Widok

kursy projektowania i aranżacji wnętrz

Niedawno kupiliśmy mieszkanie i nie mamy pojęcia w jaki sposób je urzadzić. Po różnego rodzaju przygodach moich znajomych i po tym co widziałem na trójmiescie w zakresie aranżowania mieszkania, nie chcemy, żeby robił to architekt. Chcemy po prostu zrobić to sami.
Dlatego postanowiliśmy, że któreś z nam zapisze się na kurs projektowania i aranżacji wnętrz do decoratora, który tutaj się reklamuje. Co o tym sądzicie? A może ktoś już na ten kurs się zapisał?
Pozdrawiam i czekam na wieści !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że to jest świetny pomysł. Do tego, żeby czuć się w swoim domu dobrze potrzebne są nie tylko meble, ale przede wszystkim fachowa wiedza i to w jaki sposób to wszystko połączyć. Dlatego ja się na ten kurs zapisałam. Najbardziej cieszą mnie zajęcia praktyczne związane z projektowaniem, aranżacją, dekorowaniem i ozdabianiem moich czterech kątów . Po tym kursie zamierzam sama urządzić swoje mieszkanie :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zainteresował mnie ten kurs, bardzo proszę o bliższe informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu znajdziesz więcej informacji:

www.decorator.edu.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście uważam, że kurs projektowania i aranżacji wnętrz oferowany przez Decoratora to fantastyczna sprawa. Sama się tym kursem zainteresowałam, a ponadto byłam w biurze aby uzyskać potzrebne mi informacje:) Bardzo sympatyczna atmosfera i kompetentni ludzie, a przede wszytskim z tego co się tam dowiedziałam stawia się tam na pasję ludzi i daje się możliwość oryginalnego wkładu w swój dom.
Fantastyczny pomysł:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja stawiam na profesjonalne przygotowanie i samorozwój... :) Dletego na pewno się tam zapiszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

do góry