Widok

klub fitness w Baninie

Dawno nie byłem, wróciłem po pół roku i widzę że prawie cała kadra wymieniona. Nowe Panie w recepcji, nowi trenerzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

i co dalej? jaka puenta? jakie wrażenia? fajne nowe panie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie oceniam w kategorii FAJNE .Były uprzejme. W innych klubach bywa różnie z obsługą. Jestem zaskoczony ,że znowu zmiany tylko tyle. Potrzebna jest tu jakaś puenta?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

zastanawiam się nad przejściem tu z Jatomi. Jak wygląda kwestia "tłoku" i dostępności do sprzętu? kolejki do sztang się ustawiają czy można spokojnie potrenować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzętu ogólnie jest mało, ok godz. 18 :00 jest tłok.

Zależy od godziny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz jest tłok, bo jest sezon ogórkowy. za miesiąc jak się znudzi i motywacja zmaleje bo krata się nie pojawiła po miesiącu ćwiczeń będzie lepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

hm w Pure gdzie teraz ćwiczę jest luz mimo tego, że mamy sezon "przygotowujemy się na plażę"
więc raczej tam zostanę. Dzięki za info.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zostań w Pure
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

umiesz czytać czy nie? napisałem przecież, że zostanę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spining mogę polecić .Na siłce trener Paweł ok. Żona zrezygnowała z karnetu bo nie ma już trenerki do której chodziła. Zawsze warto samemu sprawdzić .Jak mieszkasz w Baninie to klub masz blisko .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu NIE MOŻNA było potrenować, jeżeli chodzi o siłownię to jest totalne nieporozumienie. Jedna ławeczka i jeden (1) gryf łamany na całą siłownię, dodatkowo na głównej sali dokładają jakieś zajęcia zorganizowane i przez ponad godzinę połowa sprzętu jest niedostępna.
Generalnie nieporozumienie jeżeli chcesz robić zaplanowany trening a nie losowe partie na sprzęcie który jest akurat wolny.
U mnie skończyło się to zakupem sprzętu do domu, bo dalej jeździć niestety nie mam czasu.
Jak ktoś zachwyca się chodząc tylko np. na bieżnię to taniej 10x wyjdzie kupić sobie do domu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzięki za opinię, tego się obawiałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak teraz wygląda sytuacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry