Widok

marny gaz w Auchan Gdańsk, Szczęśliwa

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
witam,
ciekaw jestem opinii nt. gazu w Auchan Szczęśliwa w Gdańsku.

Kiedy jeżdżę na dobrym LPG po odpaleniu wozu i po przejechaniu ok. 2 km silnik sie rozgrzewał i wchodził na gaz.

Ale tankując wielokrotnie w Auchan jest problem, instalacja gazowa nie przełącza się automatycznie, czasem dopiero po 15 km albo i póżniej.
Myślałem, że to problem instalacyjny, kiedy jednak zatankowałem gdzie indziej, wszystko działa jak należy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cos bez sensu piszesz...... Startujesz na benzynie - to co tu ma jakosc gazu do momentu nagrzania sie silnika do przelaczenia na gaz ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK, jeszcze raz...
startuje na benzynie, po ok. 2 km instalacja chce przejść na gaz, ale nie przechodzi, pika coś kilka razy i z powrotem wraca w tryb jazdy benzynowej.
Czasem jak ręcznie przełączę to po 10 km (różnie z tym bywa) zacznie jazdę na gazie, czasem muszę to robić kilka razy.

Tankując gaz z innej stacji auto po rozgrzaniu silnika z automatu wchodzi w gaz. Dlatego zgłaszam problem z gazem z tej stacji.
Aaaa, auto stało u gazownika i niczego niewłaściwego w działaniu instalacji nie stwierdził.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoja opinia, ja mam odmienną. Ogrom stacji oferujących gaz pozwala Tobie na korzystanie z innej z lepszym gazem, zawsze możesz poprosić właściciela o dokumenty potwierdzające jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście.
Lecz pisze to dlatego, bo miałem wrażenie, iż instalacja gazowa zaczyna coś szwankować.
Straciłem czas na wizytę u gazownika, pojawiły się koszty a w sumie problem tkwi w gazie a nie w instalacji w Fordzie Focusie.
Co mnie jednak zastanawia, jeździłem na auchanowym gazie kilka lat i było OK. Ostatnie pół roku to lipa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszyscy "fachowcy" piszący o tym, że wszędzie paliwo jest takie same mijają się z prawdą, cena niestety nie idzie w parze z jakością i po zatankowaniu na stacjach typu leclerc, carefour czy auchan spalanie wzrasta o 2-3 litry na 100km, osobiście nigdy juz nie zatankuje na ww stacjach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
a skąd ma się wziąć niska cena? Z powietrza?
http://www.stacjebenzynowe.pl/search_stacje.php?action=srch&searchstacja_woj=PM&searchstacja_miasto=Gda%C5%84sk&tankowanie_miast=&paliwo=&sort=2

pół roku temu kiedy działał poprawnie pewnie cena była zbliżona do innych, ale teraz średnia to 20 groszy różnicy, a to już musi coś być nie tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tankuje już od paru ładnych lat na Auchan i nic się nie dzieje. Zalewam ropę i autko jeździ bez rzadnego problemu.
Dwa lata temu byłem w naszych górach i tankowalem w Częstochowie też na stacji Auchan.
Auto odpaliło za 1 x na tym paliwie po nocy, termometr pokazywał -18.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 lata temu nie było takich temperatur, więc nie ściemniaj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok temu nie było takich temperatur.
Nie zmienia to faktu że jakościowo jest dobra, mówię o ropie.
Najlepiej jednak jest tankować na zmianę tzn np. raz na Auchan a jak wyjezdzimy to zalać paliwo z "pewniejszej" stacji np Shell lub jakiś Lotos. W moim przypadku parametry są bardzo zbliżone, auto na paliwie z Auchan ewentualnie ma trochę gorszy start na biegu jałowym niż na Shellu, spalanie jest takie same.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za pierwszym razem, przy okazji zakupów, nie oceniałam.
Po drugim razie i buncie maszyny wróciłam do zasady "ciągłości".
Po drodze mi do Orlenu, a że lubię orli dziobek, kolor i standard... nie szukam "na boku" :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Auchan skupuje resztki - bardzo złe proporcje propanu do butanu. W Gdyni na hutniczej przy torach prywatny ma najtańszy gaz w okolicy i do tego wysoko kaloryczny w gdańsku nie wiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry