Widok

kpina

Witam,zwracam sie do wszystkich tych ,ktorzy myslą o zakupie mebli w agata meble.Ja czekałem na swoje ponad 2 miesiące mimo,że miałybyć po 2 tygodniach.Meble przyjechały do mnie niekompletne,nie mozna było ich zlożyć,mimo że robiła to ekipa bezpośrednio z ich salonu,a te części które zlożyli są żle poskręcane,reklamacja pod nr tel588881250 praktycznie tylko dla oczu bo od kilku dni nikt tam nie odbiera telefonu,no i na koniec rekompensata za niedotrzymanie terminu przywozu mebli z ich strony 0,1%-czyli kpina.Zapewniam wszystkich ,że w drugą stronę płacilibyśmy penie koło 10% za dzień zwloki z wpłatą za meble.Także za meble zaplać,za transport i montaż też,ale nie oczekuj,że Ci je przywiozą i zlożą,bo nie ma jak z powodu braku części.Reklamacja nie działa!STANOWCZO ODRADZAM!
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to bardzo dziwne doświadczenia masz, ja kupowałam meble w Agacie i dostawę dostała już na drugi dzień bez żadnych problemów. Może to producent się ociąga, albo wybrałaś model mebla na które jest oblężenie i producent nie wyrabia z ich produkcją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry