Widok

kradzież samochodu

Banino Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Uwaga mieszkańcy Banina więcej czujności przed świetami,dzisiejszej nocy skradziono z parkingu przy ul.Pszennej samochód Audi A6 na niemieckich rejestracjach,jeżeli ktoś coś zaobserwował,posiada jakieś info proszę zgłosić policji, to nie pierwszy taki incydent w tej okolicy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Samochody na niemieckich blachach sa najlepszym kąskiem dla złodziei a zwlaszcza niemieckie marki.
Wspolczuje utraty auta. Sam bym się chyba pochlastał. A gnojom powinni rece ucinac.
Wesołych świąt
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8
ciekawe kto minusuje opinie.
Popierasz kradzież głąbie jeden z drugim!
A Panu współczuję
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ojoj, wzięła pani do siebie to minosowanie, ale to co pani napisała swiatczy o niskim poziomie ... rozumie pani ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 24
jeżeli już to - świadczy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki rocznik samochodu jesli można wiedziec?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
2007 r
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktos na forum juz pisał że nowe osiedla sprowadzają bałagan, chamstwo i złodziejstwo oczywisice wszystkie te komentarze miały minusy ......
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11
~tadek ktoś też pisał że wśród starych mieszkańców są pewnie złodzieje, chamy i bałaganiarze którzy nie mieli wcześniej obcych bliżej siebie do odgrywania swych ról i też ta wypowiedz zebrała minusy ... tylko czego to dowodzi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dowodzi tego, że Tadek boi się przelatujących samolotów. Niechby chociaż zrzucały paciorki... Ale tak... Tadek będzie musiał poświęcić kozę!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zastanawiające jest, że wszystkie "patologie" dzieją się po stronie Banina gdzie jest Pszenna, Rolnicza itp. W "starym" Baninie i w okolicach Tuchomskiej też jest całkiem dużo domów, a jakoś nikt z tych ulic nie narzeka na brud, chamstwo, kradzieże czy wyprowadzanie psów na pole. Może się mylę, ale dziękuje Bogu, że mieszkam po tej stronie Banina i z takimi wybrykami mam do czynienia tylko tyle ile przeczytam tu na forum :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
a ja myślę ze na święta było za milo wiec teraz musi Pani odreagować i wrócić do normalności dlatego taki wpis !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
..jak patrze przez okno na ludzi kupujacych te szeregowce to za głowe się łapie .. Przepisów drogowych nie znają - całe osiedle 7 nieba nie jest drogą publiczną - liczę że ktoś spowoduje wypadek może ze skutkiem śmiertelnym i ktoś się zainteresuje tą patologią.
Nie szanują cudzej własności - podkradają mi drewno do kominka na co mam nagrania
Psy sr*ją wszędzie i nikt !! nikt z tych ludzi nie chce tego zmienić - a za to są bardzo aktywni na forum minusując i pisząc kłamstwa
Jest zakaz 3'5 T i nadal jadą ciężarówki na zlecenie DEWELOPERA który tworzy getto na zlecenie swoich klientów !!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 23
Jakim trzeba być idiotą, aby czekać z niecierpliwością na spiwodowanie wypadku śmiertelnego?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jesteś chorym człowiekiem z nienawiści , kłamstwa i obelgi to ty wypisujesz z i szufladkujesz spokojne rodziny z dziećmi i życzysz im śmierci , utopisz się w swojej własnej żółci pajacu i siedź dalej w oknie bo to twój cały świat
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak widać, w przedświątecznej biegance i na świątecznym kacu, opiekunowie Tadzia zapomnieli o wypełnianiu obowiązków, których się podjęli i nie pilnują, żeby Tadzio (Tadzio to jego nowa osobowość, wcześniej były różne inne) regularnie przyjmował przepisane leki. W efekcie, umysłek Tadzia rozhulał się na całego i na nowo zaczął wypluwać z siebie słowa i zdania, których znaczenia nie jest w stanie pojąć. Nie możemy mieć o to do Tadzia pretensji, ale opiekunowie Tadzia zasługują na solidną karę. A sam Tadzio, no cóż... kaftan, oddział, pasy... Znów to samo. Ech, smutne jest życie Tadzia...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
sasiadka z naprzeciwka.
Ja nie mieszkam po Pani stronie i wypraszam sobie abyś kobieto nazywała starych czy nowych mieszkańców PATOLOGIĄ .
Powiedz mi to prosto w oczy prostaczko!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sąsiedzie z Banina proponuje czytać ze zrozumieniem. Widzę, że ciężko o to w dzisiejszych czasach. Na pewno nie nazwałam ani starych ani nowych mieszkańców patologią. Jeżeli nie umie pań czytać to proszę nie obrażać innych tylko zapisać się do jakiejś szkoły. Napisałam, że patologią są kradzieże, wyrzucanie worków ze śmieciami pod płoty czy wypuszczanie psy na pola ze zbożem. Jeżeli dla Pana nie jest to patologia to widocznie mamy inne wartości. Pozdrawiam serdecznie ^^
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieszkam na rodzinnym nie mam psa ani kota ani zadnego innego zwierzecia i nie kradne samochodow. chyba tu nie pasuje :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Złapać takiego s*******a i up...lić łapę (drugą zostawić żeby mógł jeszcze uczciwie pracować). Tylko nieuchronność kary będzie przestrogą dla innych bydlaków.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram. Złodziejom należy obcinać ręce i wypalać piętno na czole z napisem "ZŁODZIEJ". Tylko takie kary skutecznie odstraszą tych bydlaków od podnoszenia ręki na cudzą własność!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
To caly sejm by tak wygladal i polowa pracodawcow w Polsce :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
to źle?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jeszcze 3/4 pracowników... A księża nie mogliby błogosławić :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
rozwiniesz może myśl o pracodawcach? bo wydaje mi się ze będzie zabawnie :) gros wąskomyslących etatowców uważa że firma działa dla nich otóż nie, głównym powodem prowadzenia biznesu jest od zarania dziejów zysk, z którego jak mniemam ten okropny złodziej pracodawca okrada właśnie ciebie biorąc na siebie całe ryzyko związane z biznesem :D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktos zaznajomiony ze sprawa moze powiedziec jaki byl rocznik auta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co to za różnica jeśli chodzi o rocznik? Liczy się sam fakt kradzieży. Zresztą, pewnie nie ukradli by starego trupa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A może po to, żeby wiedzieć czego szukać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Deni",jadąc do domu z Niemiec nie widziałeś przypadkiem czy jakieś autko nie deptało Tobie po piętach od granicy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie już w dziupli pod Sierakowicami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej pod wejherowem, znam przypadek kradziezy calego auta ktore przerobione zostało w okolicach wejherowa, potem mykało po gdyni....
oczywiscie grupa Audi Vw
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś czas temu w południe po parkingu Tesco na Kcyńskiej jeździł czarny Audi GWE ... z dwoma młodzieńcami i coś wypatrywali. Po chwili zatrzymali samochód niedaleko czarnego VW GPU ... ,chyba "Touran" lub coś podobnego,dokładnie już nie pamiętam . Zaglądnęli do środka VW po czym wygodnie rozłożyli się w fotelach i czekali.
Długo nie czekali. Przyszedł właściciel VW z żoną i kilkuletnią córeczką z zakupami z Tesco. Zapakowali zakupy,wsiedli do auta i odjechali.
- A za nimi szybko ruszyło czarne Audi z dwoma młodzieńcami ...
- Czy ktoś wie ,co to mogło być ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oszołomów nie brakuje może chcieli ukraść bo za nic mają że ktoś nie będzie miał jak się dostać do pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesli masz cały numer rejestracyjny to zglos to na policje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry