Widok

margot - opinia

Słabo. Zamówiłam paczkę, na której mi bardzo zależało na czasie. Ok, paczka od momentu zamówienia, po kilku godzinach była już w gdańsku w oddziale dpd z informacją, że zostanie doręczona dnia następnego w godzinach 10-12. O 20.00 dostaję informację, że umówiono nowy termin dostawy - oczywiście nikt nic ze mną nie umawiał, a w domu byłam cały dzień! Kolejny dzień, kolejna informacja, że kurier podejmie próbę doręczenia w godzinach 12-14. Do 19 zero kontaktu, infolinia nic, kurier nic, czat to ściema. O 19.30 przyjeżdża kurier i ani słowem, poza "tu podpisać" nie mówi, nie odpowiada na pytania czemu nie odbierał i po co te maile wcześniej, skoro to ma się nijak do rzeczywistości.
Do kuriera zero kontaktu, nie odbiera lub odrzuca połączenia, rozumiem raz czy dwa, ale jak dzwoni się od 8 rano do 19.30 średnio co godzinę, to pytanie po co dają numer skoro i tak nikt nie odbiera?
Paczka w końcu doszła w czasie który mnie zadowala, ale nie w takim jak miała i wina leży wyłącznie po stronie kuriera, który twierdził, że u mnie był, a nie był.
Nie skorzystam, jeśli nie będę skazana (nie miałam wpływu jakim kurierem pójdzie paczka)
Nie polecam nerwowym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
DPD zatrudnia najgorszych kurierów w kraju. Zwykle są to osoby które albo nie mają nic wspólnego z branżą (tylko dorabiają na boku) albo byli kurierzy którzy wylecieli z firm reprezentujących jakikolwiek poziom (DHL, FedEx) za jazdę po pijaku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam te opinie i pod każdą się mogę podpisać. Że w tej Warszawie nie nie mają metody na Kowale. Z miesiąca na miesiąc gorzej.
Kiedyś korzystałam z pełnym zaufaniem i zadowoleniem. Teraz to jedna wielka porażka!!!!. DPD Kowale to tragedia!!!!! Filia bez minimum szacunku do klienta. Paniska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry