Widok

kominki montaż

Czy może mi ktoś polecić dobrą firmę montującą kominki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj zadzwonić do 'Aurora' Kominki ze Słupska. Dużo montują kominków w Trójmieście.
Nie słuchaj się tzw' polecam'....
Podkładają się sami sprzedawcy i szukają klientow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystalam z firmy Sakam, p.Wiktor to super fachowiec, wrecz pasjonat kominkowy, nigdy wczesniej nie mialam do czynienia z kominkami, a on mi wszystko wytlumaczyl, doradzil jaki kominek do projektu domu ... i wykonal RZETELNIE.
Naprawde szczerze polecam, nie wiem tylko jak z czasem stoi, bo rozchwytywany jest troche :)
Firma miesci sie na Trakcie sw. Wojciecha, maja swoja www.
http://sakam.pl/kontakt.php
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

- też polecam !!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam tego gościa P.Jakub 504 998 322 p.s i to nie pseudo reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do właścicieli domków letniskowych z Kaszub: polećcie proszę kogoś/firmę, która montuje kominy i kominki, najlepiej z okolic Kaszub.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kościerzynie jest firma Komex, stawiali kominek u znajomego i chyba się nie skarży, ale może inni forumowicze mają inne zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę PINUS KOMINKI z Sopotu, al. Niepodległości 743, tel. 585501500. Z kominka z tej firmy jestem b. zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki!
Wiecie coś może o wkładzie kominkowyn KFD Ekolux 87 STND ?
Czy tańsze wkłady (tzn poniżej ceny 3.000zł) warto montować, macie jakieś doświadczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę Witkowski kominki z okolic Pruszcza Gdańskiego, solidnie, niedrogo i bez krętactwa. Adres witkowski.kominki@wp.pl. Dojazd i wycena na terenie 3miasta i okolic za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

do góry