Widok

mrugające czerwone światełko w lesie

Wie ktoś z Was może co to za "tiochnika balszaja" wisi na słupie przy drodze od sopockiej Łysej Góry (albo od małej Gwiazdy), do Wielkiej Gwiazdy? Po prawej, północno-wschodniej stronie ścieżki.

Wybrałem się wczoraj na biegówki startując z Sopotu do Oliwy, a tu coś mruga, myślałem że to tylna lampa rowerowa, ale na słupie?!

A propos map, zamienię chętnie mapę TPK 1:25ooo część północną (CartoMedia ISBN 978-83-88201-69-1) na część południową. Ewentualnie dam bez wzajemności komuś kto potrzebuje, bo ja się plątam po okolicach Oliwy, mi tereny między Gdynią a Wejherowem niepotrzebne, na nartki za daleko, a na rowerze i tak wygodniejsza mapa w GPS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co tu narciarze robią na forum rowerowym? :)
Mapy są w najbliższym sklepie z mapami. Mogę Ci kupić, jak masz za daleko. Rowerem bliżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego nie wolno mi komuś dać dobrej mapy?!

nauczył byś Tullę ciągnąć cię na nartkach, może byś wolał oryginał (skijoring) od podróby (bikejoring)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja Ci dam moją, bo mam dwie (obie pn + pd). Greystery zostały wymyślone raczej do bikejoringu. A zalety roweru w zimowym lesie to ja odkryłem już kilkadziesiąt lat temu. Główną jest to, ze jestem (bez psa) ok. 2 razy szybszy od narciarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A beemwiczką był byś pięć razy szybszy. Nie prościej wziąć taksi? (Albo pilota TV?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty po co po śniegu na nartach jeździsz? Chodź boso. I uważaj na ostrzeżenia przed gołą lędźwią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kamery tam są i jeszcze w kilku innych miejscach na złodziei drewna i tych co śmieci do lasu wywożą pewnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry