Widok

manicure, pedicure

Skorzystałam niestety z usług p.Beaty Markowskiej, pani Beata przy manicurze skaleczyła mnie wielokrotnie, kształt każdego paznokcia był inny, a po 2 godzinach zabieg nadal był nieukończony. Po zapewnieniach jednak P.Beaty, że wspaniale za to wykonuje pedicure zakupiłam bliskiej osobie bon prezentowy, niestety pedicure był wykonany również niechlujnie i krzywo, a osoba obdarowana musiała dopłacić jeszcze 30zł za użycie żelu zmiękczającego, bez wcześniejszego uprzedzenia. Zatem omijajcie po południami (p.Beata pracuje od 16) ten zakład z daleka.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nie możliwe! 2 dni temu byłam w tym gabinecie u pani Beaty własnie na manicure - japońskim z polecenia znajomej i jestem bardzo zadowolona.Zapewniono mnie, że można je będzie malować kolorowym lakierem , zmywać a efekt pozostanie do 3 tygodni. Paznokcie zrobione dokładnie i sprawnie,wyglądają estetycznie, są gładziutkie i lśnią jak pomalowane lakierem bezbarwnym dobrej jakości. W końcu nie widze potrzeby malowania ich kolorem. Mogę sprzątać, myć okna i naczynia nie martwiąc się o ich wygląd.Wykonanie w miłej atmosferze - niepowtarzalny klimacik, miła obsługa, odpoczęłam, oderwałam się od codzienności :) dziwię się jak można tak fajnej sympatycznej osobie napisac złą opinię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry