Widok

laserowa korekcja wzroku

Czy któraś z was miała robioną laserową korekcję wzroku? Wiem na czym ten zabieg polega, dlatego chciałabym dowiedzieć się o odczuciach podczas i po zabiegu. Gdzie są robione i w jakiej cenie. Jestem krótkowidzem i mam astygnatyzm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam, półtora roku temu. Odczucia w porządku, poza tym że przez kilka godzin po zabiegu łzawiły mi oczy i trochę piekły. Zabieg miałam robiony w centrum Nowy wzrok na ul. Stągiewnej. Zapłaciłam 4 tys.
Efekt b. dobry, zapomniałam, że w ogóle kiedyś nosiłam okulary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Evelyn dzięki za odpowiedź, może ktoś jeszcze napisze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam zastanawiam się nad zabiegiem ale nie mam pojecia czy sie klasyfikuje mam -9 i astegmatyzm dajcie znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klasyfikacji dokonuje lekarz na podstawie szczegółowych badań, a nie osoby z forum...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naczytałem sie o operacji i mam obawy sporo jest ryzyka i tak zwanych skutk`ow ubocznych nie wiem czy dam rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naczytałem sie o operacji i mam obawy sporo jest ryzyka i tak zwanych skutk`ow ubocznych nie wiem czy dam rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się lasera boję ale to prawda kwalifikuje tylko lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdańsku na stągiewnej tak? a możesz powiedziec mi cos więcej na temat zabiegu? najlepiej na gg 6272437 bo słyszałam różne rzeczy na temat tej kliniki a 16marca mam pierwszą wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie to na Chmielnej, a nie na Stągiewnej :) Nie wiem, co mogłabym jeszcze dodać nt. zabiegu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mogę powiedzieć, ze moj narzeczony i moja mama mieli robione. Narzeczony mial spora wadę ok -6 i astygmatyzm, a mama kolo -7 wiec tez sporo. Co do odczuć, z tego co mowili to nie bolało, ale nieprzyjemny jest moment zakładania tego "holdera" co unieruchamia oko. Moja mama jednak bedzie musiala miec poprawkę bo została jej wada -2. Najgorzej było przez tydzien po operacji, bo bardzo musieli uważac na to zeby nie dotykac, nie myć, itp. Ale ogólnie - polecają:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mam pytanko a gdzie twój narzeczony i mama robili zabiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zabieg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szkocji ;) ale mysle, że wszędzie to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialem korygowane -2.5 na oba oczy w Nowy Wzrok w Gdansku na Chmielnej. To bylo bodajze w polowie 2004, pol roku pozniej mialem poprawke (za darmo) bo pozostalo mi -1 w jednym oku co bylo nieco irytujace. Do teraz (niemal 5 lat po zabiegu) jest OK, ostrosc idealna, nie wiem co to okulary - zdecydowanie polecam :)

Sam zabieg jest nieco nieprzyjemny, potem ok 1 dzien nalezy zostac w domu i dac oczom odpoczywac, pozniej przez ok 2 tygodnie uwazac, nie trzec oczu, nie chodzic na basen itp. Pozniej wzrok jeszcze sie "dostosowuje" co moze trwac ze 2-3 miesiace, nie nalezy sie zrazac ze od razu nie jest idealnie! Jesli po ok pol roku nie jest idealnie mozna isc na poprawke i usuniecie resztkowej wady.

Placilem chyba 2tys za kazde oko.

Wejdz na strony tej kliniki Nowy Wzrok to doczytasz szczegoly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 maja mam zabieg tylko nie mogę sie zdecydować czy zrobić oba oczy czy tylko jedno aby sprawdzić jaki będzie efekt a potem następne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cholernie się boję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos mial robiony zabieg w swissmedzie w gdansku? prosze o opinie poniewaz sama mysle o zabiegu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mysle o zabiegu w swiss medzie, i chetnie coś sie na ten temat dowiem, ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mysle o zabiegu w swiss medzie, i chetnie coś sie na ten temat dowiem, ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje ci jeszcze jedno centrum które znam i polecam - Zdrowe Oczy w Toruniu www.zdroweoczy.info - to ci sami lekarze co w Nowym Wzroku. Swissmedu nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

robiłam zabieg rok temu w ArtLife, bardzo polecam, opieka i sam zabieg na swietnym poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam artlife w GDAŃsku!!!! Zlikwidowali mi sporą wadę wzroku – 3,75 na obu oczach, w jeden dzień. Długo wybierałem klinikę, trochę się obawiałem, zupełnie niepotrzebnie. Ale się przekonałem, że to są wysokiej profesjonaliści, pani doktor bardzo wyrozumiała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ze swojej strony moge polecic klinike michnowskiego doktor rzeczowy i mozna sie wszystkiego dowiedziec dokladnie i porozmawiac na temat okulistki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W gdyni można zrobic w Laguna Medical ,polecam ze wzg na lekarzy ,prawdziwych specow w temacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja poddałam się laserowej korekcji wzroki w ośrodku Spektrum i widzę doskonale. Okulary nie są mi potrzebne. Czuję się świetnie. Polecam ten ośrodek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

do góry