Widok

klątwa szukam osoby

Kobieta Hydepark Temat dostępny też na forum:
szukam osoby albo adresu w celu sciągnięcia z kogoś uroku ma to coś wspólnego z narodowością cygańską od której uciekłam przez co ktoś mnie przez te ucieczkę przeklął po cygańsku jestem polką niechcę być bita ,uciekłam ale tej rodzinie z rumi się to nie spodobało bo u nich niema rozwodów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znam taki adres: najbliższy ośrodek psychoterapii.
Oraz, w przypadku realnego prześladowania, posterunek policji.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
klątwy, uroki...ludzie, wy serio wierzycie w coś takiego? już dawno wyszliśmy ze średniowiecza... (chociaż szkoda bo niektórych przydałoby się spalić na stosie :D ) te wszystkie nieszczęścia czy obawy prowokuje nasza podświadomość...jeżeli wierzymy w to, że klątwa będzie nas prześladować to faktycznie będziemy na siebie ściągać nieszczęścia...tak działa mózg...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też tak myślę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ciacho-----------uwierz,że są takie osoby, ktore wierzą, że ktoś ma złe oczy i zauracza;p że ma jakieś moce czy cos takiego....Znam takie osoby i nie sa to Cyganie. I od takich z daleka sie trzymam, bo takimi gadkami tylko mnie wkurzają.

Osobiście uważam, że kto wierzy w gusła temu d...uschła.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swiete slowa mamo b, od wszelkich czarow trzymac sie z daleka. Chociaz wiem, ze wiele osob nie stroni od wrozek...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka ja nawet znam jedną wróżkę---------opedzic sie nie moze od klientow niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejrzewam ze conajmniej 50% jej klientow uwaza, ze nie wierzy w klatwy, uroki i inne czary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro owa wróżka wierzy w takie coś to i oni chyba właśnie wierzą i dlatego tam przychodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróżka wierzy za pieniądze,ale jak to się mówi,za pieniądze to i ksiądz się modli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poznałam osobę która była z cyganem i trzeba być bardzo silnym psychicznie aby się od tego g...a uwolnić .Tak są różne czary mary cygańskie (dla nas jest to śmieszne )o których pisze ta dziewczyna a jeżeli przebywała w tym środowisku na pewno w to wierzy i jest zastraszona .Niestety nie znam żadnych wróżek ale wiem o czym piszesz .Musisz być bardzo silna i najlepiej przeprowadzić się gdzieś bardzo daleko ale znaleść sobie na nich jakiegoś haka aby to oni się Ciebie bali.
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest jakieś szaleństwo, że ten wątek wzbudza takie zainteresowanie w XXI wieku. Ludzie, przypomnę Wam, że ostatnich druidów wraz z ich świętymi dębami spalił Cezar, Jerozolimę wraz z Arką Przymierza spustoszył Tytus, kultury szamańskie wymordowali białasy w XIX wieku a chrześcijańskie rytuały ostatni raz widziano na filmie "Egzorcysta" w 1973 roku (haha;)

Czy tego chcemy czy nie, nasza cywilizacja to racjonalizm, prawo, i wojna. Przestańcie wiec gadać o Cyganach i ich fenomenalnych czarach, bo to najbardziej sponiewierana i najbardziej prymitywna kulturowo nacja w Europie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jedyne, które znam cygańskie czary mary hokus pokus, to gdy podczas rozmowy samoistnie ginie mi portfel z torebki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wreszcie ktoś rozsądny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kulawastonka hahaha :D piękne :D

a teraz mi powiedzcie... co podjudza baby do związków z cyganami, arabami i innymi tego typu wynalazkami...? to się w 99% źle kończy. mało mamy europejczyków? a potem płacz i zgrzytanie zębów... się sama w to wkopałaś bezmyślnie to się sama z tego wyplątuj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciastko jak Ty mało wiesz o życiu.
Mam mieszanych sąsiadów i znajomych i są normalnymi ludźmi, żyjącymi sobie dobrze. Nie przeszkadzają innym i są szczęśliwi. Mówiię o małżeństwach, związkach.
To o czym piszesz, są sporadycznymi przypadkami.

Za to znam kilka Polskich par, gdzie kobiety są poniewierane, bite i maltretowane psychicznie.

I innych drzazgi w oku się widzi prawda;)?

Na naszym podwórku nie jest nic lepiej.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale właśnie to widać na własnym podwórku jednak nie sądzę aby to tylko Polki były obałamucane a następnie poniżane, bite i maltretowane.
Te wszystkie kobiety po prostu liczą na lepsze życie, wierzą w bajki wciskane im od samego początku. Widzą w tych mężczyznach świetnych kochanków, cudownych synów, oddanie rodzinie no i ta ich głęboka wiara...aj...tylko później okazuje się zonk ;)
Sama z takim "obcokrajowcem" bym się nie związała, bałabym się, że popłynę a wtedy kto mi pomoże ;>

A że wyjątki istnieją to wiemy z lekcji języka polskiego :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no dobrze, może faktycznie zbytnio generalizuję... ale jeżeli już miałabym się wiązać z jakimś np arabem to tylko wtedy kiedy on chciałby zostać w polsce...a wiele kobiet mających wizję lepszego życia jedzie za nimi przez pół świata a potem masz babo placek... kusi nas to, co jest egzotyczne...ale w tym wszystkim nie zatracajmy rozsądku i trzeźwości myślenia...jaka kultura tacy (w większości) ludzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Traktując sprawę poważnie najlepiej udaj się do egzorcysty. Jest jeden w parafii pw. Karola Boromeusza w Gdyni
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
haaahahhaa ")
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://www.leilana.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem jest coś takiego jak karma, przeznaczenie. Bo zzasem nasze życie może nie wyglądać zbyt fajnie, a wszelkie próby zmiany sytuacji spala na panewce. I nie jest to kwestia "klątwy", tylko taki został człowiekowi pisany los.

Znajduja się jednak osoby, które chciały by zbić kapitał na tego typu dramatach. Wmawiają im, jakoby jest to kwestia klatwy, że ktoś ma jakąs magiczną moc, by komuś zaszkodzić. A ten wybawca użyje swojej magicznej mocy, by ten urok odczarować, oczywiście za określoną sumę pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chórem wyśmiewacie dziewczynę, bo jest przekonana, że ktoś rzucił na nią klątwę i zwyczajnie się boi o siebie. Wypominacie, że mamy XXI wiek.

Ale w boga wierzy 98% społeczeństwa.

I jak ten XXI wiek ma się do tego?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Olu, boję się przepowiedni Niebieskiego Bakłażana o wielkim wzlocie dachówek podczas najbliższego nowiu. Podobno jedna z porwanych uniesieniem dachówek rozbije się na bilbordzie reklamującym partię polityczną, a jej oprysk trafi mnie śmiertelnie w potylicę. Niebieski Bakłażan był pewny, a on się nigdy nie myli.
Co robić?
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Co robić?"

Zacząć chodzić w kasku motocyklowym. ;]
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie znam się na klątwach i tego typu rzeczach, ale ja korzystam z porad online znanych wróżek i wróżbitów myślę że będą w stanie Ci pomóc podsyłam link : http://www.wizytauwrozki.pl i życzę powodzenia !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ciekawe teorie wysuwacie, można się dużo nauczyć i pośmiać :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej to drugie bo wróżbictwa nauką nie można nazwać, chyba ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tinker Bell niestety Ty malo wiesz o zyciu

Jedna para mieszana wiosny nie czyni, mieszkam w UK i wierz mi ze europejczyk z arabem sie nie dogada, bo kultury oparte sa na 2 roznych systemach filozoficzno religijnych. Kto zna koran i wie jak go czytac wie ze bujdy o jego pokojowym charakterze nalezy miedzy basnie wlozyc.

Do tego jako europejczycy z chrzescijanskim dorobkiem kulturowym mamy PRAWO wzglednie teoretycznie sprawiedliwe i urzedy swieckie mniej lub bardziej.
Dla kultur typu cyganie, muzulmanie, hindusi religia jest prawem ponad cywilnym, ktore z reszta jest scisle z religia. A ich religia powiedzmy jest bardzo malo tolerancyjna.

I jak ktos tu porowna katotaliban do islamu to proponuje tej osobie wycieczke do pakistanu w jedna strone najlepiej. Im mniej idiotow w europie tym lepiej w sumie.

Mam oakzje tu widziec niestety dosc czesto mieszane parki i 99% z nich to droga w dol. Panny z mlodych glupich wiejskich kretynek zamieniaja sie w inkubatory bachorkow na podobienstwo tatusia. Potem widze te same kretynki juz nie tak piekne, zaorane, obwieszone dzieciarami, zakutane w szmaty, potem juz ich nie widze, zakaz wychodzenia z domu, potem jak je widze to zazwyczaj maja siny ryj.

to tyle dla niedzielnych zwolennikow multi kulti po kursie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale jakbyś pogadała z tymi dziewczynami,.to by Ci powiedziały,że mają najlepszych mężów na świecie. Nie wiem,czemu Polski tak bardzo lgną do facetów z innych kultur ? Ja rozumiem,że facetów jest ilościowo mało,ale nie wiem,czy to jedyny powód?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za mało danych, żeby coś poradzić. Mogę przestrzec tylko przed szukaniem pomocy u wróżek, znachorów, bioenergoterapeutów i tego typu tałatajstwa. Bo jedyne, co osiągniesz to wpakowanie się w bardzo poważne kłopoty. Jesteś osobą wierzącą? W każdy ostatni piątek miesiąca w kościele Michała Archanioła na 3 maja w Sopocie odbywa się msza z modlitwą o uzdrowienie. Proponuje przyjść i skorzystać z indywidualnej modlitwy z nałożeniem rąk pod koniec. Najbliższa już pojutrze o 18. Prawdopodobnie będzie tam ks. prof. Kowalczyk. To taki starszy, siwy ksiądz. Przemiły człowiek, który może pomóc jeśli naprawdę masz problem. On to wyczuje i powie Ci co robić. Można podejść i porozmawiać.
Ja staram się być powściągliwa, bo nie mam rozeznania i nie wiem, czy faktycznie jest jakiś problem, czy tylko strach i panika. Poza tym nie lubię wdawać się w słowne przepychanki z ludźmi niepodzielającymi mojej wiary. Poszukaj na Youtube historii modelki Anny Golędzinowskiej i Lecha Dokowicza. Powinny Ci się pewne sprawy rozjaśnić. A dalej już po nitce do kłębka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ta osoba musi wyjść podczas pełni księżyca i nago dokładnie o północy stanąć w blasku księżyca pośrodku uprzednie narysowanego pentagramu
I zacząć myślami podążać ku Lunie, bogini księżyca wykrzykując jej imię.
Efekt gwarantowany

w postaci stania się lokalną sensacją..
A tak na serio, nic Ci nie grozi, o ile sobie nie wmówisz zagrożenia. Autosugestia jest straszna..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

do góry