Widok

multi dom wejherowo

Wejherowo Temat dostępny też na forum:
szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy macie jakieś doświadczenia z tym wykonawcą. Zamierzamy kupić bliżniaka i szukamy opinii.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
niepolecam.... proszę bardzo się zastanowić....albo odwiedzic Majowe ogrody w Bojanie. Osiedla wygląda ładnie z daleka i na zdjeciach.
Wady naprawde duze wychodza po latach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
witam,
kupiliśmy również dom od tego dewelopera i radziłabym wszsytko dokładnie sprawdzić przy odbiorze- później mogą być problemy z wyegzekwowaniem poprawienie niedociągnięć- a tych wiele!!! wykończenie, elewacja zewnętrzna również i ta z desek- to totalna fuszerka!!! wszystko należy spisywać i protokołować by później nie było nie miłych niespodzianek. KAŻDEMU przyszłemu kupującemu polecam badanie kamerą termowizyjną- koszt ok. 400 zł ale naprawde warto zainwestować w to badanie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14
A co dokładnie było z tą elewacja? Czy jeszcze jakieś niedociągnięcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to równiez było sprawdzic wczesniej!!!zanim kupiliscie dom.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również mieszkam w domu kupionym od multidomu i jak na razie jestem zadowolona. za utrzymanie płace połowe tego co za mieszkanie w wieżowcu, a dom mam 3 razy wiekszy. Mieszkam już cztery lta i nie bylo zadnych problemow
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, zamierzam kupić taki bliźniak z multidomu i chciałam tak mniej więcej wiedzieć jakie są koszty utrzymania za ogrzewanie. Słyszałam że w bliźniakach w Bolszewie jest ogrzewanie gazowe ile metrów wynosi mieszkanie i jaki jest koszt ogrzania. Prosze o odpowiedź :] ja zastanawiam się nad 108m2
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, ja również mam w planach kupno bliźniaka z multidomu .
Szukam opinii osób które mają już jakieś doświadczenie z tym deweloperem. Domek jest w Kąpinie . Czy macie jakieś informację lub może mieszkacie w domku od tego dewelopera ?
Proszę o odpowiedzi :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak czytam te opinie no to naprawdę się dziwię. Moój znajomy właśnie też zastanawia się nad multidomem, a ja od kilku lat mieszkam z rodziną w pięknym domku :) udało mi się kupić za bdb cenę w promocji.

Nie miałam żadnych problemów i wydaje mi się, że czasem takie złe opinie pisze konkurencja, bo oni sprzedają wszystko na pniu. Potem nie miałam żadnych problemów. a wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja niestety również nabyłem mieszkanie w Multidom Willa Kameralna w Wejherowie i nie polecam tego dewelopera. Elewacja drewniana po 9 latach nadaje się do wymiany. Dach przecieka przy kominach od samego początku mimo wielokrotnych reklamacji. W mieszkaniu na parterze pojawił się grzyb. Zapraszam do oglądania. Nie jestem konkurencją tylko nabywcą. Totalna fuszerka.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam . Jak to wyglada po upływie czasu? Sama mieszkam w budynku multidom i okazuje się ze budowany był niezgodnie z projektem i w tej chwili pękają wszystkie ściany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto się zgłosić do dewelopera zamiast wypisywać rzeczy, o których nie ma się pojęcia? Na jakiej podstawie Pani uważa, że budynek był budowany niezgodnie z projektem?
Ja mieszkam w budynku Multidomu od 8 lat i nic się nie dzieje negatywnego.
Ma Pani prawo do opinii, ale chyba nie oczerniać bez podstaw i wiedzy?
Zawsze jak miałam pytanie czy wątpliwość pracownicy Multidomu służyli pomocą i nie umywali rąk od jakiejkolwiek odpowiedzialności także proszę się zastanowić dwa razy zamiast działać na czyjąś szkodę.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może skoro pan wszystko wie lepiej to zapraszam na rewizje mieszkania !! A moze jest Pan właścicielem bądź pracownikiem ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam - w jakim budynku multidom pani Mieszka ? Nie ukrywam ze sama jestem mieszkanka budynku multidom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Multidom to firma niezbyt rzetelnie podchodząca do biznesu, liczy się tylko zysk bez względu na konsekwencje. Po latach w ich budynkach wychodzą wady spowodowane błędami projektowymi oraz wykonawczymi. Widać oszczędność na każdym kroku ( użyte materiale, oszczędność w zbrojeniach stropów - w moim budynku np. rozmieszczono pręty co 16cm a nie jak w projekcie co 10 cm, poza tym zamiast użyć prętów 10mm użyto prętów 8mm). Poza tym sposób izolacji budynku to dramat ( np. nie ocieplone i nie zaizolowane fundamenty ). O uszczelnieniu w miejscu przebicia komina przez dach nawet nie chce mi się pisać taka amatorszczyzna. Architekt który projektuje ich budynki to człowiek który projektuje w sposób kopiuj wklej. Dokumentacja nawet nie jest porządnie sprawdzona, wiele rzeczy jest pominiętych, ale co się dziwić skoro nadzór budowlany w Wejherowie to akceptuje (bo to tez amatorzy albo im się nie chce rzetelnie podejść do pracy). Wyegzekwowanie naprawy której koszt przekracza 10k PLN od developera Multidom chyba nie jest możliwe bez sprawy w sądzie. W dzisiejszych sądach sprawy niestety trwają i człowiek musi "mieszkać" w takiej rozpadającym się produkcie Multidomu. Mam nadzieje że MultiDom i wszystkie powiązane z nim firmy znikną wkrótce z rynku i więcej ludzi nie straci przez nich dorobku swojego życia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Ta firma to powinna mieć nazwę Multiżenada! Na wszystkim oszczędzają. Przed zakupem mieszkania wszystko upiększają w słowa wciskają kłamstwavobiecujac różne rzeczy a po kupnie totalnie olewają klienta. Podczas zakupu mieszkania za kilkaset tysięcy 0 zł rabatu, bo twierdzą że i tak ceny mają najniższe. Widać nie tylko ceny ale i poziom pozostałych rzeczy. Szukają oszczędności i zarobku na wszystkim. Radze dobrze się zastanowić i dokladnie sprawdzić przed przelaniem pieniędzy dla tych dziwnych spółek co konkretnie kupujecie, jaki bedzie rzeczywisty termin odbioru, jakie użyte materiały itd. Ale przede wszystkim odradzam, nikomu nie polecę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Deweloper w Pucku (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

alians deweloper (9 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś słyszał lub miał bezpośrednią styczność z firmą Alians z Kartuz? ..niestety nie...

do góry