Widok

kuchnia

Czy ktoś ma meble kuchenne z firmy Meblobuk? Wołaja około 3000,00 za metr i babka mówi że oni są średnia półką. To ile kosztuje kuchnia z górnej półki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meblobuk jest drogi. Mi kuchnie ( a wlasciwie aneks) wycenili na 33 tys - robie za 12tys.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam kuchnie od projektu do realizacji w sensownej cenie.
Piotr 503-053-963
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Pi , gdzie robisz kuchnię i czy masz kogoś z polecenia, czy przypadkowo znalazłeś wykonawcę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robie w firmie Begier meble ze Zblewa. Nie trzeba do nich jezdzic, sami przyjezdzaja. Cena rozsadna. Mam nadzieje ze wykonanie tez bedzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Meble porażka. Jakość wykonania nie specjalna, termin realizacji to spóźnienie ok 1 miesiąca. Meble nie są warte tej ceny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdza meble porażka. Wykonanie z niskiej jakości materiałów a cena wygórowana. Po dwóch latach wszystkie półki się powyginały nawet te bez obciążenia. Ceny wygórowane a jakość niska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko nie do Zblewa tam sa nieslowni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, ja również dałam się nabrać na meble ze Zblewa. szczerze odradzam!!! Wątpliwa jakość a terminy przekroczone... już trudno powiedzieć o ile. Mają taką metodę - zaczynają, rozstawiają narzędzia, przywożą trochę mebli.. i znikają... można dzwonić i dzwonić pisać smsy .. czasami oddzwonią z informacją o chorobie lub innym nieszczęściu... dwóch braci.. oczywiście po pieniądze pojawiają się natychmiast..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuchnia z gornej polki to gdzies 100 tys zl :)
Tyle, ze wtedy wiesz co masz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorna polka cenowa nie wplywa na jakosc po prostu placimy za firme ja jestem w trakcie remontu kuchni i zamowilam meble w firmie ktora robila mi zabud cenowo i jakosciowo jest ok i pracuje tam profesionalny projektant
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jako projektant- nie mogę powiedzieć złego słowa...niejeden stolarz może pomarzyc o jakości mebli meblobuk. Zatrudniaja profesjonalnych projektantów, montazyści od lat ci sami- solidna firma.

:
iqdesign:
-aranżacje całego wnętrza,oświetlenia, instalacji
-mozliwosć zamówienia bez zaliczki
-krótkie terminy- monitorowane przez klienta zamówienia
materiałów i akcesoriów.
0 794 63 55 33
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1000 mb www.meblegdansk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam solidnego stolarza o konkurencyjnych cenach. kontakt 695 656 234
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszne ceny podajecie, my kupujemy meble na wymiar za 3000zł i wydaje się nam i tak drogo (700-800zł/m2). W końcu to pare desek na kilka(nascie) lat uzytkowania a nie statek kosmiczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiscie 700zł za mb (metr bieżący) a nie m2 ;-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj namiar , basia-gdansk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meble kuchenne wykonam.Piotr 698 496 859
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamowilam kuchnie w u wlasciciela stolarni i jestem bardzo zadowolona.Chetnie wysle zdjecia zainteresowanym.Polecam Pana Janusza bo facet jest bardzo dobrym fachowcem i umie dobrze doradzic.Robi tez projekt komputerowy. beatakozlowskaa@tlen.pl lub do Pana Janusza mail meblenazamowienie5@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata podeślij mi fotki kuchni :) ja też u niego zamówiłam :)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze słyszał ktoś o kuchni w zabudowie włoskiej?? całej murowanej z kafelek 10X10 z frontami drewnianymi
efekt powalający na kolana
jedyny minus to taki ze kuchnia musi byc dosyc duza
zdjecia prześle na maila jeżeli ktoś bedzie zainteresowany proszę o kontakt
calisto20@o2.pl lub tel 793-019-969
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym poprosił o fotki tej włoskiej zabudowy ceynowy39@adresik.com
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszły foteczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zachęcam Cie do obejrzenia oferty firmy Konar,robią śliczne kuchnie na wymiar z transportem i wszystkimi pierdolami. www.konarmeble.eu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie lepiej zdecydować się na modułowe meble kuchenne? Znacznie taniej to wychodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry