Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Doktor Kujawa - mam 10000% zaufania wątek zamknięty Witam. Jestem od 26 lat pacjentką P. dr. Ewy Stefanowicz-Kujawy. Jej usługi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

ODRADZAM !! wątek zamknięty kompletna tragedia....ta kobieta powinna pracowac w PRL-u w przychodni...
~lena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Mam 29 lat , do pani doktor chodzę od 18 roku życia, albo nawet chwile...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Dzięki Pani Doktor mam dwójkę wspaniałych bliźniąt wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ dzięki Pani ginekolog Stefanowicz-Kujawie...
~Monika
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Napewno odradzam wątek zamknięty Pani doktor badała mi tarczycę-badania TSH, Ft4, oraz usg tarczycy. Mimo, ze...
~Atama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

... wątek zamknięty Mam 29 lat. Korzystałam z usług dr Kujawy 3 lata. Mimo, że wizyta kosztowała...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Kto to jest???!!! Nie warto patrzeć w kierunku jej gabinetu wątek zamknięty Teraz mam 44 lata a z p.kujawą miałam "przyjemność" po raz pierwszy spotkać...
~magpod
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

(...) wątek zamknięty Jestem 21-latką z niedoczynnością tarczycy i aktualnie rozregulowaną...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

chcecie opinii o dr...??? wątek zamknięty skoro jest taka zła i niedobra to może mi ktoś powie dlaczego ma tyle...
~adziunia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci wątek zamknięty Byłam u Pani doktor ze swoją 2-letnią córką. Bardzo się bałam wizyty u...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2012

Najlepszy lekarz w Trójmieście wątek zamknięty Dr Stefanowicz-Kujawa to najlepszy lekarz ginekolog, na jakiego trafiłam....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Nie zgadzamy się z negatywnymi opiniami wątek zamknięty Po przeczytaniu poniższych negatywnych i pozytywnych opini postanowiliśmy...
~Marii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

janka3m - opinia wątek zamknięty Pani dr Kujawa jest rzeczowa i konkretna. Szybko i trafnie ocenia aktualny...
~janka3m
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Kieyś i owszem, teraz niestety nie wątek zamknięty Pani dr leczy od lat kobiety u mnie w rodzinie - zaczynając od babci, poprzez...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Lekarz czyniący cuda wątek zamknięty Do doktor Stefanowicz- Kujawy chodzę od lat. Zawsze miła, kompetentna,...
~kasia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Absolutnie nie polecam, koszmarny endokrynolog! wątek zamknięty Byłam na trzech wizytach na NFZ, I wizyta to "straszak" wizje chorób,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

dora - opinia wątek zamknięty nie polecam. całą wizytę gadała przez telefon o synu.Na koniec zapytała mnie...
~dora
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Nie polecam wątek zamknięty Fatalnie kiepskiej jakości podejście do pacjenta. Nie prowadzi się...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Brak słow !!!! przez tą niby doktor straciliśmy dziecko . Powinna kostke...
~Artur
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Bardzo dziwią mnie te negatywne opinie. wątek zamknięty A mojej mamie Pani doktor wykryła torbiel na jajniku i dzięki Niej ma go już...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

46

wątków

do góry