Widok

masakra - NIE POLECAM!!!!

nie polecam tej przychodni. Jedynym dobrym lekarzem jest p. Ziemkiewicz, reszta lekarzy to nieporozumienie. Miałam niestety do wczoraj sunię, którą długo prowadziłam w tej przychodni, chorą na cukrzycę... 7.12. po wskazanej przez lekarza 7 dniowej obserwacji psa, wróciłam. Pies był słabszy, czasami wymiotował, miał biegunki. Zrobiono rtg i usg, skasowano za to 85 zł!!!! i stwierdzono raka wątroby! który był wynikiem cukrzycy.. zrobiono badania krwi - kolejne 85 zł, z których wynika, że cukier był wysoki bardzo, wysoki poziom mocznika...i.....dostałam tabletki na wątrobę i antybiotyk!!!!!!!!!!!!!!! nic więcej!!!!! gdy w piątek 28.12. trafiłam do Przychodni w Chylonii, lekarz zdziwił się, że nawet nie podano pu kroplówki!!! po to aby dializować nerki, które byly bardzo zniszczone...ale to było za późno...sunia była wyczerpana, wychudzona, nic nie jadła ostatnie 3 dni i niestety musiałam podjąć trudną decyzję o eutanazji.
Uważam, że jeśli zaczętoby solidne leczenie mojej Maji na początku grudnia, byłaby dziś ze mną...
Nie polecam tej przychodni i bezdusznych lekarzy... Uciekajcie gdzie pieprz rośnie, jeśli chcecie mieć zdrowego i żywego zwierzaka!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tak , piesek miał raka i na pewno do dzisiaj by żył. Nie wiesz o czym bredzisz! A lekarz na końcu kolejki, mający opnie wcześniejszych lekarzy i wcześniejsze badania różnorakie , jest "najmądrzejszy" i "najlepszy" -typowa nieobiektywna opinia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
obiektywna.. pies leczony od 2 lat w tej przychodni!! nie potrafiono postawić prawidłowej diagnozy!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry