Widok

makijaż pernamentny brwi metodą piórkową

makijaż pernamentny brwi metodą piórkową. jak to wygląda? ma któraś z was?
image image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja robiłam tą metodą, super sprawa efekt bardzo naturalny. Jest to domalowywanie pojedynczych włosków pomiędzy twoimi specjalnym piórkiem maczanym w tuszu. Tusz jest też inny niż ten do wykonywania tatuaży bo utlenia się w ciągu 3-5 lat. Metoda piórkowa wprowadza tusz w płytsze warstwy skóry i dla tego nie jest makijaż stały. Efekt - jak dobrze wykonana henna z regulacją.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
podbijam ciekawy temat , sama sie zastanawiałam nad zwykłym tylko mnie przerażały te czarne kolory, które zawsze widzę na zdjęciach, a to może być alternatywa dla tego klasycznego, napisz kachnat gdzie robiłaś i czy rzeczywscie efekt naturalny, jakies gabinety godne polecenia, jakie ceny ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
shelby, teraz na gruperze jest promocja za 199zł. właśnie ja też nie chcę mieć namalowanych tylko uzupełnione swoje. już jakiś czas za mną chodzi ta myśl;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja idę w grudniu na makijaż pernamentny brwi, ale nie metodą piórkową, powód - nie znam nikogo kto robi to dobrze:/ widziałam u moich koleżanek takie brwi i nie podobają mi się, zbyt widoczne kreski, które wyglądają groteskowo:/ być może jeśli ktoś to robi umiejętnie i umie dobrać wszystko, to pewnie efekt jest:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
*permanentny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ile kosztuje makijaż piórkowy gdzie go zrobic ja mieszkam w łodzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widziałam jeszcze dobrych brwi zrobionych tą metodą, za to widziałam kilka strasznych.

W dodatku, zamiast zniknąc po kilku latach, jak to obiecuja, zwykle robia się zielone lub niebieskie.

Na brwi w zyciu bym się nie zdecydowała, może jedynie na kreski wokół oczu, te zwykle wychodzą ok i łatwo je poprawić, czy zamaskować, jak zaczynają blaknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też na brwi bym się nie zdecydowała, bo widziałam efekty początkowe jak również po jakimś czasie

Kreski, chyba też nie, choć robię je niemal codziennie :)

Mnie tylko kusi przedłużenie rzęs, ale na myśl, że mam łazić i dopełniać, kuszenie jest słabsze od mojego lenistwa :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia, znam dwie osoby które rzęsy przedłużały i wiem co miały jak je zdjęły. albo w zasadzie czego nie miały;( ich własne były tak pokruszone, że sporo czasu minęło zanim się zregenerowały i odrosły;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja znam kilka, które operację przeszły pomyślnie. Przed świętami zaczynam doklejanie :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj zdecydowanie odradzam brwi, wyglądają nienaturalnie. Do tego Agatha ma rację, często po jakimś czasie robią się niebieskie.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lub pomarańczowe, jeśli wcześniej pigment był brązowy:/
ja już jestem zdecydowana, tak czy siak codziennie się maluję, na jakiś czas brwi będę miała z głowy:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez zastanawiam sie nad tym makijazem, ogolnie brwi mam tak jasne ze bez henny sie nie da, a u mnie trzyma ok 1 tyg.. 4x 20 zl - 80 zl w mcu... kilka mcy i mam juz na taki makijaz, tylko wlasnie boje sie ze to nie bedzie wygladalo... kolezanka w pracy robila, ma jasne wlosy wiec musze sie jej podpytac co i jak i sama ocenie...

Kasia - co do rzęs to zachecam, ja dopelniam od maja i co 3 tyg czasem co 4 ide - 1,5 godz i z glowy a pozniej spokoj z codziennym malowaniem i zmywaniem tuszu wrrr... juz nigdy wiecej...
tak jak nie mialam cierpliwosci do przedkuzania paznokci czy wlosow tak rzesy to bezproblemowo znosze dopelnianie
ps. jak chcesz moge ci podac namiary do dziewczyny u ktorej robie (na Żabiance)
aha w styczniu i lutym robie sobie przerwe aby troszke moje rzesy sie zdazyly zregenerowac i zdaje sobie sprawe ze pewnie moje beda mega krotkie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy jasnych to w ogóle porażka, bo te jasne brwi bez henny prześwitują wtedy. tak czy siak trzeba robić hennę.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lemka - :-( no to teraz mnie zmartwilas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka ma jasne brwi i zrobiła sobie permanentny tradycyjny (jakieś 1,5 roku temu - jeszcze nie widać żeby zaczynał schodzić pigment), po prostu co kilka tygodni przychodzi do mnie i robię jej hennę:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam bardzo jasne brwi, też ciagle robiłąm henne. Od 4 miesięcy mam makijaż permanentny metodą piórkową i jestem mega zadowolona. Efekt jest taki, jak po hennie z regulacja (tylko ja mam dość gęste brwi i dość gęsto zrobione kreski). Wyglada bardzo naturalnie, jest mega wygoda, i bardzo bardzo polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moglabys zdjecie brwi wstawic:)?
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogę wysłać fotki na priv jak ktoś by chciał :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola, możesz mi podesłać na kw30@wp.pl
jak to wygląda metodą piórkową, gdzie robiłaś i jaki koszt ?

Sara, Ciebie też prosze o namiary i ile płacisz :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ola a też bym poprosiła o zdjęcie brwi :)
agnieszkatomaszewska1980@wp.pl

I podaj mi salon w którym robiłaś, i koszt usługi :) Dzięki
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też proszę zdjęcie xmonika.g@wp.pl
miejsce i cene również
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to ja też poproszę:))) aloes79@o2.pl
Dziękuję:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olu, ja oczywiście też poproszę;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja teściowa kupiła grupera i 5-tego idzie i dam znać. :)

Ja przedłużam sobie rzęsy. Teraz zdjęłam i są w naprawdę super stanie.

Po części nie rozumiem jak mogą być pokruszone skoro rzęsy doklejasz do swoich i one naturalnie wypadają a w inne miejsce rosną nowe czyli uzupełniają się braki. A na rzęsach nie klejonych jak ma się coś stać? Hmmm.

Uciążliwe jest dopełnianie i napewno kosztowne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia - namiary na rzesy - Karolina - 514 777 704 juz nie pamietam jaki byl koszt zalozenia ale chyba ok 150 zl, a dopelnienie 80 zl. Jestem mega zadowolona, jak cos mozemy sie spotkac na żywo i sama ocenisz :-) wlasnie jestem tydz po dopelnieniu.

Ola ja rowniez proszę o zdjęcie brwi (sara-03@wp.pl) koszt, czas zabiegu oraz kontakt, aha i czy to jest jakis bolesny zabieg?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o to, czy zabieg jest bloesny - to troche tak. Ja miałam znieczulenie miejscowe (maścią). Trwało to około 3 godziny, z czego sam zabieg to godzinka. Przez dwie było dobieranie koloru i kształtu. Zabieg był robiony na 2 razy. Po pierwszym zabiegu odczekałam 4 tygodnie i poszłam na korektę (była w cenie). Przez te 4 tygodnie brwi pojaśniały troche i w niektórych miejscach pigment się wykruszył.
Nie mam dobrych wieści jeśli chodzi o miejsce, gdzie robiłam, bo było to w Łodzi (rok temu się z Gdańska przeprowadziliśmy). Więc pewnie dla was za daleko. Cena - 400zł (zabieg+korekta). Za ok pół roku mam iś jeśli będzie potrzeba na ewentualne dopełnianie, ale to kwestia kilkudziesięciu złłotych tylko.
Jeśli chodzi o zdjecia, mogłabym je wstawić, ale nie wiem jak :( Mam 3, po pierwszej wizycie (końcówka lipca), po 2 (początek września) i sprzed kilku dni. Jeśli ktoś bedzie umiał je wstawić - podajcie maila to podeślę.
Ja bardzo gorąco polecam. Jestem naturalnie blondynką i mam bardzo jasne brwi. Teraz tego wogóle nie widzę. Regulacja jest banalnie prosta - ciężko coś zepsuć. No i efekt jest taki, że nawet jak tylko rzęsy wytuszuje, to fajnie wygląda. I koniec z henną co 3-4 tygodnie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podesłać komuś te zdjecia do wstawienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agnieszkatomaszewska1980@wp.pl możesz mi podesłać wstawię :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze zdjęcie - koniec lipca (po pierwszym zabiegu), drugie po korekcie a trzecie sprzed tygodnia :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kurcze, dla mnie wygląda to świetnie, chyba się napaliłam na te brwi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam :) mam do odsprzedania kupon z Groupona na makijaż permanentny brwi lub górną i dolną kreskę - kupiłam, nie zdążyłam wykorzystać a teraz jestem w ciąży więc nie chcę robić tego typu zabiegów. Kupon kosztował 169 zł, sprzedam za 100 zł :) jest ważny do 06.01.2012 jednak z tego co pamiętam przedłużono jego ważność do czerwca 2012 - to by trzeba sprawdzić. jeżeli któraś z Was jest zainteresowana proszę o kontakt mailowy - ewa2077@wp.pl. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola - bardzo ładnie te brwi wyglądają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam górna kreske,ale brwi bym nie robila dlatgo ze brwi i tak trzeba regulowac wiec co za problem henne polozyc no i ja mam ciemne brwi,z kreski na gornej powiece jestem zadowolna,robilam podobno u jednej z najlepszych w trojmiescie,tak mowia,ale ceny hmmm no wysokie ma np brwi 900zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam ciemne brwi, ale nie są zbyt gęste, mają ładny kształt, ale... no właśnie:) codziennie maluję je cieniem i stwierdziłam, że walnę sobie permanentny make up:) idę 13 grudnia, koszt 600zł. Myślałam jeszcze o kreskach na górnej powiece, ale ja uwielbiam cienie i codziennie ich używam, także tak czy siak zamaluję te kreski, więc po prostu szkoda:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olaolenka24 a gdzie robiłaś te kreski? Daj jakieś namiary ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olaoleńka - gdzie robiłaś kreskę górną, bo też się wybieram?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
podobają mi się twoje brwi. Czy możesz mi podać namiary bo też bym chciała sobie zrobić.
mój adres email: justynamejna@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie zobaczę te brwi metodą piórkową, a pigmenty jakiej firmy były użyte? sylvia7777@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj przeslalas by mi zdjecie brewek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy moge poprosic o zdjecie brwi?
Umowilam sie juz na zrobienie brwi metoda piorkowa i nie bardzo wiem jak to wyglada?
Ela14@autograf.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Ola możesz podesłać fotki brwi metodą piórkową będę wdzięczna kecaj844@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym chciała na maila magda-pikulik@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też bardzo proszę o foteczke i namiary. Juz od dłuższego czasu o tym myślę. Będę wdzięczna. Pozdrawiam .
zofia5682@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge poprosic zdjecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boś głupol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skad mozesz wiedziec jak wyglada po kilku latach metoda kreskowa skoro sa od niedawna-bukjda/i takie panny o zerowej wiedzy robia opinie-śmieszna kobietka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
skad mozesz wiedziec jak wyglada po kilku latach metoda kreskowa skoro sa od niedawna-bukjda/i takie panny o zerowej wiedzy robia opinie-śmieszna kobietka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Wyjasnienie dla wszystkich dziewczyn zainteresowanych tematem.

Metota piórkowa to jest technika wykonywania zabiegu a nie efekt jaki uzyskamy.
Istnieją dwa sposoby wykkonania makijażu tzn. aparatem elektronicznym do makijażu pemanentnego lub tak zwanym "piórkirm" jest to coś w rodzju małego szydełka krórym wprowadza się barwnik ( nie jest to urządzenie elektroniczne) (osobiście nie znam niogo kto by pracował tym w trójmieści)

Natomiast efekt jaki możemy uzyskać to poprostu pełne wypełnienie w miejscu brwi ( efekt jak tribal w tatuażu, lub nie zmyta henna) lub metoda "włoskowa"!!! czyli narysowane na skórze pojedyńcze włoski
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a o to moje nowe brewki:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kreskę też masz permanentną?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, ale w styczniu zrobię i będzie troszkę grubsza i dłuższa niż ta na fotce:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj, mogłabyś podać adres gdzie robiłaś brwi? będę wdzięczna bardzo mi sie podobają i chcialabym pojsc gdzies gdzie widziałam efekt pracy:) pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
robiłam w Pryszczu na Kossaka w salonie kosmetycznym U Agi
http://www.zumi.pl/526721,Salon_Kosmetyczny_Aga_Agnieszka_Jackiewicz,Pruszcz_Gdanski,firma.html

szczerze polecam:) 13 stycznia idę na poprawkę brwi i na kreski :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~inna w trójmieście jest nawet szkoła gdzie szkolą z metody tradycyjnej i piórkowej.
Można zostać tez modelem koszt wykonania kreski górnej lub dolnej lub brwi lub ust to koszt 50 zł. Każde dopełnienia lub poprawki też 50 zł.

http://www.blacktiger.pl/

Ja tam robiłam górną kreskę, brwi metodą piórkową ( 2 razy) i usta ( po pierwszym zabiegu ze względu na wybrany jasny odcień tuszu - jak dla mnie bezpieczniejszy, naturalny efekt prawie wcale widoczny a zabieg bolesny) Mi brwi robiła babeczka prowadząca szkolenie, a oczy i usta szef firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
robilam w Blacktiger brwi i gorna powieke oraz tatuaz. Absolutnie odradzam wszystkim, jesli chcecie makijarz to pojdzcie to profesjonalistow a nie byc tylko krolikiem doswiadczalnym. Brwi nawet roku nie wytrzymaly, oczy o porazka- chyba barwnik sie rozlal bo mam niebieska powieke i tylko czekam az sie zmyje. Do tatuzy- no comment. Tylko byli mili na poczatku- pani troche na mnie pocwiczyla, zrobilo sie pozno i do widzenia, mieli mi dokonczyc, wydzwanialam kilka miesiecy ale bezczelnie klamali ze dzwonili do mnie tylko ja nie odbieralam. Zostawilam sprawe i dokonczym mi profesjonalista. NIGDY TEJ "SZKOLY" totalna porazka i wyciaganie od ludzi kasy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos sie zdecydował na brwi? i jak efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tu moje kreski:)

image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mama miłoszka ile płaciłaś za kreski ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Carolajna za kreski płaciłam 400zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo miłoszka czy mogłabym dostać namiary na tą Panią która robiła Ci kreski? Ile czasu one się "trzymają"? efekt naprawdę super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę bardzo:) ile czasu trzyma pigment? to zależy od 2-5 lat.

http://www.salonagapruszcz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję!! efekt jest naprawdę rewelacyjny, jak tylko dostanę wypłatę to zrobię sobie w tym salonie górną kreskę na powiece.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę:) zabieg robi właścicielka pani Agnieszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Efekt fajny :) Ciekawe, czy na moich super, opadających powiekach to ma sens? Bardzo ładnie wyglądają te kreski u Ciebie, normalnie zazdraszczam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dziewczyny, czy na mocno opadających powiekach ma to sens?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo miloszka już wcześniej widzialm te brwi i kreski masz zrobione bardzo ładnie ale te brwi ...nie moge sie powstrzymac ,są okropne nie gniewaj sie ale to wyglada jak u starej malowanej baby . Kurcze sp. Moja babcia takie miała .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14
a mi sie brwii podobaja
zreszta na zdjeciu jest duze zblizenie mysle ze inaczej wygląda to na co dzien
a z drugiej strony moze to sa swieze brewki? to wtedy na poczatku zawsze jest ciemniej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa Ewcia, nie gniewam się:) ostatnie zdjęcie to brwi i kreski robione 13 stycznia, także dlatego są takie ciemne, póki strupek nie zejdzie. Poza tym, ja jestem dość śniadej karnacji i mam naturalne bardzo ciemne włosy, także mi to pasuje i lubię mocno zaznaczone oczy (prawie codziennie mam mocny makijaż oczu). Jeszcze jedno - fotka jest zbliżona i rozjaśniona, także jak się patrzy na całą twarz, to tak mocno nie widać tego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pięknie sąsiadko wyglądasz:)Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dziękować, dziękować:))) również pozdrawiam sąsiadkę:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze nigdy sie jakos nie malowalam tych gornych kresek i nie myslalam aby sobie zrobic ale bardzo ladnie wygladaja na fotce, natomiast te brwi, no kurka rzeczywiscie mega mocno namalowane...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
już nie są takie ciemne, bo zszedł strupek:/ do tego coś nie bardzo na jednym oku przyjął się barwnik i kreseczka jest dość blada:/ no cóż muszę poczekać na poprawkę:) jutro postaram się zrobić foto i wkleję tutaj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo mołosza kreski świetne, marze zeby mieć przedłużone rzesy i kreski twoje wygladaja rewelacyjnie), ale o ile kreski beda na 2-5 lat o tyle wiem ze od rzes sie uzależnie i ie zdejme ich nigdy. Moje mnie strasznie wkurzaja musze im poswiecac codziennie bardzo duzo czasu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny nie róbcie sobie tego, to wygląda okropnie. Na dodatek coraz więcej takich na ulicach, wszystkie laski zaczynają wyglądać tak samo. Mój facet jak widzi takie brwi to się trzęsie ze śmiechu. Nie wiecie, że w światowej modzie trendem są naturalne, czasem nawet gęste brwi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
mężowi sie pewnie podobaja ale nie chce cie dołowac hehe ja sobie dzisiaj tez własnie robiłam brwi tylko ze u Agnieszki w matemblewie jestem mega zadowolona nic nie bolało a w piatek 27 ide na permanentny makijaż ust w 3 d :) tak sobie to nazwalysmy hehe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
hehe... Ze tak zapytam niesmialo...Czy robienie brewek boli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brwi, powieki, usta itp. smaruje się kremem znieczulającym i w sumie czuje się takie drapanie, ale raczej nie bolesne - chociaż czasami jest nieprzyjemne, jeśli znieczulenie przestaje działać, to może zaboleć:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a długo powieki są opuchnięte po tym zabiegu? Bo zastanawiam się, czy nie wziąć urlopu na ten czas;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie akurat nic nie bolało bo pani która mi robiła również w trakcie mnie znieczulala praktycznie co 2 minuty i doslownie nic a nic nie czułam byly troche opuchniete wczoraj ale dzisiaj nic nie widać jestem ciekawa jak to jest z ustami jak sprawdze to wam na piszę i pewnie jeszcze się zdecyduje na kreski na oczach i wtedy wyjscie z domu nie będzie mi zajmowało 30 minut tylko 5 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam przez niecałe dwa dni spuchnięte powieki, a na 5 dzień zaczął łuszczyć się strupek. Myślę, że nie trzeba brać urlopu, chociaż każda skóra może inaczej zareagować:) ja, zaraz po zabiegu wsiadłam do auta i wyglądałam normalnie, zero opuchlizny, dopiero pod wieczór delikatnie spuchły mi powieki.
Już się nie mogę doczekać poprawki, bo troszkę zlazł mi pigment:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
omama- to pewnie twój mąż patrzeć nie może na sztuczną pindrę obok siebie, pewnie masz jeszcze tipsy i doczepiane włosy, fuuuuuuuuu no ale cóż zrobić, skoro nie każdy się ładny rodzi..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
nie no tipsów akurat nie mam a włosów doczepionych sama też nie mam ale nie przeszkadza mi jak ktoś ma... Ciebie widać boli że ktoś lubi o siebie dbać...może sztuczne piersi w Bog wie jaki rozmiarze ( bo w naturalnym sa ok) i spalony ryj na solarium to jest sztuczność a to że ktoś ma brwi zrobione no bez przesady
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://reniferu.pl/46666/najlepsze-korekcje-brwi/#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No bez przesady, co złego w tym, że dziewczyna zrobiła sobie brwi? Skoro tak lubi i tak jej się podoba - to jej sprawa. To nie powód aby ją obrażać. Nie każdemu musi się podobać to samo !!! A te zdjęcia z powyższego linku to już gruba przesada - no sorki, ale daleko do nich Mamie Miłoszka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
albo mi się wydaje wde czy jakos tak albo jesteś idiotką i to do tego żałosną.... nie musiałas wstawiac swoich zdjęć bidulo heheh
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masakra, kolejna afera i obrażanie się.
Mi się i brwi i kreski podobają
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo miłoszka ,masz cudne mieszkanie,ach żebym takie miała.

te złośliwe komentarze to z zazdrości oczywiście
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
żałosne jesteście - po 1 to omama pierwsza na mnie wskoczyła, po drugie wy jedziecie na mnie za to, że wyraziłam swoją opinię. A róbcie sobie te szpetne krechy i wyglądajcie wszystkie tak samo. Całe szczęście są jeszcze kobiety z klasą - naturalnie piękne, eleganckie i skromne.
Inwazja rysowanych brwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
jest różnica między wyrażeniem swojej opinii a obrażaniem kogoś....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie wskoczyłam ty zaczęłaś wypisywać żę mąż nie może patrzec na sztuczną .... a potem te linki do zdjęć sama szukałaś wrażeń jak tobie się coś kobieto nie podoba to po co komentujesz wiem że masz prawo do wyrażnia własnego zdania ale mi o tyle jak sie cos podoba to wyrazę swoia opinię a jak mi sie nie podoba to wcale w to nie wchodze bo mnie to po prostu nie interesuje i tyle na temat wskoczenia na Ciebie przez moją osobę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, ja ide do salonu w matemblewie abacosun, tez tam byłaś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny uważajcie! Zrobiłam kreski na powiekach i od maści znieczulającej dostałam tak silnego uczulenia, że miesiąc leczyłam się u okulisty. Miałam popaloną śluzówkę oka... efekt ładny, ale NIKOMU nie polecam!!! Usta, brwi - tak, bo tam nie ma kontaktu z okiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwadło.. nie ma pięknych kobiet , są tylko zadbane, albo tzw. naturalne, które widać na każdym kroku, są straszne. faceci lubią właśnie te zadbane. to szczyt głupoty pań słuchać się męża , faceta, który , obmawia inne kobiety, zerkając na nie, bo są po prostu fajne.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakochałam się w Twoich brwiach i kreskach ;-) Cudo!
A na dole masz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i mamo miłoszka nie masz kogoś do polecenia z poznania,zielonej góry,lub szczecina???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a jak wygladaja tez brwi teraz? czy barwnik schodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A próbował może ktoś poprawiać swoją urodę np. w taki poprzez depilację laserową? Niestety nie każdy może się poszczycić idealnie gładką skórą na twarzy, nie wspominając o nogach. Próbował ktoś czegoś takiego jak np. to https://revitallaser.pl/?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Temat widzę, że umarł, a mnie naprawdę interesuje wasze doświadczenie jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi metodą piórkową.
Podobno robi go kilka salonów w Trójmieście, m.in. Le Cil http://www.lecil.pl/index1.php?page=galeria_makijaz
Czy ktoś korzystał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ide w kwietniu do abacosun w gdansku na brwi
jestem podekscytowana ale rowniez bardzo sie boje. chce braz i to dosc naturalny ksztalt.zdam relacje po zabiegu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop podbijam :)
W sobotę robiłam sobie kreskę górną bardzo delikatnie, ale kurcze prawie całość się wykruszyła :( Poprawka za 2-3 tyg :/
Jak u Was?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
czy ktoś w Gdańsku robił ostatnio brwi i może polecic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy dobrze nawilżałaś kreski? Czy cały czas smarowałaś je Alantanem?
To bardzo ważne - wiem, bo sama wykonuje makijaż permanentny.
Gdybyś miała jakieś pytania, chętnie odpowiem...
Pozdrawiam,
-Iza
iza@wizazslubny.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam panią Agnieszkę Ucińską, nie znam lepszej :) Poczytajcie opinie, ja polecam od strony praktycznej! http://www.studiokosmetyki.net/
V-ce mistrzyni Polski w makijażu 2012
Wizażystka Queen of the world 2011,
przedłużanie rzęs 1:1, 3D
www.mm-makeup.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
sory ale te brwi na fotkach sa straszne, mejkap sylwestrowy 24/7 - totalny brak klasy.

zdjecia ktore odstraszaja zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
zgadzam sie tragedia kiedy sie zaczynało brwi od kwadratu chyba 10 lat wstecz ja jestem blondynka i zdecydowalam sie na brwi niedawno bo nie chcialam ryzykowac pasami jak na przejsciu robilam w Sharleyu w Wawie sa super a fakt slyszalam duzo dobrego o Pani Agnieszce Ucińskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gigantyczne usta tej linergistki w porównaniu z cieniutkimi brwami wyglądają groteskowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy wszystkie Panie na makijaż permanentny oraz inne zabiegi kosmetyki do Gabinetu Kashmir Spa http://www.kashmirspa.pl opinie mogą Panie poczytać na portalu trojmiasto.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Świetny makijaż pernamentny robią w http://www.laserdelux.pl/lodz/makijaz-permanentny/ . Moja przyjaciółka tam robiła brwi i usta. Efekt jest genialny. Sama chyba skorzystam z tego zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Metoda piórkową tylko u pani Niny Godlewskiej! Od 5 lat wstaje rano i mam brwi! Te Panie które sie borykają na codzień z makijażem brwi wiedza co mam na myśli! Brwi robiłam pierwszy raz w 2009 r a teraz niedawno odswiezalam bo były mńiej wyraźne, ale napewno nie były zielone, niebieskie czy różowe jak sie niektóre z was martwią! Wszystkie dziewczyny które sie wahają niech nie czekają bo to super komfort!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam W Firmie szkoleniowej BBPółnoc w Gdyni Chylonii ( tej nowej) mozna sie umówic i być modelką na takim szkoleniu i szkoleniowcy to nadzorują albo zagadć z nimi .. bo kto lepiej zrobi jak nie osoba która tego uczy :)

polecam wejdźcie na ich facebooka BRoadway Beauty Północ gdynia tam tez mają różne promocje.

polecam Zdecydowanie Panią która tam uczy ..

500 02 02 to ich tel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzialam kilka brwi od p. Ucinskiej. Szczerze - dobrze ze u niej nie zrobilam. Blondynce czarne brwi zrobila, a nawet nie czarne tylko jakies takie granatowe. Druga kolezanka ma tez bardzo ciemne i ksztalt wielkiej "mewki", jakos jej to nie pasuje, jak pani do towarzystwa. A co do wygladu p. Ucinskiej to rzeczywiscie odstrasza. Ciezko mi zaufac komus w kwestii wygladu kto sam sie tak oszpeca.
Ja robilam brwi w Metamorphosis na przymorzu i moge polecic. Jestem blondynka i mam naturalnie zrobione. Czesto kolezanki nie wierza ze to permanentny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, mam do sprzedania zestaw do makijażu permanentnego metoda TAFFY, kupiony w 11.2014r. wraz z materiałami szkoleniowymi. Sprzedaję bo kosmetyczka która go robiła nagle odeszła z mojego salonu. Cena bardzo konkurencyjna. Nowy otwarte tylko 2 barwniki z zestawu oraz zuzyte 2 igły. Wsyztsko wnienaruszonym stanie. Wystawiam FV. tel. 661 512 876, e-mail odnova2@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swoj makijaż permanentny miałam wykonywany urządzeniem z Biotekpolska.pl, nie było żadnych problemów, wygląda naturalnie dość szybko się zagoiło ;) Koleżanka miała robiony jakimś innym urządzeniem w innym salonie i nie jest zadowolona. Sprawdź dokładnie salon i opinie o nim ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam salon Permanent Beauty Studio Weronika Krystera, Pani która się tym zajmuje robi rewelacyjne brewki, świetny kontakt z klientem i oczywiście fach w ręku. Zostawiam linka do strony poniżej
https://www.facebook.com/WeronikaKrysteraPermanentBeautyStudio/?fref=ts
No po prostu rewelacja, robie brewki już od jakiegoś czasu i na lepszą lingeristke nie mogłam trafić :)
Numer Do tej Pani to 791-856-910
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kurcze, też mnie to ciekawi. Widziałam kilka dobrych stylizacji, muszę się powoli rozejrzeć za kosmetyczką godną zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam tzw. brwi ombre wykonane metodą włosową. Polecam. Efekt jest naturalny, delikatny, brwi zdobią twarz, wyglądają wręcz idealnie- ładny kolor, kształt. Zabieg wykonała Dominika- ma salon w Warszawie na Wilczej- "Jest pięknie". Rewelacyjnie robi te makijaże, myślę nad permanentnymi ustami również w jej salonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam kiedyś zrobione brwi, ale już więcej nie chce - zaprzyjaźniłam sie z moimi blond brwiami. Ale efekt był bardzo fajny :). Teraz planuję zrobić kreski na górnych powiekach i może coś z ustami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam brwi metodą ombre robiłam w Salonie 7th Heaven w Sopocie super sprawa baardzo, naturalnie i delikatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że warto dokładnie poczytać o takim makijażu zanim się zdecydujecie. Ja troche poszperałam i nie wiedziałam że jest tyle metod robienia brwi , może któraś z Was też chce najpierw coś się dowiedzieć i dobrać najlepszą dla siebie https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ile-kosztuje-makijaz-permanentny/ ja chyba na metodę mieszaną jednak się zdecyduje ponoć podkreśla oko ale daje delikatny efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nie znam takiej metody, musiałabym o nią zapytać kosmetyczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja robiłam sobie brwi metodą woskową w Warszawie u Estery z Salonu Magic Visage na Mokotowskiej i jestem bardzo zadowolona, wyszło bardzo profesjonalnie polecam komu to miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na biotekpolska.pl jest dokładnie opisane na czym polega makijaż permanentny brwi, jak się do niego przygotować i jak przebiega gojenie. Warto się z tym zapoznać jeszcze przed wizytą u linergistki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja się zdecydowałam na makijaż permanentny brwi u Dominiki Kossakowskiej z Jest Pięknie (Warszawa), ale wybrałam metodę włosową. Nawet Dominiki mi ją doradziła bo jest trwalsza i wygląda o wiele naturalniej. I faktycznie, brwi mam już 8 miesięcy i wciąż super wyglądają:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest wiele metod makijażu permanentnego brwi, podstawowy podział to niemechaniczna (manualna, piórkowa, ręczna, microblading) oraz mechaniczne wykonywane urzadzeniem mechanicznym. Zapraszam do poczytania o metodach na moja stronę https://www.permanentny.com/makijaz-permanentny-brwi-warszawa oraz na bloga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi ten permanentny makijaż zupełnie nie przypadł do gustu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim się zdecydujesz na makijaż permanentny, najpierw sprawdź, jak wygląda proces gojenia http://www.biotekpolska.pl/blog/makijaz-permanentny-a-proces-gojenia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś pięknego http://biebrza.podlasie.pl/gdzie-isc-na-trwaly-makijaz/ bardzo się cieszę że się zdecydowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam permanentn brwi w salonie miu w Krakowie i nie sądziłam ze tak potrafi to zmienic twarz. Wygląda swietnie, nic nie boli , budzisz sie i wgladasz swietnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry