Widok

kościół Stogi

Nie chodzę do kościoła i nie będę chodziła dopóki dopóty(wybaczcie ale nie nazwę go księdzem) Tomasz Knuth będzie odprawiał mszę św. w tej parafi.
Ten (nie wiem czy mogę o nim napisać - człowiek) człowiek to bezwzględny, perfidny i wyrachowany osobnik, na pewno nie ksiądz. Nigdy nie podaruję mu tego w jaki sposób pożegnał mojego najukochańszego tatusia. Nie byłam w tym kościele od 1.10.2011 rokui nie będę, aż odejdzie ten perfidny ... i reszta jego " oblubieńców'.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Powiedz co konkretnie zrobil?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otóż to. Tak napisać może każdy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ksiądz Tomasz ,to jest bardzo mądry kapłan ,znawca Biblii bardzo lubię jak on mówi.Zawsze mówi to co czuję ,jak trzeba to i objedzie i samego biskupa jeśli jest taka prawda.Widocznie musiał tak postąpić wobec pani ojca jak postąpił ,musiał mieć ku temu powód. A pani jak widać nie jest prawdziwą katoliczką ,bo do kościoła nie chodzimy dla księdza tylko dla Boga.Jeśli nie chciała go pani widzieć mogła pani pójść gdy odprawiał inny ksiądz.A skoro tak pani postąpiła to widocznie jabłko daleko nie spada od jabłoni .Nie wyobrażam sobie nie być w kościele bo nie lubię księdza, powinna była się pani modlić za niego ,żeby mu Pan Bóg wybaczył wtedy byś pani miała wielką zasługę u Boga bo widzi pani nie sztuką jest kochać tych co nasz kochają, ale sztuką jest kochać tych co nasz nie kochają.I Pan Jezus nam to przekazał jak umierał na krzyżu. Ojcze wybacz im bo nie wiedzą co czynią. Niech pani przemyśli i mu wybaczy od razu się pani lepiej po czyję i tacie tam będzie lżej .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ksiądz Tomasz Knuth o ile mi wiadomo już w tej parafii nie jest.
Aż tak tego księdza nie znałem, przyczyn przeniesienia też nie znam, zwykle przeniesienie czy wymuszone "okolicznościami".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam się do tej opinii. Ksiądz Tomasz jest obecnie duszpasterzem Parafii Dobrego Pasterza. Wygłasza bardzo modre i umacniające na duchu homilie. Uważam, że ta pierwsza opinia jest bardzo krzywdząca i nie oparta na merytorycznej wiedzy tej Pani jeśli chodzi o wiarę katolicką. Parafianka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super ksiądz wspaniały człowiek ,przychodził do mojej chorej Mamy z Komunią Świętą .Jeżeli pani nie chce chodzić do kościoła, to niech pani nie chodzi, nikt z tego powodu nie będzie płakał ,to pani prywatna sprawa.Ksiądz Tomasz Knuth to jeden z najlepszych Księży których znam. Dobry BOŻE dał nam więcej takich księży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zimny ten kościół...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry