Widok

mieszane uczucia

W Pomodoro byliśmy drugi raz, (weekend za pół ceny - nie byliśmy specjalnie oczarowani, ale wiadomo, ta impreza ma swoje prawa). W Walentynki postanowiliśmy dać im drugą szansę i niestety, chociaż miejsce jest sympatyczne, to brakuje tego co najważniejsze - dobrego jedzenia. Obsługa, wystrój, czas oczekiwania na zam, to wszystko jest ok, ceny są dość wysokie (np. krem z pomidorów - 14 zł.), można byłoby jeszcze je znieść, gdyby jakość jedzenia była adekwatna. Największym nieporozumieniem okazała się bruschetta (15 zł.-4 kawałki ciabatty), nie do pojęcia jest dla mnie, jak jakikolwiek szef kuchni może wydać to danie przygotowane z marketowych pomidorów - bladych, wodnistych i kompletnie pozbawionych smaku. Włoska restauracja powinna sprowadzać produkty z Włoch, a nie serwować bezsmakowe pomidoropodobne badziewie szklarniowe z Holandii. Z tych samych pomidorów zrobiony był sos do spaghetti - bladoczerwony i bez smaku. Najważniejsze we włoskiej kuchni są wysokiej jakości produkty, tu tego zabrakło. Kolejna włoska knajpka prowadzona "po polsku". Szkoda.. Ps. Przy tych cenach drobne czekadełko (oliwa i kilka kawałków ciabatty) byłoby miłym ukłonem w stronę klienta.
Moja ocena
Pomodoro Ristorante kategoria: Restauracje
obsługa: 5
 
menu: 5
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Klasyka Hejterstwa !!!
.... i ubaw po pachy.
Z jednej strony atak bo niby na pomidorach oszczędzają!!!

Ciekaw jestem ile włoskich restauracji importuje z Włoch świeże pomidory.
Sos do spaghetti na pomidorach świeżych.
Czy Pan kiedykolwiek gotował!!!???
Puszka pomidorów pelati np Divella kosztują 9 pln brutto za 2500 kg !!!
naprawdę myśli Pan , że oni to robią na marketowych pomidorach.
... to gratuluję.

mój osąd na temat opinii:
malkontent lub mizerna konkurencja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo ciekawe, gdyz w te wlasnie walentynki spedzilismy z narzeczona uroczy wieczor w tej wlasnie restauracji i wszystkie potrawy ktore zamowilismy byly wysmienite. Oj czuje tutaj proby zanizenia oceny przez niedouczona i bardzo zrozpaczona konkurencje. Jedyne co mozna zarzucic tej restauracji to schoooooooooooooodyyyyyyyyyy, ktore niestety sa bardzo waskie i strome :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry