Widok

Łazienka w mieszkaniu deweloperskim

Szukam kogoś , kto podejmie się wykafelkowania łazienki, zamontowania wanny , zlewu i zestawu podtynkowego. Łazienka ma 4,8 m i jest w stanie deweloperskim. Chcę też wiedzieć orientacyjnie ile to będzie kosztować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt na email r.emonty@o2.pl lub 503353435
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orientacyjnie 2000-2500 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam, proszę podesłać plany mieszkania i dokładny zakres prac do wykonania na maila
biuro@goldremremontygdansk.pl - wykonamy wstępną wycenę. Oczywiście najlepiej jest spotkać się osobiście na miejscu w mieszkaniu - wówczas można wykonać precyzyjny kosztorys. Pomiar i wycena jest usługą bezpłatną.
Nasze prace można zobaczyć na stronie http://www.goldremremontygdansk.pl oraz https://www.facebook.com/pages/Goldrem-Us%C5%82ugi-Remontowo-Wyko%C5%84czeniowe-Precyzyjne-Ci%C4%99cie-P%C5%82ytek/157728157622315?ref=hl

Zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam
Jacek Wojciechowski
731 750 765 lub 512 115 270
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Wykonujemy wszelkie prace związane z wykańczaniem i remontowaniem mieszkań prywatnych, domów oraz lokali usługowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji i wysoki standard wykończenia. Wszystkie usługi objęte są 24 miesięczną gwarancją. Podpisujemy umowę przed rozpoczęciem prac.
Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.
694 585 431 Piotr Cieślak
pmc.remontyiwykonczenia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (75 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

do góry