Widok

jakie wózki polecacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
pytanie jak w temacie, a więc jakie wózki dziecięce polecacie
jaki producentów, gdzie kupować itp.

najbardziej interesują mnie takie wielofunkcyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niezmniennie polecam emmaljunge smart duo combi :)

jego jedyna wada jest to ze jest ciezki ale i z tym mozna sobie poradzic, poza tym ma duze pompowane kola i dzieki temu swietnie sie go prowadzi. A kupic mozna go np bezpośrednio od producenta ktory ma swoja filie w Skarszewach pod Starogardem Gdańskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Roana Marite ( http://www.roan.pl/index1.php?p=mar )
Jest stabilny, nawet gdy dziecko samo próbuje się podnosić w nim. Najlepiej kupić go w "mama i ja" bo natanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam PegPerego, jednak z umiłowaniem patrze na wszystkie wózki Emmaljungi, ach jak strasznie chciałam go miec. Niestety brak kaski spowodował ze mam moj włoski odpowiednik, tez dobry no i w dodatku jedyny na osiedlu, hihi.

Szczerze jakbym miała kupowac jeszcze raz to wybrałabym Emaljunge używaną, przynajmniej o połowe taniej. Bo jednak Mercedes to Mercedes, nawet po latach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie TEUTONIA, największy wybór w mama i ja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ballerine:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
altantic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Renni, w którym sklepie mają wózki Peg Perego, chciałabym obejrzeć spacerówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzis pierwszy raz przetestowalam Ballerine i jestem zachwycona.
prowadzi sie leciutko,wozek po prostu sam sunie po chodniku;)polecam!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak - odradzam chicco!!!
straszne plastiki, po kilku miesiącach użytkowania wszystko trzeszczy. jednym słowem porazka!!! ja posiadam chicco trio tour i jestem niezadowolona
pozdrawiam
image;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam JEDO VEDI. Pojemny, wygodny, super się nim kieruje- mam skrętne koła. Do tego ma duży kosz na dole i nigdy bym się nie zamieniła na żaden inny. Do tego ma super cenę :-). Ja -płaciłam koło 1000 za głęboki ze spacerówką.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym chciała ten wózek(jedo Vedi),ale boje się bo na moim podwórku jest mnustwo dziór(zeby nie powiedzieć,że jama na jamie) że się nie sprawdzi?boje się że małego mi wytrzęsie bo przednie koła nie są pompowane...no i może przetestowalaś ten wózek Marta gdy na dworzu padał śnieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od 3 mies. "testuje" Emmaljunge. sprawdzila sie zarowno na brejowatym sniegu, jak i na wilgotnym plazowym piachu. miestraszne jej krawezniki i nierownosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez slyszalam ze chicco to taki plastic fantastic!
Mamy atlantica,ale zauwazylam teraz ze sie tak jakby "zwichrowal"...
Znosi na jedna strone i to na bank nie z powodu nierowno napompowanych kol. Ogolnie jezdzi sie nim dobrze,ale dla nastepnej dzidzi chyba sprawimy sobie nowy... Nawet rurki pod siedziskiem sie tak jakby troche wygiely... Albo mam pecha, albo zbyt bardzo chwalilam tez wozek. Moznaby moze "naciagnac" go w druga strone zeby sie wyprostowal, ale jak cos strzeli/peknie to juz kaplica.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też uważam że Chicco jest kiepski. Kupiłam spacerówkę - parasolkę Ct 0.5 i wszystko w niej trzeszczy. Była użytkowana tylko przez pół roku przez moje dziecko i nie wiem czy wytrzyma jeszcze. Myślałam, że będę mogła ją oddać w spadku w rodzinie ale nie mam sumienia >>>> Kompletnie nie nadaje się na polskie dziurawe chodniki, a rozstaw kół jest zbyt wąski, żeby móc korzystać z podjazdów dla wózków. Poza tym siedzisko jest dosyć małe. Po upraniu tapicerki, mam problem z jej ponownym założeniem na wózek - bez instrukcji mocowania i wiązania pasków ani rusz. Zdecydowanie nie polecam tej marki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybieralam miedzy quinny buzz,musty i 3tec i jakos przypadl mi do gustu 3 tec ,zobaczymy okaze sie podczas uzytkowania ,jezdzac po sklepie wydawal mi sie najlepszy z tych trzech :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam mieć Emmaljungę a mam Maxi Cosi Mura 4

na razie rewelacja, sprawdza się na każdym terenie, swietnie się składa, zwinny, zgrabny

jedyna wada - ciężki ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Roan Marita, kupiłam w sklepie na przeciwko dworca głównego w Gdyni, jest tam bardzo duży wybór - mimo, ze sklepik malutki - i bardzo dobre ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam Roan Marita i nie polecam, bo jest bardzo ciezki i spacerowka jest kiepska niestety...
choc super sie prowadzi, nawet po dziurach, jest stabilny i ladnie sie buja
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi sie od zawsze podobal mutsy urban rider i juz mozna powiedziec ze sie nastawilam ze teraz kupimy taki, ale jak spojrzalam na ten kosz na zakupy to porazka!!! Dla mnie to bardzo wazne zeby mozna bylo tam wrzucic conieco:) Szczegolnie jak sie jest na wiekszych zakupach-nie w supermarkecie, zeby nie trzeba bylo co chwile do auta z kazda siateczka biegac! A wtym mutsym to chyba nawet wieksza paczka pieluch nie wejdzie??? Szkoda bo taki fajny... Trudno szukam dalej...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teutonia Mistral S, ten wózek sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, ma skrętne przednie koła (bardzo pomocne w sklepie), regulowaną wysokość rączki, którą można przekładać, więc jak dziecku słońce świeci w oczy lub wieje mocny wiatr, wystarczy jeden ruch i zmienia się ustawienie wózka, łatwy dostęp do obszernego kosza na zakupy, cicho składana budka i obszerna gondola (synek ma 6 miesięcy i dalej w niej jeździ). Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DO HELEN
Ja miałam Mutsy Urban Rider i powiem że z tym koszem nie jest aż tak źle na jaki wygląda, dość często musiałam chodzić i robić większe zakupy, wiadomo,że ogromnych zakupów się nie zrobi ale to chyba z żadnym wózkiem :) Duża paka pampersów wejdzie ale trzeba koniecznie zablokować tylną os bo koła ocierają sie o zakupy wystające poza koszyk:)
Nie wiem czy wiesz ale jest większa wada tego wózka, chodzi o spacerówkę. Moja córka ma dziś 2 lata a jest przeciętnego wzrostu i niestety wózek musiałam sprzedać ponieważ zrdoił się po prostu za mały. Podnóżek jest zdecydowanie za krótki i kiedy dziecko śpi a jest zwrócone przodem do rodzica nóżki zwisają raz to z jednej strony raz z drugiej ocierając butem o oponę:( Trochę lepiej sprawa wygląda kiedy wózek skierowany jest przodem do kierunku jazdy.
A no jest dość ciężki.
Poza tymi wadami ogólnie sprawował się fajnie, gondolę napewno polecam ale trzeba liczyć się że nie obędzie się bez drugiego wózka jak dziecko podrośnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też uznałam, ze ten kosz w mutsym taki malutki, ale zakupy i tak robimy razem z mężem i zawsze samochodem, więc mam nadzieję, że to nie będzie wadą :)

co do konieczności kupna drugiej spacerówki jak dziecko podrośnie, słyszałam o tym wielokrotnie, nie w przypadku mutsy, ale większości wózków wielofunkcyjnych, gdy dziecko jest większe to lepiej sprawdza sie lekka, składana parasolka, ale wiadomo, takiego wózka (co przypomina wózek dla lalki) nie kupi się dla małego dzecka (czyli takiego, które dopiero co wyrosło z gondoli) gdyż to niebezpieczne dla niego, dzięki temu że ta spacerówka jest taka masywna, na solidnym stelażu, z duzymi kolami dziecko jest lepiej chronione przed wstrząsami, nie telepie się w nim, ten wózek można okryć i używać także zimą, więc jednak nie uważałabym wielkość spacerówki za wadę w Mutsym , a taka parasolka, którą będzie się używało pół roku to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, więc nie jest źle :) ważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka :)

ps: nasz Mutsy już stoi w domu i czeka na córcię :)
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tokio a jeśli można wiedzieć to za ile kupiłaś Mutsy ? I gdzie? Rozbieżności między sklepami a allegro są kosmiczne... i nie kumam z czego to wynika :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale my kupilismy uzywany, więc dlaczego są rozbieżności w cenach nowych to nie wiem, chyba że to zależy od ilości dodatków które są w komplecie wózka, a są bardzo drogie (no 400zł za śpiworek)

a nasz wózek? taka okazja sie nie trafia .... jedna z forumek z 3miejskich mam pamiętała, ze szukam i podesłała mi link do oferty sprzedaży w ogłoszeniach na trojmiasto.pl :) małżeństwo sprzedawało, bo dzieckiem miała sie opiekować babcia i dla niej ten wózek był za cieżki i zażyczyła sobie inny :)

no więc nasz mutsy był używany 7 miesięcy i tylko gondola, która z resztą wygląda jak nówka, spacerówka jest fabrycznie nowa, nawet raz nie załozona, do tego były wszystkie dodatki typu folie, śpiworek, pałąki, kołderka, prześcieradełka na materac, ochraniacze, no wszystko :) zapłacilismy 900zł :D

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my zdecydowalismy sie na implast bolder 4, co prawda jest troche ciezki no ale nie ma nic za darmo :) duze stabilne koła, ładny kolor i przede wszystkim spacerowka mocnowana przodem i tyłem...

mam nadzieje ze sie sprawdzi jak Kinia przyjdzie na swiat :)

a i udalo sie tez go kupic po dobrej cenie, bo kupilismy wystawowy przeceniony o 40% wiec nie zaplacilismy nawet 1 tys zl.

mam nadzieje ze nie bedziemy żałować tego wyboru :)

wczesniej chcielismy mutsy ale cena nas odstraszyla, pozniej nr 1 byl x-lander xa a jest jednak ten bolder... moze lepiej, bo w x-landerze spacerowka mocowana jest tylko w jedna strone a to mi dosc przeszkadzalo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Tokio. Jak zaczniesz używać to napisz proszę w miarę obiektywnie wrażenia, bo ja pewnie kupię wózek w kwietniu, maju... Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasne, jak będzie temat wózków to z pewnością skrobnę jak mi się używa Mutsiego :)
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje wam za info w sprawie mutsy:) Tokio ja tez zakupy zawsze z mezem i to samochodem, ale mialam na mysli galerie handlowa,a nie hipermarket gdzie wystarczy wszystko zaniesc do auta i z glowy:) Teraz w atlanticu mamy dosc duzy(gleboki) kosz na zakupy i wiele razy juz bardzo mi sie przydal:) Zreszta kazdy szuka czegos dla siebie-a ja wiem ze u mnie kosz musi byc duzy- juz to poprostu sprawdzilam!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też myślę o bolderze 4 bardzo mi sie podoba i ma dużą gondolę czytałam dużo pozytywnych opini na jego temat pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy atlantica i jestem bardzo zadowolona, przedewszystkim ma wysoko ustawianą rączke i dobrze sie prowadzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja my w sobote z meżem tak z przypadku oglądalismy Mutsy Transporter i strasznie nam sie spodobał, jest bardzo lekiki i fajnie wygląda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo gadola nie jest zbyt duza ale mam nadzieje że kurczaczkowi bedzie wygodnie.
Mieszkamy na 3 pietrze i niestety bede wózek wnosiła po schodach, bo nie mam gdzie go zostawic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gondola w Mutsym wygląda na małą, ale ma wymiary takie, jak większość wózków.

Natomiast sama się zastanawiam, czy Mutsy to była dobra decyzja... Spotykam rodziców, którzy są albo zachwyceni, albo strasznie przeklinają ten wózek. Ostatnio para mająca Slidera narzekała, że skrzypi jak stary złom, inni od Transportera własnie, że zero amortyzacji i jeździ normalnie wyłącznie po chodniku równym jak szkło, znajomi wcale nie wsadzili dzieciaka do spacerówki od 4ridera bo stwierdzili, ze to jakieś g. i popedzili po inny wózek...

Dżizys, żeby nawet zakup wózka był takim problemem... Zaczynam nie lubić zakupów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie cholera ile ludzi tyle opinii. Dzis przeglądając rózne fora czytałam własnie o skrzypieniu i braku amortyzacji, zgłupiałam do reszty... No nic ale nie ma wózka idealnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasza dzidzia powinna pojawić się na świecie na przełomie września i października :)

już jakiś czas temu upatrzyłam sobie kilka wózków, które biorę pod uwagę :)


możecie coś o nich napisać? macie jakieś doświadczenia z:

~ Implast Driver 4xl (lub Bolder 4)
~ Roan Marita(lub Kortina)
~ Bebecar Tracker
~ Deltim Fokus
~ X-lander (nie wiem jaki konkretny model)

interesują nas opcje 3w1 :)

i wózek musi jeździć po każdym podłożu (sporo czasu będziemy spędzać na wsi i w lesie)


jakie koła są lepsze? pompowane czy piankowe/lane? bo słyszałam różne opinie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam implast bolder 3 , z tego co go narazie moja 2 letnia chrzesnica testowała ( lale w nim wozi) to jest łatwy do prowadzenia skrętny ;-) dośc lekki jak na takie duze pompowane kola i amorki. Zastanawialam się tez nad Mutsy ale jak go z bliska zobaczyłam to jest strasznie wielki , ma optycznie mała gondole na wielkim stelazu. :-/ a mój trójkolowiec fajnie mi się mieści w korytarzu i duzo miejsca nie zajmuje... jak to wyjdzie w praktyce - zobaczymy niebawem . ale moi znajomi mieli bolder 4 i dzięki nim kupiłam implasta
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do roan marita, to koleżanka ma , maja domek na wsi i bardzo sobie chwali, jest fajny do prowadzenia , ladnie podjeżdża pod chodniki , ale jakos ten starodawny kosz mi nie leżał ...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam atlantica:)
używamy go 4 miesiące, prawie i jesteśmy bardzo zadowolenie. Gondola jest duża i mimo, że mój dzieć rośnie jak na drożdżach, mierzy sobie 68cm i waży 7 kg to ma dużo miejsca i czuje się w gondoli swobodnie; prowadzi się też super nawet po wertepach.
Cena jest też jak najbardziej za.
Nie wiem jak się sprawy mają ze spacerówką, bo jeszcze jej nie używałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taco
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam wózek za chyba 300 zł. Nazywa się Baby merc, polskiej firmy Przemko. Odkupiłam go od dziewczyny dla której był za ciężki. Poza wagą wszystko ok. Lubię jeździć na spacerki po lesie, a to jest prawdziwie terenowy wózek z wysokim zawieszeniem (koszyka :)
Póki co sprawdza się super. Może za tą cenę długo nie pociągnie, ale to się okaże w "praniu".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja moge reczyc za solidny i bezpieczny wózek http://www.amko.com.pl/maclaren-techno-xlr-coffee-marsh-green-cat-782-id-2412.aspx
bardzo fajna spacerówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caroca-Roan Marita jest ciezki???
zartujesz:P
Sprawdzalam w sklepie i byl dokladnie taki leciutki jak Ballerina tzn.z tego typu wozkow mocno "skaczących".dlatego zastanawialam sie nad tymi dwoma wozkami,ale wybralam Ballerinę.musze tez przyznac,ze jak chodze na spacerki to naprawde bardzo duzo widzę dzieciaczkow wlasnie w wozkach Roan Marita:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co powiecie o roan rocco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
justi - jezeli dla Ciebie 15,5 kg to malo, to gratuluje.
aha, nie zapomnij doliczyc wagi dziecka!!!
dla mnie to stanowczo za duzo, zebym go sama mogla dzwigac.....:P
w sklepie mi sie wiele wozkow wydaje fajnych.....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak uważacie czy lepiej kupić od razu wózek trzy funkcyjny, czy najpierw głęboki a jak dziecko podrośnie to spacerówkę ?
cały czas się nad tym głowię :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie lepiej jechać po wózek do Mama i Ja czy do bobowózki w Rumi? Mam trzy na oku, ale nie moge się zdecydować i zastanawima się gdzie lepiej doradzą, bo cenowo z tego co sprawdzałam to te modele kosztują akurat tu i tu podobnie?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezli chcesz obejrzec to zdecydowanie mama i ja, w bobowozkach mozna kupic, ale na sklpie maja niewiele. w akpolu natomiast jest wiecj wozkow z tej "nizszej" polki.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caroca-coż..mam Ballerine i jest tak lekka,ze wrecz jedzie sama:P
nie wyobrazam sobie pchac wozka typu coneco czy exlander.są jak czołgi:P
Tak więc moze nie chodzi az tak o ilosc kilogramow lecz o zawieszenie i ogolnie cala konstrukcję.Ballerina i Roan Marita dzieki sprezystemu zawieszeniu sprawiaja wrazenie jakby wazyly 10kg a nie 15:D

Natomiast te wozki bardziej sztywne poprostu trudniej sie prowadzi.
Mam nadzieje,ze wyjasnilam o co mi chodzi:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam do sprzedania emmaljungę smart duo combi kolor oliwka z 2007r. Glęboko - spaerowy, torba, śpiworek do spacerówki, przeciwdeszczowa folia. Może znacie kogoś kto by chciał. Szczegóły na maila kanka9@gazeta.pl . Myśle że może chce 550zł ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale mi chodzi o WAGE wozka do targania go po schodach!!!! a WAGA do pchania nie ma tu nic do rzeczy.....
a to jest duza roznica....

nigdy nie narzekalam na PROWADZENIE tego wozka, bo prowadzi sie super i gdyby nie jego waga (do noszenia po schodach!!!!), to jesli potrzebowalabym raz jeszcze wozka, to pewnie znowu wybralabym Roana.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
emmaljunga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caroca-ale zdecydowanie latwiej wniesc na pietro roana czy ballerine niz np coneco,exlandera itp.
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem, nie mialam okazji ich wnosic.
wyrazilam swoja opinie na temat Roana, a na temat innych wozkow sie nie wypowiadam....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a ja wlasnie mialam okazje i ledwo zylam po wejsciu na 3 pietro:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja brałam n aprezent dla chrzesnicy z amko.com.pl konkretnego modelu nie doradze,wszystko zalezy od wymagan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozna gdzies obejrzec te wozeczki ?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roan Marita:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy mogłaby Pani napisać coś o wózku ballerina? jak się spisuje i czy jest Pani zadowolona. Poleciła nam ten wózek sprzedawczyni, mimo iż nastawiona byłam na jedo fyn 4ds, ale jest mało opini w necie na temat tego wózka i sama nie wiem. Choć po sklepie jeździ fajnie, jest lekki i ma możliwośc bujania, dośc obudowana sacerówkę. Byłabym wdzięczna bardzo za odpowiedź. dzidzia rodzi sie w grudniu więc ważne aby dobrze sprawował się na śniegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy X-lander XA i jak do tej pory sprawdza się doskonale (synek ma 9 mieisęcy). Kupiliśmy wersję 3w1 (gondola, spacerówka i fotelik).
Co do miejsca zakupu - polecam allegro. :) Można znaleźć wózki w naprawdę świetnym stanie za stosunkowo niewielkie pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy wózek polskiej firmy JEDO model FYN 4DS i uważam ,że był to naprawdę dobry wybór. Wózek był sosunkowo tani około 1500 zł za 3 elementy ( gondola, spacerówka i fotelik...Fotelik pasuje na stelaż więc nie trzeba dokupywac dodatkowo adapterów). Wózek jest praktyczny ponieważ posiada duzy koszyk więc smiało można zmieścić w nim zakupy i niezbędnik dla maluszka.jest stosunkowo lekki( sama go kilka razy dziennie wnoszę na pierwsze piętro). Można zamówić w bobowózki jednakże radzę to zrobić jakieś 2-3 m-ce wcześniej ponieważ jest duzy popyt na ten model więc producent się nie wyrabia z ich produkcją i z tego powodu sa częste opóźnienia w dostawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry