Widok

klub dla MAM w Wejherowie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jest to pierwsza tego typu, darmowa inicjatywa w Wejherowie, której celem jest integracja mam z naszej okolicy. Pragniemy, by miały one miejsce, do którego mogą przyjść (same lub z dzieckiem) poznać inne mamy, wspólnie napić się kawy, wziąć udział w warsztatach, czy w spotkaniach z zaproszonymi gośćmi, pójść na wspólny spacer, czy umówić się na bieganie lub nordic walking. Obecnie spotkania przeznaczone są dla kobiet w ciąży i wszystkich mam (można przyjść z dzieckiem do lat 6 lub bez dziecka :).
Strona internetowa: http://www.facebook.com
Obecnie spotykamy się w każdy czwartek o godz. 10.30 w Wejherowie (w WCK, w szkole językowej Leonardo lub w plenerze - należy sprawdzać grafik). Tematyka spotkań jest bardzo różna. Układamy grafik z wyprzedzeniem, by każda uczestniczka wcześniej wiedziała, co danego dnia ją czeka.
W styczniu jeszcze przed nami - kurs samoobrony dla kobiet i wykład o prostych fryzurach na każda okazję. W lutym: spotkanie z blogerką z "ZapasCzasu", zajęcia kreatywne - tworzymy cotton balls, kurs pierwszej pomocy i samobadaniu piersi.
Zapraszamy na zajęcia (bezpłatne) oraz do śledzenia naszego Facebooka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

link do Facebook jest do ogólnej strony nie waszej proszę o poprawkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Link do Facebooka nie chce przejść (chyba jakaś blokada). Wpiszcie w Facebook'u w wyszukiwarce kpmpomatka - takie rózowe logo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak ktos nie ma fejsa???? tak jak ja to co????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda napisz na kpmpomatka@wp.pl a podamy Ci szczegoly spotkan. Albo zapraszamy po prostu na spotkanie w czwartek o 10.30 do Wejherowskuego Centrum Kultury (sala konferencyjna). Tym razem sa zajecia z samoobrony wiec stroj sportowy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

do góry