Widok

jarosław dzierżanowski-neurochirurg

Poszukuję nr tel.do dr lub adresu prywatnego gabinetu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
58 349 23 31
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Rumia gabinet rezonansu magnetycznego
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mala klinika ul malczewskiego 51
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam, słabiuśko, poza tym ,że nie będzie miał dla Ciebie czasu na oddziale to tak zwana masakra, zrobił mi discektomię z wstawieniem inplantu tylko,że zapomniał o stabilizacji...to tak jak by komuś ustawić kości po złamaniu i.....w gips wstawić po dwóch miesiącach...i to wszystko przerabiałem na własnej d*p...,plecach....tyle, że stabilizację przekazał (po dwóch miesiącach) panu i władcy na tym oddziale,profesorkowi, chamowi z przerośniętym ego, który też zapomniał, ze ma do czynienia z pacjentem z RZS i należy mu stabilizację wykonać po obu stronach kręgosłupa a nie (po taniości) po jednej...ale śpisz to nie wiesz co Ci robią na akord , a efekt,taki, że "wylał" mi się dysk na niższym poziomie...ale "tak bywa" i co najgorsze, nie mają dla Ciebie potem czasu (nic nie widać na TK, a Ty zdychasz z bólu)....3 operacje co dwa miesiące....4-ta już gdzie indziej....problem w tym,że nikt tego nie che po paprakach poprawiać...ocena minus 10 ze skali 0/10
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wylał to Ci się rozum a nie dysk. Mojemu mężowi bardzo pomógł , podziwiam wszystkich lekarzy mają ciężką pracę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Mnie też nie pomógł, byłem na priv wizycie w Rumi gdzie dostałem tylko tabletki przeciwbólowe, zero pomocy to samo Pan doktor Gałązka z Słupska Jak poście wyżej,, lekarze z przerosnietym ego,, NIE polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego obraża Pani tamtego Pana? Pani pomógł Jemu nie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest obrażanie tylko opinia. Każdy masz prawo do do swojej i na do innej. Dla mnie to konował. Siostra leży na oddziale jak roślina, a on twierdzi, że wszystko jest w porządku, a ona udaje. Dramat z tą akademią. Jak tacy uczą innych, to strach iść do szpitala.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzierżanowski-neurochirurg:słabo,po dwóch tygodniach moja partnerka musiała ponownie wrócić do akademii na poprawkę.:-(
Polecam Dr.Kloc z wojewódzkiego.Pełna profeska.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry