Widok

jpk czy coś innego

Witam serdecznie mieszkańców Straszyna. Jestem nowym lokatorem na dworcowej . Zastanawiam się nad wyborem internety i tv. Poleca ktoś jpk ?? Rożne opinie czytam w necie teraz mam dylemat ;/ Niby ciekawą ofertę mają ale chciałbym sie dowiedziec od was co sadzicie :) może polecacie coś innego ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
tez byly watpliwsci co do jpk, ale z czystym sumieniem polecam.korzystam prawie rok i zero problemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 50
Tragedia nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem co jest , że u innych jest nie tak, a u mnie śmiga bez zarzutów prawie 2 lata, a pracuję cały czas z internetem z jpk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 39
może rachunków nie płacą:D?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 31
no niestety i ja musze sie poskarzyc na jpk w zeszlym miesiacu mialam problem nie dzialal telefon stacjonarny i po moich prosbach wymienili bramke na zastepcza wzieli na reklamacje,minal miesiac i znowu nie dziala kolejna bramka.byli dzisiaj mieli przyjechac i olali.zzadzwonilam do nich i dojada dopiero w piatek,bramka u nich podobno dziala.bylam zadowolona ale niestety ile razy moze sie to psuć.
image

popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry