Widok

mieszane uczucia...

Około miesiąc temu byłam w Tabunie na obiedzie... zamówiłysmy z koleżanką "potrawkę z kurczaka w kurkach pod ciastem francuskim " - danie było wyborne, bardzo smaczne, mięsko z kurkamy w gęstym sosie smietanowym zupełna rewelacja, goście w stolikach obok również byli zachwyceni jakością potraw! Po miesiącu wróciłam na kolację do Tabuna - niestety rozczarowałam się... moja "potrawka" była bardzo żadka a porcja mniejsza, mimo to całkiem smaczna, ale danie znajomego błagało o pomstę do nieba ... zamówiliśmy rozbef z czatnejem... czatnej to konfitura z gruszki, niezła ale my mielismy jeden wielki kawał gruszki, a "dobrze wybieczony rozbef" - okazał się kotletem mielonym !!! - zupełna porażka zarówno wizualna jak i smakowa... - siekana wołowina raczej kojarzyła się w moim mniemaniu z kawałkami mięsa... tym czasem dostalismy rozpadający się, przypalony kotlet mielony , bez smaku, suchy i wybitnie niesmaczny, kartofelki również bez smaku zimne i niestety mojemu koledze pozostało zjedzenie sałatki.... Nie wiem czy to wina kucharza ze zmiany ale rozczarowanie było wielkie, zupełnie odwrotne do tego za pierwszym razem kiedy zachwyciłam się jakością potraw i niebanalnego wystroju!
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 5
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tabun to jedna wielka porażka, od jakiegoś czasu jest coraz gorzej... jedzenie jest niesmaczne, niedoprawione, kucharze w ogóle nie mają smaku. Ilość dodatków do dania głównego woła o pomstę do nieba - dwa listki sałaty, cztery kawałki ziemniaka wysuszonego na maksa.. żenada... gołąbki mdłe, suche, bez smaku. jedyne co się broni w tym miejscu to obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No no, z nowym rokiem coś jakby na lepsze się zmienia, jakieś dwa tygodnie temu przepyszny barszcz ukraiński, ostatnio bardzo smaczne gołąbki :-) jeśli tak dalej pójdzie, trzeba będzie przeprosić się z tabunem ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry