Widok

m3 mając mało pieniędZy

Dostaliśmy 3pokokojowe mieszkanie. Zupełnie puste drzwi i podłogi są. Okna też okej. Łazienka zrobiona. W kuchni zlewozmywak i szafka. Mamy trójkę dzieci a się nie mamy dużych pieniędzy aby to urządzić w luksusie. Nie wiem gdzie kupić kuchnię. Na wymiar nie wchodzi w grę. Pokoje dzieci też nie wiem jak się zabrać. Może ktoś doradzi gdZie kupić by nie wydać majątku. Kredyty odpadają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Gotową kuchnię możesz tanio kupić w sklepach typu Castorama. Tanie meble do pokoju dzieci - np. w Jysku albo z ogłoszeń używane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłem w.Choszcznie kuchnie modułową. Zabudowa 3 metrowej ściany dół i góra kosztowała 2400zł.
Trzeba tylko samemu zmontować szafki i je zawiesić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz też kupić meble na raty 0% - widziałam, że tak reklamują się teraz Black Red White i Bodzio Meble. Tylko sprawdz, czy to prawdziwe 0%, bez dodatkowych oplat, prowizji i ubezpieczen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za rady. Kuchnie kupie w castoramie meble dla dzieci coś wybiorę w jysku. Raty i kredyty odpadają, boimy się dziś prace mamy a za dwa trzy miesiące czy rok możemy być bezrobotni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

do góry