Widok

koszty utrzymania Juniora Siódme Niebo

jakie macie koszty utrzymania za Juniora w siódmym niebie.
Na ile osób gaz , prąd, woda, szambo, itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zastanawia mnie to ile mniej więcej będzie kosztować bo odbiór mam w następnym roku.
Małżeństwo z dzieckiem i w całym domu ogrzewanie podłogowe + rozprowadzenie ciepła z kominka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla 120m grzewanie ok 1300 zł gaz i ok 1200 zł kominek (też z rozprowadzeniem)
prąd i woda - ok 250 zł m-cznie
śmieci segregacja ok 11 zł za osobę
podatek ok 200 zł

ps. w SN nie ma szamba ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to mało za ogrzewanie jeżeli to za rok.
w tych nowych budynkach SN jest szambo ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i nie marzniemy :)
szambo - szok, bo SN jako chyba jedyny developer kilka lat temu oferował odrowadzenie...
będziesz odbierał juniora, który buduje się za osiedlem rodzinnym, czy jeszcze inna lokalizacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak za rodzinnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mieszkańcy rodzinnego będą jeszcze bardziej szczęśliwi z budowy waszych szeregów! Będą znuszeni wąchać wasze smrody.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
O nie szambiarki po osiedlu beda jeździć! Trzeba było jednak podpisać zgody na wszystkie media ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
smrod kupy to tylko czesc atrakcji. kolejne: relatywnie duzy koszt utrzymania, bloto i brak drog, syf wokoło, specyficzna mieszkanka wiejsko-przedmiejska i malpi rozum części nowoprzybywajacych którym się wydaje ze jak wyjechali z falowca to mogą szalec bez ograniczen w dzień i w nocy. a , najważniejsze: bandyci drogowi zagrazajacy zyciu innych osob
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
dokładnie byli anty wszystkiemu i gorzej na tym wyszli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie anty wszystkiemu, i nie wszystkim. Tu chodzi o relacje z deweloperem, ale osoby, które dopiero sa w trakcie nabywania nieruchomosci tego jeszcze nie rozumieją :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bolo, jeszcze sie tu nie wprowadziles a juz stroszysz piorka. Wiecej pokory.
Wydaje ci sie, ze jestes po jednej stronie z deweloperem, jednak gwarantuje ci, ze szybko zmienisz front. Po odbiorze domu zobaczysz sie pewnie z deweloperem w sadzie.
Skoro takiego masz wspanialomyslnego dewelopera to dlaczego nie potrafil poprowadzic wszystkich przylaczy? Przeciez ponoc maja wiekszosc i zapewnia wam nawet przyjazd? Nie daje ci do myslenia, ze wiekszosc mieszkancow rodzinnego nie wyrazilo zgody na jakakolwiek prosbe dewelopera? Skoro deweloper jest taki super to dlaczego nie pociagnie przylaczy na okolo byscie tylko mieli wszystkie media?
Gwarantuje ci ze zadne szambowozy nie beda jezdzic po naszym osiedlu.
Nie mam nic przeciwko nowym mieszkancom, jednak wiele do zarzucenia deweloperowi, ktory wiele obiecywal a rzeczywistosc okazala sie brutalna. Do tego nie raczy likwidowac reklamacji i dopiero po wizycie w sadzie za to sie zabiera. Budujac wasze osiedle bezprawnie sa niszczone nasze wewnetrzne drogi osiedlowe, gdyz nie wszystkie ciezarowki jada polnego wiatru.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy te cięzarówki w ogóle mają prawo jeździć po naszych ulicach ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A śmieciarki mogą jeździć po waszym osiedlu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie storze piór chciałem się dowiedzieć tylko koszty utrzymania.

Widziałem na innych tematach jak tu sie wyzywa każdy i nie po to napisałem, również nie stoję za Developerem bo się domyślam że obiecuje kokosy, a będę mógł żądać tylko to co na papierze mam.

I to z ludźmi będziemy mieszkać tam wiele lat obok siebie, więc myślę ze Stroszenie Piór to nie tedy droga.

Z szambem dał d*py ale co zrobić. A co mówisz żadne szambowozy po waszym osiedlu i masz racje niech jadą do okoła i nie psują tych dróg bo też to moje drogi bo mam w nich udział.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobrze rozumiem, że w pakiecie SN sprzedaje również udział w drogach osiedla rodzinnego?
nie spodziewałam się, że jeszcze tyle mu ich zostało.

a szambo...myślę że tym razem to nie o zgodę mieszkańców lub jej brak chodziło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mają jeszcze sporo tych udziałów więc je każdemu dają co kupuje na Rodzinnym 2, tylko że i tak będzie zrobiona 2 droga dojazdowa z 2 strony.
A z tego co wiem to szambo będzie podłączone też z innej strony chyba z powodu ukształtowania terenu będzie łatwiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy te szambo to indywidualne dla każdego segmentu? I czy droga będzie wykonana z kostki? Wywóz szamba to dodatkowy koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a za kanalize to myślisz że nie będziesz płacił??, też jest płatne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
każdy junior osobne szambo, tak droga utwardzona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, czy na forum jest może osoba,która kupiła dom junior na osiedlu rodzinnym? Odbiór na grudzień tego roku? Jeśli tak bardzo proszę o kontakt mailowy asmat4289@gmail.com (chodzi głównie o koszty utrzymania i sprawę szamba). Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednej rzeczy nie rozumiem. Developer zapewnił mnie, że w ciągu roku od oddania inwestycji nastąpi przyłączenie do kanalizacji, czy mam rozumieć, że to ściema?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie masz tego na papierze to może sobie obiecywać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa jak gmina zrobi to będzie... średnio 10 lat obsuwu na terminach deklarowanych jako pierwsze. Teraz się wycwanili i rzadko coś deklarują, bo to i tak obiecanki... Np droga do szkoły miała być w 2014, a jeszcze nie mają pozwolenia na budowę, Księżycowa miała być w 2008 czy coś koło tego... ośrodek zdrowia miał być razem z nową szkołą, Tylko że budżetu nie ma na te fanaberie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możecie mi wytłumaczyć, dlaczego 7N nie podłączyło tej kanalizacji do kolejnego etapu?
Nie miałam pojęcia, że w poprzedzającym szeregu jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izo bo kanalizacja będzie z drugiej strony podłączona podobno za trzy lata PODOBNO

a jak można zapytać pod jakim numerem będziesz mieszkać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1300 i 1200 to za cały rok ?a podatek to co miesiąc czy raz do roku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba będziemy sąsiadami, więc jak masz ochotę popisać, to pisz, mój adres mailowy znajdziesz w wątku internet kablowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadów :)

są może na forum przyszli mieszkańcy szeregu 41 ewentualnie 42?

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie przyszłych sąsiadów.
Właśnie utworzyłem na facebooku grupę pod nazwą Rodzinne 2.
Zapraszam wszystkich, którzy zakupili w siódmym niebie domek i chcą spokojnie powymieniać spostrzeżenia/wiadomości bez tego spamu i hejtu, które występują na tym forum.
Nie jestem osobą biegle władającą facebookiem, także przepraszam za ewentualne laickie błędy związane z formą grupy itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam nie mogę znaleźć na fb ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę mnie znaleźć (Łukasz Rogulski ze zdjęciem w zielonej muszcze na tle trawy) i zaprosić do znajomych. Potem zaproszę do grupy.
Być może coś źle utworzyłem, że nie widać grupy ogólnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam czy mogę prosić o kontakt do Pana w sprawie szeregowców ( przyszły mieszkaniec)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szambo - wywóz (34 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry