Widok

miło, sprawnie i szybko

Przeprowadziłam się z Gdańska do Gdyni i wymagało to załatwienia w UM kilku spraw. Pierwszy plus, że sala obsługi jest otwarta w godz.7-18 i (zaskoczona i pod wrażeniem... w Gdańsku tylko dni powszednie) w soboty w godz.8-14.
Zameldowanie
szybko pojawił się mój numerek, trochę trwało, bo dotyczyło 3ch osób i trzeba było dane 'wklepać' do komputera, ale czasowo żadna tragedia
Dowód osobisty
też szybko numerek na wyświetlaczu, szybko obsłużona
Prawo jazdy
j.w.

Ogólnie brak jakiś kolejek interesantów, obsługujące Panie bardzo miłe. Dzień powszedni, rozpoczęcie załatwiania spraw ok. godz.15:30, wszystkie w niecałą godzinę. Niestety do okienka 'dowody rejestracyjne pojazdów' tego dnia nie podeszłam, bo były problemy ze ściągnięciem tablic rejestracyjnych, więc ponowna wizyta w UM Gdyni w sobotę ok.godz.11.
Rejestracja pojazdów
Tego się najbardziej obawiałam, po doświadczeniach z zarejestrowaniem samochodu w Gdańsku - tam trzeba było wtedy stanąć w kolejce z rana, sporo czasu przed otwarciem urzędu, by się załapać na numerek z limitowanej ilości. Drukuję numerek, jestem 4ta w kolejce, tutaj najdłużej się czekało ze wszystkich spraw, ale spodziewałam się tłumów.

Super pozytywnie :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie, moja uwaga dotyczy glosowania "budzet obywatelski". Posluze sie jako przykladem moja babcia, ktora powiedziala, ze dopoki nie zobaczy, "na bloku"- czytaj w ktorejs z gablot, ze jest jakies glosowanie, glosowac nie bedzie. Sadze, ze ludzi niechetnych glosowaniu w rowniez ich interesie jest mnostwo. A chodzi o nasze dzielnice i ich funkcjonalnosc oraz estetyke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry