Widok

lozko dla syna z szuflada

Nie polecam klamcy i oszusci nie mozna sie do nich do dzwonic a zamowilam lozko dla syna za przesylka czekalam kolo 1,5 miesiaca. Przyslali mi lecz jeden bok lozka byl pekniety i szuflady mi nie przeslali zlozylam reklamacje i czekam nastepne 1,5 miesiaca i nic mi nie przyslali telefonow nie odbieraja a na meile nie odpisuja wogole nie polecam kipowac zadnych mebli ani niczego u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie, gdybyś jeszcze wspomniała, o kim piszesz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U kogo ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba miało być o Magos Meble ale Pani nie tu napisała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to jest jak się nie sprawdzone firmy wybiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to za mail frustrata - ze niby o co tu chodzi ????
Ja tez nie polecam bo mi lody sprzedali i byly nie dosc ze nie dobre to jeszcze cieple. Mialy byc gałkowe a nie były. NIE POLECAM !!!!
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meble magos.Firma krzak.Żadnego kontaktu z nimi telefonicznego nie ma.Z tego co widze to już został zablokowany ich sklep.Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamówiłam na allergo łożko z szufladą dużą 140cm - całe dębowe może też zobacz, jest na stronie http://www.konarmeble.eu - łóżko classica, nie wiem czy dalej jest na allegro ale polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

do góry