Widok

kościół św. Piotra i Pawła Jelitkowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy któraś z Was brała tam ślub? to parafia w której moi rodzice brali ślub, ale upłynęło sporo czasu od tamtej pory:P to było jeszcze przed remontem, może któraś z Was podzieli się ze mną wrażeniami?
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam tam slub 12 wrzesnia 2009. co chcialabys wiedziec?
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygląda tam organizacja typu organista, przystrojenie kościoła itp. Akurat trafiliśmy na okres kiedy zmienił się proboszcz i nie umiał nam na te pytania jeszcze odpowiedzieć:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o przystrojenie kosciola to ksiadz nam powiedzial ze nie mozna nic przystrajac i ze oni sami wsystko zrobia cyli polozyli jakies biale materialy na kleczniki i krzesla dla mlodych i byl jeden bukiet na oltarzu. czyli wlasciwie wygladalo to kiepsko...
zamiast tamtejszej organistki chcialam miec skrzypaczke i z tym nie bylo problemu. znalazlam skrzypaczke tu na forum ale w dniu slubu okazalo sie ze organistka tez jest i ze tez musze jej zaplacic co uwazam nie bylo fajne bo i tak placilam z skrzypaczke a organistki powiedzialam ze nie chce miec...
jesli chodzi o same formalnosci z ksiedzem to wszystko poszlo szybko i sprawnie, jedyne co nam sprawilo najwiecej problemow to pani w biuze parafialnym. bylam nawet bliska zmiany kosciola ale maz sie uparl...
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co się takiego stało? Troche mnie zmartwiłaś teraz...
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic takiego strasznego poprostu pani ma juz swoje lata i nie wszystko rozumie niestety. mieszkamy z mezem w angli i tu tez zalatwialismy wszystkie nauki podpisywalismy protokol itp a pani tego nie mogla zroumiec i nie chciala nam zarezerwowac terminu ani przyjac wsystkich zaswiadczen itp. do tego jescze razem ze slubem odbyly sie chrzciny naszego synka i tegotez pani nie chciala zaakceptowac(mimo ze z ksiedzem juz wszystko bylo ustalone) wiec dokladnie tydien pred slubem ksiadz wreszcie przyja od nas te papiery i kazal tej pani wpisac wszystko do ksiag na co ona na sam koniec dodala '' a ofiara na kosciol?'' myslalam ze ja zabije! ale sam ksiad powiedzial ze wie ze ona juz sie nie nadaje tylko e nie moga jej wolnic bo to ja moze zabic...
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ta pani to taka bardzo niska, lekko zgarbiona staruszka, która wygląda jakby uśmiechała się w taki strasznie protekcjonalny sposób- jednym słowem że czujesz się jak głupek bo ona wszystko wie a ty nie:)
Jeśli tak to trafiliśmy na nią, myślałam, że ze śmiechu umre:Dtaką szopke odstawiła nam tam
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to ta sama :) mnie na poczatku tez to bawilo ale pozniej bylam juz mega zla. no bo wszystko juz zalatwione (sala,goscie,orkiestra,zaproszenia itd) tylko dalej nie wiem czy slub sie odbedie cy nie bo pani jest stara i uparta i nie chce przyjac ode mnie papierkow itp.
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam już na wejściu wydała się podejrzana:P weszliśmy do biura parafialnego a tam już czekała na nas ta starowinka, zapytaliśmy czy jest ksiądz proboszcz bo mamy sprawę do niego a ona kazała nam usiąść, sama usiadła na przeciwko i kazała opowiadać o co chodzi, zgłupiałam wtedy. Proboszcz zawołał nas z drugiego pomieszczenia żebyśmy weszli na co ta starowinka kazała nam siedzieć z nią i mówić dalej. Przy czym jak zapytałam o ślub tam, że to nie jest nasza parafia i wogóle to od razu padła odpowiedz NIE. Juz zrezygnowani chcieliśmy wychodzic ale proboszcz nas zawołał i kazał sobie wszystko opowiedzieć. Zapytaliśmy jeszcze raz i usłyszeliśmy że nie ma najmniejszego problemu, że to nie ważne że to nie nasza parafia, że ksiądz nas zna ze swojej starej parafi i bardzo się cieszy że akurat na niego trafiliśmy. Starowinka była niepocieszona:P
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak napisalam ta pani juz poprostu nie powinna tam pracowac
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje że sprzeciw księdza w naszej sprawie nie przyprawił jej o atak serca bo nie chciała bym jej mieć na sumieniu. A jak wygląda sprawa z odprawianiem całej ceremoni, tak na sztywno czy raczej lekko i z uśmiechem?
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceremonia byla lekka i przyjemna.ksiadz nie przynudzal. mielismy razem chrzciny wiec balam sie ze bedzie to wszystko strasznie dlugo trwalo ale ksziadz uwinol sie w godzinke wiec spoko.
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) a masz może jakieś fotki ze ślubu z tego kościoła?
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam ostatnio po akt chrztu i pozwolenie na ślub w innej parafii, proboszcz jest nowy od kilku miesięcy, zezwolenie napisał nam ręcznie na kartce nie wiem czy to wystarczy bo on mówi ze nie wie, a babunia która siedzi w kancelarii jest troszkę zawinięta i arogancka, ale jak się da na ofiarę to odrazu inaczej gada z człowiekiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ogolnie jestem z tej parafii..ale od poczatku nie chcialam barc tam slubu..
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam kilka fotek. jak poloze spac mojego synka to ci przesle bo pry nim to jest niemozliwe :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka lat temu(przed remontem) przygotowywałam dekoracje w tym kościele i chyba miałam szczęście bo opisywanej wcześniej pani nie miałam przyjemności poznać , natomiast bardzo pomocna okazała się siostra zachrystianka i to z nią w zasadzie uzgadniałam wszystko co dotyczyło dekoracji.
Pozdrawiam
E.Dussa
Studio Glorioza
http://www.glorioza.net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a_guniek wyslalam ci kilka fotek na maila. mam nadzieje ze tobie pozwola udekorowac kosciol i bedzie lepiej wygladal niz na moim slubie>
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Chrzancia! To chyba ja grałam u Was na ślubie :) Pozdrawiam!
A jeśli chodzi o kościół i organistę, to to była jakaś kosmiczna sytuacja. W tym kościele niby mszę prowadziła organistka, ale nad nią stał facet, który jej wszystko wyliczał, dyktował itp. Największa wtopa (czego mam nadzieję nie było aż tak słychać :) była na wejście. Grałam wtedy arię na strunie G i zwyczajowo, jeśli widać, iż para doszła do ołtarza należy w jakimś momencie przerwać. Zazwyczaj spoglądam wtedy na organistę i już wiemy, że np. powtórki nie będzie, bo za długo by to trwało. W tym przypadku moje "zerkanie" i mówienie wprost "koniec!" nie pomagały, więc sama skończyłam, a organistka coś tam dograła. Potem powiedziała mi, że w życiu się z czymś takim nie spotkała i była obrażona do końca mszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje bardzo:) Musze przyznać,że pomimo braku tych dekoracji ten kościół ma swój urok:) zdjęcia bardzo ładne:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak z ciekawości mogę prosić o jakieś info na meila na temat oprawy muzycznej podczas ślubu:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej arsena :) tak to ty gralas u mnie na slubie :) zapewniam cie ze ani my ani goscie niczego nie zauwazylismy(a raczej nie uslyszelismy) zeby cos bylo nie tak. wszystkim sie twoja gra bardzo podobala! dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie za piekna oprawe muzyczna. pozdrawiam :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tak jak juz pisalam wczesniej jesli chodzi o ta organistke to ja wyraznie powiedzialam ze chce miec tylko skrzypce wiec nie powinno jej tam byc. a tak byla, namieszala i jeszcze trzeba bylo zaplacic za to 200zl dla niej, troche nie fajnie ale coz, bylo minelo...
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a_guniek wysylam ci na maila adres mailowy do agnieszki (arsena skrzypaczka) grala u nas na slubie i bardzo ja polecam :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje bardzo:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gra fatalnie skrzypaczka , odradzam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
i sie dziwicie ,grzeszycie ,teraz slub ,oj ludzie z Angli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na naszym ślubie Pani organistka pojawiła się w połowie ceremoni i ledwo coś zagrała:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Michał - opinia (4 odpowiedzi)

Nieprzyjazne dzieciom z problemami miejsce i dyrektorka z poprzeďniej epoki.

do góry