% oprocentowania.Co sprawia,ze lokata ta jest jedną z najlepiej oprocentowanych lokat w Polsce. Polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Możecie poczytac sobie opinie o tym koncie. Na dole jest pełna lista opinii osób, którzy mają tam konto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I opłata za sprawdzenie salda 5 zł każdorazowo, tego już nikt nie powie, ja się przekonałam o tym czytając dokładnie umowę w domu, ale używam konta tyko do płatności online, więc nie płacę za sprawdzenie stanu konta w bankomacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajmy żeby wspierać Polskie Banki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przepraszam, które to są polskie banki? Większość banków u nas w większej połowie należą do zagranicznych funduszy. http://meridiasprzedam.plom.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja korzystam z bgż i jest super, do tego karnet na siłkę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś mi się tak zdaje, że odkąd BGŻ otworzył konto maksymalne, to sporo klientów zyskał tym samym :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry moment został wybrany na wdrożenie konta. Koniec września = nowa fala studentów bez kont bankowych. A że oferta jest niezwykle ciekawa i opłacalna to sporo klientów z banków gdzie mieli gorsze warunki, jak ja, przeszło do BGŻ również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam maksymalne w BGŻ i jestem bardzo zadowolony. Oprócz darmowego prowadzenia to są bardzo łatwe do ogarnięcia aplikacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BGŻ wszystko darmowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie konto w bgż polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od tego na czym Ci najbardziej zależy ? Darmowe prowadzenie konto, karty, wypłaty za granicą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazdy ma swoje priorytety. Dla mnie ważne sa wypłaty za darmo poza granicami jak i sprawnie działająca apka bo robie dużo rzeczy zdalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze działająca aplikacja to połowa sukcesu, ile razy się człowiek denerwował że jakiś błąd wyskoczył czy po prostu się zacina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej to wszystko o czym wspomniałaś :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze trzeba z czegoś zrezygnować bo jeszcze nikt oferty doskonałej nie stworzył :P Ja wybrałem darmowe konto i kartę + wypłaty z planetcashów przy koncie optymalnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co zero ukrytych kosztów ? Tych planetcashów wydaje mi się że jest ich sporo co nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w optymalnym nie masz żadnych ukrytych kosztów.

Z kolei w maksymalnym musisz spełnić pewne warunki aby mieć wszystko za darmo ale tam masz możliwość wnioskowania o kredyt odnawialny od razu po otwarciu konta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie trzeba spełnić wymagania żeby dostać taki kredyt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę ich jest. Nie wiem jak za granicą, ale u mnie w mieście widziałam ich kilka, a nie jest to duże miasto :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co się orientuje to jedynym wymogiem jest po prostu założenie u nich tego konta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze musisz być klientem banku, po drugie musisz miec konto maksymalne i po trzecie spełnienie punktu 1 i 2 nie gwarantuje ze dostaniesz taki kredyt. Możesz sie o niego ubiegac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to jeszcze w żadnym banku nie zdarzyło mi się coś takiego jak opisujesz ale na pewno widziałem już aplikacje kompletnie nieintuicyjne i takie, jak moje obecna, gdzie z zamkniętymi oczami zrobię przelew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba się logować żeby zrobić przelew ? To bezpieczne rozwiązanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no żeby zrobić przelew to w każdym banku trzeba się zalogować. To byłoby zbyt niebezpieczne żeby można było to robić bez zalogowania do bankowości mobilnej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a co z blikiem? nie trzeba się logować żeby dokonać płatności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@małgosia każdą transakcje blikową musisz potwierdzić przy pomocy loginu :) także nic nikt nie zapłaci bez loginu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uff, już się przestraszyłam. To co w takim razie można zrobić bez logowania? Podejrzeć stan konta tylko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki masz system na telefonie? myślisz że jest różnica jak apka działa względem systemu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości żeby istniała różnica, ponieważ bank musi dostarczać takie same usługi wszystkim klientom ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia tego, czy apka w ogóle dobrze działa, bo niestety nie każdy bank może się taką pochwalić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Millenium konto dla studentów. Zero jakichkolwiek opłat stałych, jedyny wymóg to niestety wiek do 24 lub 26 lat, nie pamiętam już dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie się z Tobą zgadzam, to dobry wybór.Konto 360 student - https://www.konto-studenckie.pl/millenium.php to konto dedykowane dla studentów jak sama nazwa wskazuje.Tak swoją drogą uważam ,że każdy, kto szuka takiego konto powinien najpierw popytać w banku swoich rodziców albo kogoś z rodziny, kto jest zadowolony ze obsługi w swoim banku.Szanujące sie banki mają ofertę dla młodych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety takich kont za bezwarunkowe 0 praktycznie już nie ma. Najlepiej sprawdzać aktualne rankingi typu comperia. pl/ranking-kont-osobistych.html żeby wiedzieć co się w danej chwili najbardziej opłaca i który bank jakie warunki oferuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Marek Konrad reklamuje ING Bank Śląski i rzeczywiście ostatnio zapoznałem się z ich ofertą i jest całkiem atrakcyjna. Np do konta Direct dają kartę wielowalutową co sprawdza się za granica. Fajną opcją jest to, że dają możliwość za jakąś drobną opłatą korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce.
Wrzucam info na temat tego konta tutaj: https://konto-w-banku.pl/ing-direct/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojej strony jestem w stanie polecić bank ING. Moim zdaniem w chwili obecnej ma najlepszą ofertę. Jeśli chciałbyś się z nią zapoznać, zajrzyj pod ten adres: https://www.kontomaniak.pl/konta-osobiste/ing-konto-direct a jestem pewny, że znajdziesz pod tym linkiem wszystkie, niezbędne informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko zależy też od danej sytuacji. Ciekawą opcją są też konta dla studentów dostępne na rynku. Można skorzystać z rankingu na stronie https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-dla-studentow aby porównać takie możliwości i wybrać tę najlepszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://pcichocki.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1963&idDistributor=381722 spróbuj tego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam konto proste zasady w getinie, jest praktycznie darmowe dla osób do 26 roku życia. Opis znalazłam na tej stronie https://rankingkont.org/darmowe-konto-bankowe/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konto bankowe akurat dobrze jest na spokojnie wybrać, aby nie miało ukrytych kosztów i zapewniało jednak za darmowo wiele dodatkowych możliwości. Jeśli natomiast często przewalutowujecie swoje zarobki, czy oszczędności to zwróćcie uwagę na ofertę Nest Banku https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/konta/uslugi/korzystne-przewalutowania który zapewnia korzystne przewalutowanie dla swoich klientów, jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo oraz aktualność kursów. Jak do tej pory parę razy korzystałem i ze stawki byłem zadowolony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzisiejszych czasach, oprócz konkurencyjnych warunków utrzymania konta (opłaty za prowadzenie, kartę, przelewy) i nowoczesnych rozwiązań z branży fintech (płatności Blik, Google Pay, itd.) ważna jest również szybkość otwarcia i aktywacji rachunku. Niektóre banki umożliwiają potwierdzenie tożsamości dosłownie w kilka minut. Artykuł o kontach bankowych, które można założyć bez wychodzenia z domu, można przeczytać na stronie https://jakpomnazacoszczednosci.pl/szybkie-konto-internetowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem sposoba Ci się to konto osobiste w toyota https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/konta/osobiste/konto-osobiste/szczegoly/ , są jasno postawione warunki i zwyczajnie koszty utrzymania konta to śmiech na sali, poczytaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrze na te wszystkie oferty i jestem coraz bardziej rozbawiony.
Lubię Poznawać nowych ludzi poznawać tworzyć ciekawe okoliczności
https://sprzedawaj-lokalnie-miastko.blogspot.com/, image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj masz 3 najlepsze konta bankowe

http://mabek.pl/konta-bankowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja używam pekao od jakiegoś pół roku i sobie chwalę opłat nie mam, ale mam konto młodzieżowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam w pekao i sobie chwalę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

millenium i mbank ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam w banku toyota, chyba najlepszy wybór dla osób z samochodami- to taki bank kierowcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam PKO, jest całkiem okej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nich znajdziesz najlepsze oferty: https://konto-w-banku.pl/ :) Mają oferty z różnych banków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzisiejszych czasach dość popularnym problemem są nieautoryzowane transakcje oraz wyłudzanie pieniędzy i kradzież z konta bankowych. Jeżeli macie z tym problem to polecam Wam usługi kancelarii, z której sam skorzystałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z dwóch banków w Polsce. Mowa o nestbank i mbank. Ten pierwszy polecam, ten drugi też ujdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź może ten oto ranking kont osobistych https://finhack.pl/ranking-kont-osobistych/. Moim zadaniem najlepiej porównać oferty konta bankowego właśnie pod względem opłat. We wspomnianym rankingu są zamieszczone podstawowy informacje o opłatach za kartę, otwarcie konta itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto rozważyć otwarcie konta bankowego VIP http://teberia.pl/czym-sa-konta-bankowe-vip/ . Dla niektórych osób może to być wyjątkowo opłacalne i wygodne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm a czy takie konto firmowe w ogóle jest wymagane, bo różne rzeczy można przeczytać na ten temat - https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/czy-konto-firmowe-jest-obowiazkowe-dla-osob-prowadzacych-dzialalnosc,n,1000300356.html i tak szczerze mówiąc to się zastanawiam czy jest sens je zakładać. Mam jedno konto osobiste w jednym banku. Może za dużo za nie nie płacę, ale jednak jakieś opłaty się pojawiają. A to weryfikacja sms przelewu, a to opłata miesięczna za kartę jeśli nie zrobi transakcji kartą a to jeszcze coś innego. A jak założę teraz dodatkowe firmowe konto to będę musiała kolejne takie opłaty ponosić. Trochę mi się to nie uśmiecha, tym bardziej w czasach gdy wszystko dookoła drożeje :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konto trzeba wybrać takie, które będzie darmowe. Nie będzie trzeba płacić za przelewy natychmiastowe. Dodam, że są banki, gdzie te przelewy są płatne i kosztują 5 zł, a są banki gdzie przelewy ekspresowe są darmowe. Najlepiej korzystać z aktualnych zestawień i wtedy na tej podstawie wybierzemy najbardziej atrakcyjną ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór może być zaskakująco prosty wystarczy skorzystać z odpowiednich rankingów. Na przykład jeżeli chodzi o konto firmowe https://www.bank-ranking.pl/ranking-kont-firmowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam mbank - ekonto w promocji z biedroną i premią do 500 ZŁ
Jest to konto z bankomatami za 0 zł przy wypłatach powyżej 100 zł.
Zapłaciłam 0 zł za otwarcie i nie płacę za prowadzenie rachunku.
Dostałam 500 zł premii, w tym 200 zł do Biedronki
https://msee.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2365&idDistributor=581590
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam mbank - ekonto w promocji z biedroną i premią do 500 ZŁ
Jest to konto z bankomatami za 0 zł przy wypłatach powyżej 100 zł.
Zapłaciłam 0 zł za otwarcie i nie płacę za prowadzenie rachunku.
Dostałam 500 zł premii, w tym 200 zł do Biedronki
https://msee.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2365&idDistributor=581590
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z tego konta od lat i jestem bardzo zadowolony, bo w nim bezwarunkowe zero za wszystko (i to bez dodatkowych warunków) rzeczywiście obowiązuje.
Nest Bank
https://tiny.pl/9knkn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wybrałam ING i nie narzekam, jest wygodne i jak się płaci regularnie kartą to nie ma opłat. Ale dużo znajomym z firmami wychwala konto firmowe od santandera, że też bardzo fajne i jest duża premia na start. Jak coś to obczaj ranking https://konta-firmowe.eu i sobie porównaj, poczytaj opinie itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz BNP Paribas ma kozacką promocje gdzie po założeniu konta można zyskać 475 złotych bonusu.
https://musibycdobrze.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2444&idDistributor=600825
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz na topie jest Santander http://banki.finansefakty.pl/konta-osobiste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko warto wiedzieć, że konto w banku dla dużych pieniędzy jest bezcelowe https://totemat.pl/czy-warto-miec-pieniadze-na-rachunku-w-banku-nie-warto/ inflacja zjada pieniądze. Więc lepiej inwestować. Konto jest tylko do wydatków bieżących z sensem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witaj
na dzień dzisiejszy najlepszym kontem osobistym chyba jest ING
Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, opłata za kartę nie jest pobierana po wykonaniu nią 5 płatności miesięcznie.
Przelewy intermetowe są darmowe, a wypłaty z bankomatów innych niż ING kosztują 2.5 zł. za wypłatę (ważne, darmowe wypłaty z bankomatów ING i sieci PlanetCash)
Ale najlepszym sposobem na ocenę jakie konto bankowe wybrać jest skorzystanie z rankingu kont osobistych.
Można porównać warunki darmowego konta i karty, a także opłaty za przelewy i wypłaty z bankomatów.
https://ekonto-bankowe.pl/konto-osobiste/ranking-kont-osobistych/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym szukała nie konta w którym koszty utrzymania nie są duże. Ale konta w którym koszty utrzymania są zerowe. Bo takie konta jak najbardziej da się znaleźć. Nie polecam na pewno iść do pierwszego lepszego banku stacjonarnie ale porównać sobie konta w sieci i założyć konto przez internet. Co jest wygodniejsze, a poza tym mozna znaleźć znacznie lepsze promocje na założenie:
https://polakoszczedza.pl/2022/03/konto-bankowe-przez-internet-bez-kuriera-na-selfie/

Na stronie jest przegląd aktualnych promocji w bankach na konta bankowe. Przy założeniu konta osobistego w wielu z nich można liczyć na bonus pieniężny plus możliwosć założenia sobie dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kriso - polecam przeczytać ranking kont bankowych. Znajdziesz go na https://www.bank-ranking.pl/ranking-kont-firmowych. Naprawdę rewelacyjne oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, stanąłem przed wyborem konta firmowego w banku, oglądam oferty i zdecydowałem na jeden bank, ale utrudniają założenia konta (musze jechać 30km do banku).
Dlatego pytanie do Was, jakie konto firmowe polecacie,
zależy mi na:
- niskich opłatach za utrzymanie (lub zerowych)
- aby miało konto walutowe, (przelewy z allegro CZ i w przyszłości w ), Polecicie coś fajnego?
nie potrzebuje karty debetowej - choć jak oglądam oferty wszędzie je wciskają na siłę...

Czy ktos moze brał również terminal płatniczy u nich: https://polskabezgotowkowa.pl/ ? Pytam się bo widzę, ze jest możliwość uzyskania za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Jak otworzyć sklep internetowy (73 odpowiedzi)

Przymierzam sie nad otwarciem własnego sklepu internetowego. Mianowicie do tej pory sprzedawałam...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

do góry