Widok

mieszkanie do wynajęcia

Witam,poszukuję mieszkania do wynajęcia w Baninie, min.2 pokoje. Od września.Na dłużej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Baninie! Dobry wybór!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może uzyskała bym jakieś informacje na temat wolnych mieszkań bo jest to dla mnie bardzo trudne ponieważ nie mogę nic znaleźć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najem to biznes. Jeżeli się nie spina to się go nie zaczyna. A że oczekiwana stopa zwrotu z nieruchomości to ok 8% oraz koszt nabycia i wyposażenia mieszkania w Baninie to min 250-280k. To czynsz pomijając media oraz koszty typu śmieci musiałby być na poziomie 2000pln + opłaty ok 500 i masz do zapłacenia 2500 za mieszkanie. Jeżeli jesteś dalej zainteresowana to napisz. Kupię i Ci najmę, ale wątpię że byłoby więcej chętnych na RYNKOWY najem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
znam kilka osób wynajmujących mieszkania w Baninie 1000zł + media
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiesz może czy jest gdzieś mieszkanie w podobnej cenie ? Bo to dla mnie naprawdę ważne . była bym wdzięczna za jakie kolwiek informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale czy te mieszkania wynajmowane na poziomie tysiąca to były kupowane bądź budowane w celu najmu czy też są to budynki które właścicielowi już nie są potrzebne, oraz czy posiadają tak jak życzy sobie Marta min 2 pokoje. Bo mieszkań spełniających ten opis nie kojarzę.
Co innego wynająć coś co już nie potrzebne, a co innego inwestować w najem. Zgadza się że 8% to nieruchomości komercyjne, ale jeżeli mam inwestować to w to co przynosi zysk a nie w to do czego będę dokładał. Proszę policzyć ile kosztuje finansowanie kredytem + remont lub wykończenie i wówczas urealnić rynkowo swoje potrzeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
8% to tylko nieruchomości komercyjne i to w dobrych lokalizacjach.
Najem mieszkań (nie sezonowy) daje około połowę tego.
Zakładając 4-ro procentową stopę zwrotu czynsz najmu dla mieszkania za 250-280k wyniósł by minimum 850 - 950 PLN (+ amortyzacja i koszt remontów + podatek).
Najem mieszkań w Polsce obarczony jest wysokim ryzykiem związanym z podejściem Polaków do cudzego mienia.
Koszt remontów może bardzo szybko zjeść marny zysk.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja była bym w stanie sama za inwestować w remont domu gdyby był on konieczny po prostu potrzebuje mieszkania w tej lokalizacji a wiem ze ceny mieszkań są strasznie zróżnicowane i nie wszystkie są za 2500 . problem w tym ze szukam od długiego czasu i nie mogę nawet znales praktycznie żadnego mieszkania do wynajęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo się nie opłaca. Jak ktoś kupi na kredyt mieszkanie, to w ogóle mu się nie kalkuluje, jak za gotówkę to może jeszcze tak, ale za mieszkania 75m z nawet małym ogrodem i tak nie można wziąć 1000zł, skoro za taką cenę w Gdańsku wynajmuje się kawalerki, nawet mimo faktu, że jest gorszy dojazd i samoloty.

Rozumiem, że należysz do tej części społeczeństwa która z różnych względów ma taką umowę o pracę, ze nie może płacić tego 1400zł kredytu (co wyszło by podobnie jak wynajem), no ale niestety - wynajem domków jest po prostu nieopłacalny, lub wymagałby na tyle kosmicznej ceny, że i tak nikt by nie skorzystał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na allegro jest ogłoszenie o wynajmie w Baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybyście nic nie znaleźli to na przetrwanie byłby ale tylko jeden pokój 24m2 z dostępen do kuchni,łazienki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry