Widok

kupię kartę multisport

Witam serdecznie. Szukam osoby, która jest w stanie dopisać mnie jako osobę towarzyszącą bądź ma możliwość załatwienia w inny sposób karty multisport w korzystnej cenie. W internecie jest dużo oszustów którzy niby mają możliwość załatwienia takiej karty, ale jak przychodzi co do czego to kontakt z nimi się urywa... Dlatego najlepiej, gdyby taka osoba była z Gdyni to można by się nawet rozliczać osobiście. Ewentualne oferty proszę przesłać na adres Matrix6789@wp.pl .

Pozdrawiam, Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też bym baaardzo chciała kartę, prosze o kontakt: fit.or.shit@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osoba towarzysząca - 450 zł na 3 m-ce... i trzeba zapłacić "z góry" tzn. pobierają mi z wypłaty ( jak pewnie każdemu ) ale to raczej średnio korzystna oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz całkiem przyzwoitą ofertę, jeśli mozesz mnie dopisać, to jestem dalej chętna, prosze o kontakt: fit.or.shit@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry