Widok

jesienią na urlop

witam, gdzie mozna w Polsce wyjechac na urlop teraz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nad morze ;) Ja bardzo lubię jeździ jesienią do Gdańska, bo często są promocje na bilety autobusowe i można znaleźć fajne noclegi w dobrej cenie na przykład na BookAparcie czy Trivago.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też korzystam z bookapartu ale ja polecałabym Kotlinę Kłodzką, cudowna okolica. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie z Gdanska jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może Zakopane? Albo Szczyrk, Wisła? :) Sama właśnie się zastanawiam nad tymi rejonami, ale raczej na święta/sylwestra. Widziałam, że na bookaparcie i bookingu jeszcze niezłe ceny są, ale chyba trzeba się spieszyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka właśnie wróciła z wyjazdu, spędziła kilka dni w Krakowie, a później w Zakopanem. Ponoć jest cieplutko i pięknie, nie tak jak u nas nad morzem ;) Jesienią koniecznie na południe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od siebie polecić mogę Białkę Tatrzańską, jeżdżę tam kiedy tylko mogę, cudowne miejsce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też bardzo często jeździmy do Białki Tatrzańskiej, rezerwujemy noclegi na bookaparcie i w drogę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam podobnie, też szukam głównie na bookaparcie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nad morze!!! Ludzie nie doceniają morza jesienią, jeżdżą prozdrowotnie latem, a to właśnie na jesieni powietrze jest najzdrowsze, najwięcej w nim jodu. Bardzo fajna miejscowość, to Kąty Rybackie na Mierzei Wiślanej. Cisza spokój, piękne lasy - ZWŁASZCZA JESIENIĄ - są CUDOWNE !!!
Noclegi Kąty Rybackie oferują w różnych miejscach, na nocowaniu jest duży wybór:
Kąty Rybackie noclegi
Coś w lepszym standardzie i dobrym położeniu, to apartamenty Kąty Rybackie Willa Turkusowa
Kąty Rybackie apartamenty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwielbiam podróżować zarówno po Polce jak i po świecie. Jesienią proponuję odwiedzić urokliwą Czarnogórę. Atrakcyjną wycieczkę proponuje Wytwórnia Wypraw. Byłam na niej w tamtym roku i naprawdę polecam. Przystępna cena i liczne atrakcje jak min. przepastny kanion Tary oraz spływ łodziami Tarą powodują, że wycieczka zapada w pamięć i była bardzo udana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

do góry