Widok

ładnie łanie Pani Dyrektor!

Dziś moja córcia (żeby nie było - absolwentka tej szkoły, jedna z najlepszych uczennic), została bardzo profesjonalnie WYPROSZONA na zewnątrz, kiedy (po wcześniejszym umówieniu się) chciała po prostu odwiedzić podstawówkę, pochwalić się sukcesami kończącego się etapu gimnazjalnego.BRAWO PANI DYREKTOR! To już nie pierwszy "prezent" jaki od Pani otrzymała moja rodzina. Może i taka postawa (niczym szefa sztabu) komuś sie podoba. Ja jak widać miałam nosa przepisując dziecko do innej szkoły, i szczerze będę ODRADZAĆ znajomym zapisanie do 39 tki.
Szkoda mi tylko niektórych z nauczycieli, bardzo fajnych pedagogów, jak również pracowników tej szkoły. Pozdrawiam ich serdecznie i życzę dużo..... cierpliwości w dotrwaniu do emerytury.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam witam wszystkich czytających ,jak to miło że można tu coś posmarować ,jestem rodzicem jednego dziecka uczonego w tej szkole wychowawcą jest pani od W-FU zwaną marchewa każdy dzieciak ją zna, jest tak ciężką kobieta ze masakra totalnie zero zrozumienia u większości dzieci nie napiszę ze u wszystkich bo tak własnie jest, żadne dziecko jej nie cierpi , ja zresztą też odradzam jej jako wychowawce dziecka jest wyrafinowaną kłamczuchą i szantażystką dzieci , nie potrafi sobie poradzić z dzieckiem to notorycznie wpisuje uwagi a jak się uprze na jakiegoś wychowanka to go lekceważy i nie daje mu spokoju i tylko uwagi uwagi uwagi . Dzieciom się wychwala ze jeśli któryś jej podpadnie i się sprzeciwi to w każdej chwili może być sprawa w sądzie przeciwko Rodzicom bo jest w Radzie pedagogicznej , przy Rodzicu to dziecko nawet po głowie pogłaszcze totalna masakra dawno powinna być zwolniona pewnie i by była ale większość tam nauczycieli to rodzinne korzenie , żadna tam prywatna interwencja nie pomoże a jedynie zaszkodzi obniżeniem zachowania dziecka. nie mam uwag do reszty nauczycieli i pedagogów ale powinni się za to zabrać a nie kryć tej aroganckiej kobiety która i tak się wszystkiego wyprze ,,,,,, a może by jej tak uwagi też tu po wpisywać.. Proszę osoby które mają podobne zdanie i sytuację żeby właśnie tu pisały może coś pani DYREKTOR w końcu zmieni z tymi rodzinnymi korzeniami .....Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ..mamy podobne zdanie o wiekszosci...grona ...i samej placówce ....tylko kase wyciagac na jakies bzdurne pokazy ...gry dziadków ,,,na terenie szkoły ...i kiermasze ..bazujace na finansach rodziców....masakra.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Dyrektor jest stronnicza i przekupna. Tak jak większość nauczycieli. Popatrzcie jak niektóre mamusie z naręczem "prezencików i upominków" wciskają cieciom w rączki. Zakończenie roku już tuż tuż. Popatrzcie sami
Ja o pani dyr mam jak najgorsze zdanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda gadac wszystko jest prawdziwe w opisie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas na zmianę dyrekcji!!!!!!!!!!!Przeczytajcie artykuł o czarnym proteście,o macicach nauczycielek ze szkoły nr 39. Żeeeenada !!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry