Widok

kasy dla kobiet w ciazy

Dzisiaj robiłam poraz kolejny zakupy w tesco. Wszystko pięknie, na miejscu i ładnie poukładane ale.... 5 kas czynnych a to jest nd gdzie duzo ludzi robi zakupy na cały tydzień. Z tego o dziwo 2 kasy czynne dla kobiet w ciąży z czym w tym sklepie jeszcze sie nie spotkałam. No i było by fajnie gdyby stali tam ludzie chorzy lub kobiety w ciąży a nie mężczyźni z alko lub pary z zakupami na miesiąc. Kasjerki nie zwracały uwagi że stoję z 7ma produktami a nie z całym koszem a do tego w zaawansowanej ciąży. Dodam że termin mam za kilka dni. Oczywiscie nikt nie ustąpił mi miejsca a raczej powinnam być przed nimi. Stalam z jakieś 10min w tłoku a kasjerka nawet słowem sie nie odezwała i tylko odwracala wzrok. Przykro mi że nawet obsługa na tej kasie nie zwróciła uwagi na ta sytuację. Nie licząc komunikacji miejskiej to nigdzie w sklepie czy w innej kolejce nie spotkalam sie z czymś takim. Przykre jest to jaka znieczulica panuje. A co do specjalnych kas to powinny działać jak należy i personel powinien zwracać na to uwage.
Moja ocena
Tesco kategoria: Hipermarkety
obsługa: 3
 
asortyment: 4
 
promocje: 3
 
lokalizacja: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Biedna paniusiu, taka kasa w tesco jest oznakowana i to TY masz podejść do niej bez wzywania cie przez kasjera. Kasjer nie ma uprawnień ani orzecznika ZUS ,by "wyławiać" z tłumu inwalidów- często bardziej zdrowych niż pracownicy tej firmy- a czesto zdarzają sie tak otyłe osoby,że każda z nich wygląda jak w ciąży. To TY , nie kasjer , masz prawo korzystać z przywileju bycia w ciąży i samodzielnie dbać o te prawa. Odczepcie się wreszcie od tych kasjerów w Tesco, to też ludzie a nie automaty, jak wam sie wydaje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Język chyba Jaga posiada, trzeba się upominać o swoje, a nie jak ta sierota czekać aż się ktoś domyśli i później wylewać żale na forum
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to ich wina ze zaciazyłaś ze masz teraz problem co teraz chwala za to i przywileje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry