nowy wąteknowy wątek
manBase S.A.- czy ktos rejestrowal się i aplikował u nich?

Witam

Dostałam odp. identyczną na 2 maile, kazali zarejestrować się, wypełnić test itp. czy to normalne czy jakaś ściema?

Re: manBase S.A.- czy ktos rejestrowal się i aplikował u nich?

Zrobiłam połowę testu i zrezygnowałam. A składałam na zwykłe stanowisko sprzedawcy w sklepie.

dlaczego zrezygnowałaś? czy ktoś jeszcze coś wie na ten temat?

Raczej to ściema. Wpiszcie w Google - manBase s.a. opinie i na gowork poczytajcie. Następna firma robiąca bazy "gotowych do pracy" i pewnie za każdego zarejestrowanego dostaje kasę z jakiegoś programu Rządowego lub Unijnego. Wg mnie szkoda czasu:(

ja zrobiłem test do końca przy rekrutacji na doradcę technicznego i zaprosili mnie na rozmowę (juz nie z manbase, tylko z firmy dla ktorej robili te rektuacje).

Ja zrobiłam test-wsyszedl niezle, nie zaporoszono mnie na rozmowe. Po jakims czasie znow aplikowalam i kazali mi rozwiazac test. Pdoalam te same dane które maja w swojej bazie.
Również uważam ze to sciema i gromadzenie danych.
Zarabianie na bezrobociu :/

Zarejestrowałam się tam kilka dni temu, bo aplikowałam na 2 stanowiska i na razie zero odzewu. Test cały zrobiłam. Ponoć jest to jakiś nowy system rekrutacji.

Nie jest nowy, pierwszy raz robiłam test 1,5 roku temu.

np. ich ogłoszenie na specjalistę HR wisi już drugi miesiąc, dodatkowo podali propozycję niezłych zarobków jawnie - czyli zbierają tylko dane obiecując pracę za dobre pieniądze.

a ja się bałam, że jak podam swój nr kom, to później będą ściągali jakąś kasę np za otrzymane sms-y z powiadomieniami, nie mieliście takich obiekcji?