Widok

już po...

Wesele Temat dostępny też na forum:
My już "po" także możemy polecić:
- na samym początku polecam Restaurację Biancas w Kosakowie, obsługa super, jedzenie super, sala górna piękna, właściciel ugodowy... super miejsce na wesele
- również polecam salon fryzjerski Koseda na Chylonii a szczególnie Panią Emilkę fryzura piekna, trzymała się całe wesele:)
- Pani Marta Miazga wspaniała kobietka, piękny trwały makijaż:)
- zespół Nevada Panowie świetnie grają, poczucie humoru, jeden minus za brak utworów na życzenie gościa:)
- kwiaciarnia BB na chylonii pełen profesjonalizm bukiety piękne i świeże :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chudi, wielkie gratulacje i najlepsze zyczenia!
Czyli wszystko poszlo po Waszej mysli? :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekujemy :) wszystko było tak jak chcielismy, słonko nam siwecilo, ptaszki i orkiestra spiewala goscie sie bawili i usmiechali bylo super:)
Panna anna gratulacje dzidziusia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta Miazga faktycznie jest godna polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli kolejna forumka została szczęśliwą mężatką :)
Bardzo dziękujemy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chudi---------ty mialaś ślub w Mikołaju na Chyloni prawda?
Jak wrażenia? Bo moja przyjaciółka chce też tam wziać ślub ale sie zastanawia jeszce..... Proboszcz przyjazny? A jacy są księża?
dekorować mozna samemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się, ślub mieliśmy w Mikołaju na Chylonii, mieliśmy bardzo fajnego ks. Jana, kościół dekorowałam sama Pani Zakrystianki akurat nie było więc sama udekorowałam, Pani Zakrystianka udostępniła mi tylko zawieszki na ławki. Organista też ok. Z całego serca polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Chudi:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry