Widok

jedzenie - masakra

Jedzenie - koszmar!!! Do zupy miało być podane gorące pieczywo, otrzymałam dwa kawałki, a właściwie 1,5 kromki zimnego pieczywa. Jedna z kromek była w połowie odgryziona - wyglądało to obrzydliwie. Zwróciłam oczywiście napoczętą kromkę... w zamian nie otrzymałam nawet słowa "przepraszamy". Do dań które zamówili moi przyjaciele powinniśmy otrzymać surówki... hmmm... po otrzymaniu potraw i odczekaniu kilku minut nadal nie było ich na stole. Poprosiłam kelnerkę o ich przyniesienie. Oczywiście dostaliśmy... tylko co?... śmierdzące surówki... nie polecam nikomu tej "restauracji".
Chciałabym tylko dodać, że to nie pierwsza moja wizyta w tym miejscu i niestety nie pierwsza, która skończyła się podobnie. Ostatnim razem mąż otrzymał śmierdzące ziemniaki, które podobno miały być świeżo gotowane. Myślałam, że to był odosobniony przypadek. Niestety, jak widać, to standard!
Nie polecam nikomu i każdej osobie sugeruję omijanie tego miejsca z daleka. Mam nadzieję, że ktoś się za to weźmie i w najbliższym czasie opisze jakość, a właściwie brak jakości np. na trojmiasto.pl. Zachęcam redaktorów do zajęcia się tą sprawą.

wypowiedź zmoderowana ( 2014-06-02 11:50:09)

Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie w 100 %,tesknie za starym Kosem,kiedys bywalam tam 2 razy w tygodniu,po remoncie bylam raz i wiecej juz nie pojde! przykre,wlasciciel bedzie liczyl tylko na turystow,bo miejscowi juz sie zrazili
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry