Widok

kosciol

Dlaczego ksiadz nie wyczytuje zapowiedzi przedslubnych? Jeden chlopak z baninaniedlugo bierze slub drugi raz w kosciele i nikt nie wie kosciol milczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
?? a co Cie to czy ktoś bierze ślub? Jak chce byś wiedział to by Cie poinformował/zaprosil.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z prawem kanonicznym to ks musi czytac. A tym bardxiej ze to drugi slub koscielny a przeciez bog nie znaje rozwodow. Dlatego kosciol zataja co nie wygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Może to wdowiec i co wtedy znawco prawa kanonicznego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest wdowiec jestem z innej parafii ale znam go bardxo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ANONIM -- jak ci to przeszkadza to idź do proboszcza i lojalnie go poinformuj, w końcu nie jesteś z tej parafii to nie masz się czym przejmować że ksiądz na mszy ci podziękuje oficjalnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie nie chciał Cię zaprosić. A poza tym jak jesteś z innej parafii to skąd wiesz, ze zapowiedzi nie było. Zajmij się swoimi sprawami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze jest to rozwodnik ktory dostal uniewaznienie. Takich mamy znawców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie uniewaznieniee jest wg Boga nic nie warte. Po co my slubujemy ze az do smierci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Czy wg twojego maleńkiego mózgu osoba która przyprawia komuś rogi zasługuje na przysięgę aż do śmierci.? To przysiegaj na dobre i złe i bądź zdradzany. Wiec zamilcz no chyba, że masz szerokie futryny i rogami nie chaczysz. Ot taki podałem tylko przykład.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
sze szo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znasz go? Tak Ci powiedział?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślubujesz drugiej osobie a nie Bogu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Znowu za dużo zielska? siedzisz od rana i piszesz bzdury? jakieś nazwisko? jakiś opis? jaki ksiądz? na której mszy? o ile wiem zapowiedzi wiszą w kruchcie, absolutely open access.
Daj spokój, już wystarczy twoich głupot. Już nie pierwszy raz kiedy takie rzeczy umieszczasz w internecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czutaj ze zrozumieniem. Może masz zwyczajnie jakis problem.??? Nie ciekawi mnie kto to taki, czemu nie zostało wyczytane. ale ty ciekawski numer jeden na forum, wszystko chcesz wiedziec. Jak jeste ciekawy to stań przed kosciolem i wyczekuj ślubujących. Mózg to ty masz wypalony, sory ty go w ogóle nigdy nie mialeś. Jedynie co masz w środku to nitkę spinającą uszy. Tylko uważaj bo jak sie zerwie to uszy zakryja tobie oczy. Chociaż mam wrażenie że już tak sie stało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
^
Kozak w necie, p... w świecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może chcesz porozmawiać.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
fajne, fajne. imponujesz rodzicom tą "inteligencją" ? Oni też przypalają? Siedzisz i piszesz coś na tzw. temat. wszyscy się z tego śmieją a ty nadal swoje. Tak trzymaj. xxx, antek i czym ty tam jeszcze jesteś. Wiesz, może po prostu pójdziesz do księdza i zapytasz się o swój problem? Czy to dla ciebie z ciężko albo może boisz się czegoś? a może uważasz że na forum zbierzesz bardziej wartościowe informacje? Niesamowite. Skąd ty się wziąłeś dziwaku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pytam sie prostaczku czy chcesz porozmawiać.? Śmiać to się będą z ciebie. Pytam raz jeszcze chcesz wyjaśnić coś osobiście.? Wystarczy odpowiedzieć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
podaj adres to przyjadę. zabiorę księdza. "zaimponujesz", jak zwykle. Tak 3maj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Banino ul lotnicza 29. Godz już sam podaj. Dostosuje sie. A i księdza weź dla siebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
idę. nie podałeś fałszywego adresu? Czemu telefony zmieniasz i podpisy, jakiś anty, jakiś antek, jakiś xxx. Co jeszcze masz co według ciebie jest "atrakcyjne" ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W jaki sposob ciebie poznam.? 10 min i jestem na miejscu. Bez wykrecania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i co gościu z malinowym nosem. Czekałem czekałem i sie nie doczekałem. Nastepnym razem jak chcesz porozmawiać to przyjdź, albo się ujawnij. A tak ku ścisłości podpisuje się tylko jednym nickiem. W dodatku poczytaj sobie jaki podalem przykład i o co w nim chodzi. Dodatkowo raz jeszcze wspomnę nie intetesuje mnie kto taki bierze ślub, czy był wyczytywany czy nie. I przestań się szarogęsić. Czas tylko straciłem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehehehehehe:) widać gościu popuścił w majty i się pod kiecke mamusi schował:), a taki chojrak z niego był;) słuszna i szybka postawa sprowadza chłopaczków na ziemię:) pzdr zdrowo myślących
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłem czekałem pod tym gabinetem. Przyjechał jakiś burak w starym passacie na paliwo rolnicze. Miał dresy i tępe oczy. karakan, taki trochę jakby pod wpływem. Kiedy mnie zobaczył - uciekł. Pewnie robi tak zawsze.
To byłeś ty? w sumie dobrze się stało. Żal by było takiego dotknąć bo jeszcze by popękał.
Miłego dnia. zarzyj coś znowu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nastepny wpis nic nie warty. Gdzie byłeś.? To jest adres OSP a nie gabinet. Skoncz bo się tylko pogrążasz dzieciaku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
a gabinety nie są pod remizą? Ty mieszkasz w Baninie czy w lesie? wyjdź czasem z "domu".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podaj mi choć jeden gabinet który znajduje się ,,pod" remizą. ??? Zaskocz mnie.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie łap tak za słówka. Wszyscy okoliczni cię rozpoznają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dla tzw. "antka" specjalnie - obok remizy znajduje się baniński ośrodek zdrowia. Bardzo fajni lekarze, skądinąd, Tam jest dużo gabinetów.
ale psychiatryczny to nie wiem, raczej musisz prywatnie.

ale rybuś skończ już. Tatuś twój wie o co tobie chodzi. Nikt inny nie odgadnie. Napisz coś mądrzejszego bo poruta na całą okolicę. Już nie po raz pierwszy.

za klasykiem - poznasz prawdziwego faceta po tym jak kończy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Antek idź moze lepiej ziemniaki przebierać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Takich jak ty to w baninie można ze świecą szukać. Nie przychodzisz na wyznaczone miejsce, masz jakieś urojenia, że widzisz jakieś osoby wizerunkiem bardzo zbliżone do twojej osby. No chyba że to są klony twojego jakby pokroju. Szkoda mi ciebie - naprawdę. Ty chcesz wszystko o wszystkich widzieć- typowa ciebie gnida, typowy ORMO-wiec. Nawet w rodzinie nie masz oparcia, bo caly czas o niej piszesz. Jesteś gość bez jaj, robiony miękkim fletem. Powinieneś stanąć przy minionkach jako eksponat z umieszczoną poniżej tabliczką informacyjną, na której byłby wpis ,, istota pochodząca z Banina, która musi wszystko o wszystkich wiedzieć. Dodatkowy opis powinien brzmieć cyt z Alternatywy4 ,, dzieci tak wygląda kapuś."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiedziałem, że OSP i ośrodek zdrowia są pod jednym adresem......:) gościu anty antek czy jakoś tak- przyznaj w końcu, że jestem zwyczajnym tchórzem, który właśnie jak ORMOWIEC na forach się zachowuje- co, gdzie, jak z kim??? musisz po prostu wiedzieć. I nie pisz,że gdziekolwiek byłeś, bo nie byłeś!! wskoczyłeś z mokrymi majtami i kciukiem w ustach do mamy po spódnice. Nie ośmieszaj się, a tym bardziej rodzaju męskiego. pzdr zdrowo myślących
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wam powiem ze podobno to byl rozwod za pieniadze i to grube!! Czyli slub niewazny pewnie. Ludzie sie odwroca od tego kosciola w baninie cos czuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
hmmmmm, coś cie w oczy dźga??, masz jakiś uraz z przeszłości?? co cie obchodzi blerwo jedna kto jak sobie życie układa?? szukasz zrozumienia, czy poklasku...? nos w swój sos i nie szukaj na siłe nikomu niepotrzebnej sensacji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
BRAVOOO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry