Widok

moja miesiączka trwa już 2gi miesiąc!!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zacznę od początku. Po ciąży pierwszą miesiączkę dostałam 5miesięcy po porodzie. pierwsze 3-4cykle były normalne jak przed ciązą. Ale 5 okres był bardzo dziwny miałam 2tygodniowe obfite krwawienie ze skrzepami wielkości orzechów włoskich! Przestraszyłam się byłam u ginekologa który stwierdził że mam tylko obserwować następne miesiączki bo to może było jednorazowe obfite krwawienie. Jednak następne miesiączki również były długie, obfite, ze skrzepami. Ponownie poszłam do gina który tym razem przepisał mi plastry antykoncepcyjne evra które miały uregulować cykl i sprawić że okres będzie mniej obfity. Przykleiłam więc plaster pierwszego dnia okresu i dokładnie co do dnia zmienieałam następny plaster i przez te 3 tygodnie miałam cały czasa okres! Lekarz ostrzegał że może być plamienie ale ze mnie się lało:( Po skończeniu pierwszego opakowania poszłam znów do doktora i usłuszałam że tak mogło być i mam brać dalej Evre po 7 dniowej przerie i że do połowy drugiegi opakowania mogę mieć jeszcze okres a później będzie ok. dziś kończę 2gie opakowanie a mój okres się nie kończy! przez 2 miesiące były może z 4dni kiedy nie krwawiłam!! od 3 dni dziwnie się czuje mam zawroty głowy robi mi się słabo i jestem zmęczona. Wcześniej myślałam że to zmiana pogody może tak na mnie działa ale dziś rano wstałam i szłam do kuchni żeby zrobić córce śniadanie i musiałam w kuchni usiąść bo czułam się jakbym przebiegłą 200metrów! Zaczeło mi sie robić słabo, wszystko wirowało, mroczki przed oczami i robiło mi się gorąco. Położyłam się i przeszło ale czuje się słaba.. Myślę że to może być anemia z powodu dużej utraty krwi. dzwoniłam do ginekologa i może mnie przyjąć dopiero w czwartek więc zarejestrowałam się na dziś do internisty w związku z anemią którą podejrzewam.

I teraz pytania do Was dziewczyny mam nadzieje że ktoś mi pomoże..
czy ktoś miał podobne problemy z obfitym okresem ze skrzepami? Jeśli tak to jakie leki brał i proszę o kontakt do lekarza który temu zaradził.
Proszę również o polecenie dobrego ginekologa który mógłby mi pomóc.
Czy ktoś brał plastry evra lub stosował inne środki hormonalne i miał tak długo miesiączkę?
I ostatnie pytanie czy miałyście robione jakieś badania przed przepisaniem antykoncepcji hormonalnej w celu sprawdzenia poziomu hormonów?

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosowałam Evrę ponad rok i nic takiego się nie działo. Dziwię się Twojemu lekarzowi. Znam kilku dobrych lekarzy, ale w jakim miescie preferujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależałoby mi zeby lekarz przyjmował w Gdańsku. ja chodzę do dr zinkiewicza który ma bardzo dobre opinie wśród pacjentek a jednak czuje się troszeczkę przez niego zlekceważona i jak widać plastry kóre mi przepisał i mi absolutnie nie służą a on każe mi wciąż czekać i brać je dalej:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też stosowałam evre ponad rok i nigdy nie miałam przedłużajacych sie miesiączek...tak jak opisujesz...coś jest nie tak, skonsultuj sie z innym lekarzem
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam podobnie do ciebie

po porodzie mialam 3 normalne okresy potem bardzo obfite i bardzo długie
bylam u dr olszewskiego - najpierw dostalam tabletki na zatrzymanie okresu (nie pamietam nazwy byly dwa rodzaje) niestety nie pomogły
w moim wypadku pomogły tabletki antykoncepcyjne

czy mialas robione usg? Moze zle cie oczyscili po porodzie
mozna tez zrobic badanie hcg aby zobaczyc czy cos tam nie zostalo
wtedy konieczne bedzie lyzeczkowanie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze predko zmień lekarza! Po drugie podzielam Twoje obawy o anemię, organizm jest mocno osłabiony takim krwawwieniem:(


Stosowałam evre, ale miałam wszystko jak w zegarku, nic się nie dzialo. W jakim mieście ma być lekarz??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie skrzepy mogą być niebezpieczne - lekarz jest niepowarzny:/ Ja cgodze do dr Gołki - bardzo miła osoba - wprawdzie nie byłam u niej z żadnym zdrowowtnym problemem, ale jest dokładna i sumienna:) Teraz jestem pod jej opieką w ciąży ( początek) i myśle ze u niej zostanę:) A od tego krótko sie czeka na wizytę;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
loca-daga a gdzie ten lekarz przyjmuje?
Mój lekarz twierdził że po porodzie w mojej macicy zaszły jaieś zmainy i teraz mogę cały czas mieć skrzepy że niektóre kobiety tak mają, tylko że moje często są wielkości orzecha włoskiego a nawet mandarynki:/
Myślałam że plastry wszytsko mi unormują a ja męczę się 2 miesiące z okresem, ostatni tydzień mam tak obfity że co godzinę zmieniam podpaski:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie czekaj na wizyte jedz normalnie na IP do szpitalam zle musieli chyba cie oczyscic
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem lekarzem, ale w dzisiejszych czasach chyba kobieta nie jest zmuszona do latania ze skrzepami??? Od tego jest medyycna,żeby zaradzić, zbadać itd:)


http://przychodniachelm.pl/OsiedleWilanowska/ to stronka:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nina "witam" w klubie :( też chodzę do Zinkiewicza i mam ten sam problem co Ty
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja brałam tabletki i jak tylko przestałam karmic malego to po około dwoch miesiącach dostałam miesiaczke no i mialam tez ja 3tyg potem 2 dni przerwy 3 dni i teraz narazie spokuj ale ja sie dopiero wybieram do lekarza i tez mam czeste bole głowy i zawroty i też się zastanawiam czy to normalne ale raczej nie bo niegdzie nie znalazalm, aby ktos miał taką sytuację po zaprzestaniu karmienia. no i jak Ty też mialam skrzepy ale male na szczęśćie lub nie szczęscie bo pewnie jakby były takie jak piszesz to już dawno poleciałabym do lekarza.też podejzewam u siebie anemie i chcę zrobić badania krwi aby to potwierdzic lub odrzucic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitka byłam już raz na IP w szpitalu. To było jak pierwszy raz pojawiły się ogromne skrzepy i przestraszyłam się że to jakiś krwotok czyli mój 5ty okres od porodu(10miesięcy po urodzeniu dziecka). Przyjeli mnie oczywiście z łachą, zrobili usg,zbadali i dr stwierdził że to po prostu zwykły obfity okres dając mi do zrozumienia że im tylko dupę zawracam:/ spytałam właśnie czy to możliwe że została mi w macicy jakaś część łożyska ale lekarz powiedział że jeżeli by tak było to objawy by były szybciej jak 10miesięcy po porodzie:/
więc jestem w kropce, wszyscy lekarze mówią że jest ok a ja się męczę...

Loca-daga dzięki, wilanowska jest akurat bliziutko mojego domu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjka może Ty jesteś w stanie mi coś doradzić skoro masz ten sam problem? chodzi o obfity okres tak? Czy dr zinkiewicz też nie potrafi Ci pomóc?;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podejrzewam żeby nie było:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzisz jak się fajnie złożyło :) Miejmy nadzieje,ze Ci pomoże i wszystko bedzie ok:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nina ja odstalam plamienie 10 miesiecy po porodzie.potem przez dwa miesiace nic.A chcialam juz brac tabetki antykoncepcyjne , a wiaodmo, ze trzeba zaczac pierwszego dnia okresu.Dosalam luteine na wywolanie i dostalam okres.
Wzielam z polecenia lekarza YAZ,choc zawsze bralam Jeanine przed ciazami. i wlasnie wrac z Yazam mialam caly miesiac mega okres.Poszlam do lekarza i mimo iz przekonywala mnie, ze tak moze byc to zmienilam na jeanine.Intuicyjnie czulam, ze po prostu sa dla mnie za slabe.
wraz z Jeanine okres przeszedl po godzinie jak reka odjal.szok.Biore ,nic sie nie dzieje,okres jak w zegarku.
Pisz to dlatego, ze moze te plastry Ci po prostu nie sluza.Moze trzeba zmienic na tabletki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwidoczniej ja też muszę zmienić, tylko te obfite miesiączki mnie martwią bo zaczeły się przecież przed antykoncepcją hormonalną:/

Byłam u internisty i mam zrobić morfologie + badanie na wątrobe i tarczycę... Dr była zdziwiona że nie miałam robionych badań na krzepliwość krwi..

Czy ktoś jeszcze mógłby polecić dobrego ginekologa, chodzi mi o takiego sprawdzonego nie tylko miłego i uśmiechniętego;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nina ja zmieniłam lekarza.
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lekarze to w większości konowały bez wyobraźni! nie wiem jak to nazwać! ja przy takiej miesiączce podczas wizyty u gina usłyszałam: taka Pani uroda.... no przepraszam ale gin to chyba ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać na temat urody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam 38lat co roku lyzeczkowanie zawsze coś wyjdzie np. Polip problem z długimi okresami i skrzepami od8lat żadna antykoncepcja niedziala dłużej niż pół roku i krwawienia wracają obecnie miesiac krwawie z usg oki cytologia pierwsza po 8 lat do powtórzenia nieprawidłowe komorki, wcześniejsze byly oki umnie stwierdzili przerost endometrialny i zespół policystycznych jajników obecnie jestem w trakcie rozmów co do usunięcia macicy i szyjki, po 8 lat problemów z krwawieniami itp mam dość brak sił już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry