Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koniecznie polecam wątek zamknięty Koniecznie polecam W maju miałam umówioną pierwszą wizytę u Dr Żurek. Od...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

opinia wątek zamknięty jestem zadowolona ze skutków jakie uzyskałam, schudłam 8kg, może dieta nie...
~cecylia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

skuteczność!!! wątek zamknięty dr.Żurek pomogła mi się odrodzić, groził mi w. inwalidzki, marzec 136 kg...
~Mieczysłam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

POLECAM wątek zamknięty Witam. Mam 38 lat i od 3 miesiecy jestem najszczesliwsza osoba od...
~Danka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

Teraz już szczupła wątek zamknięty Witam wybrałam się z ciekawości na analizę masy ciała, niby wszystko ok, ale...
~HELENA W
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Zgrabny i zadowolony wątek zamknięty Gabinet dr.Żurek jest godny polecenia w 100%. W 3 m-ce schudłem 16kg i...
~Arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

W półtorej miesiąca prawie 8 kg mniej wątek zamknięty Polecam wszystkim chcącym zgubić zbędne kilogramy ale nie tylko. Polecam tym,...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

goraco polecam;) wątek zamknięty ..zaczelam stosowac niedawno i juz widac efekty...nie chodze glodna..mam chec...
~danka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2011

11 kilo mniej w 3 miesiące! wątek zamknięty Zapisanie się na wizytę u dr Żurek było bardzo dobrą decyzją. od lipca...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

schudłam 13kg - szok! wątek zamknięty To, że waga ruszyła w dół to był dla mnie szok, bo nigdy nie potrafiłam nic...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

zdrowa i zadowolona :-D wątek zamknięty Dr. Żurek ustawiła mi sposób odżywiania konkretnie pod moje wyniki badań,...
~Dominika M- Rumia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2011

SUPER!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć i nie chcą głodować. Jeszcze nigdy...
~Przemek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

10 kilo w 7 tygodni! wątek zamknięty Mój wynik:10 kilo w 7 tygodni mówi sam za siebie, ale warto dodać podobnie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

polecam wątek zamknięty Mam sporą nadwagę,ale do tej pory nie korzystałam z usług...
~Wiesława K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

4 kilo w dwa tygodnie wątek zamknięty Polecam jeszcze dostałem wskazówki co dalej robić i nadal mam tendencje...
~Robson
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry