Widok

mają ukryte dziwne i nie jasne opłaty w cenniku

śmiech na sali ta firma przewozowa praktycznie to samo co taxi pod względem kosztu przejazdu. maja dziwne ukryte opłaty. np jak chce jechać z bagażem na lotnisko to płacę za kurs normalnie a jak pojadę na lotnisko odebrać bagaż i rodzinę to dodatkowo jest opłata 10 zł za bagaż !!!
normalne to nie jest że pojadę po odbiór bagażu lub zakupów to dodatkowo płacę a jak z tymi samymi zakupami jadę to opłaty nie ma.
proponuję wprowadzić dopłatę za nadwagę lub wzrost.
najlepsze rozwiązanie to pojechać na lotnisko spławić kierowcę wziąść bagaż i ponownie zamówić pseudo taxi i wtedy opłaty za bagaż nie ma.
rozumiał bym opłatę 10zł za to ze kierowca pojedzie po bagaz i go przewiezie we wskazane miejsce ale w takim wypadku jak jest obecnie ze pobierają opłatę za to ze pojade taksówką i od kogoś coś zabiorę i wrócę to jest to złodziejstwo i oszustwo.Taką zasadę interpretacji cennika udzielono mi na infolinii. Kolejny kant brak opłaty za postój w cenniku a w rzeczywistości jest taka opłata.nie kwestionuję tej opłaty bo jest wszędzie ale jawna a w tej pseudo firmie taxi nie ma jej na stronie internetowej myślę że jest jeszcze kilka ciekawych ukrytych opłat w tej pseudo firemce.
Moja ocena
TSD Skorpion kategoria:
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
komfort: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
To banda oszustów,odradzam korzystanie z tej cichociemnej korporacji jeśli nie chce się być oszukanym.Ilekroć korzystałem z ich usług,zawsze były problemy.Lepiej wziąć prawdziwą taxi,a ceny te same.Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Popieram w tej opini jest cała prawda o tej firemce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry