Widok

nadwaga w ciaży

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
cześć dziewczyny jestem w 8 tyg ciązy przytyłam ponad 5 kg nie wiem co mam robić do szczupłych nie należe ale aż tyle w 2 mieisące masakra co robić najlepsze z tego wszytskiego jest to że od słodkiego mnie odrzuca dzidzia nie lubi no i te wymioty codzienne a mimo to tyje moje jedzebei to w ostatnim czasie same owoce bo wszytsko inne i nie pasuje co mam robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w obydwu ciążach tyłam w pierwszych 4 mcach ok 6-7 kg. potem była stabilizacja, i na koniec nie przekraczałam 16 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przytyłam jak do tej pory 4 kg..., na poczatku ciąży gubiłam wagę, dziecko rozwija się prawidłowo więc cieszę się, że waga nie idzie do góry...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz pewnie tendencje do zbierania sie wody w organizmie, ja tak mialam, ale przez tarczyce, moze zbadaj poziom hormonow tsh, i ft4, ja w clej ciazy przytylam 30 kg i wszystko szybko zgubilam, bo byla to prawei sama woda,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przed ciążą chciałam iść do dietetyka i zrzucić jakieś 40kg :P taki miałam plan na ten rok ;P


ale życie napisało inny scenariusz - okazało się, że już jestem w ciąży :)


w pierwszych 2 m-cach schudłam 5kg :) do tej pory odzyskałam je :) czyli właściwie ważę tyle co przed ciążą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasandar lepiej przegryzaj warzywa - marchewke, paprykę, ogórki itp.

Owoce zawieraja duzo cukrów.

Wiem, że łatwo pisać bo organizm w pierwszych miesiacach sam reguluje co mu potrzebne.
Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, nie martwcie się tak tą wagą. Ja też do najszczuplejszych nie należę i ciąży przytyłam 20kg. Fakt,że mój synek był duży prawie 4300g, a ja mialam cholestazę i nadciśnienie pod koniec ciąży. Okropnie napuchłam, byłam po prostu wielka. w ciąży bardzo duzo piłam wody i herbatek owocowych, poza tym ciemne pieczywo, dużo warzyw i owoców. Jak miałam ochotę na słodycze, to sobie nigdy nic nie odmawiałam. W pierwszych 6 miesiącach przytyłam 11kg, potem zaczął się dla mnie dramat coraz więcej kg. Lekar jednak mówił, żebym się task nie denerwowała tym. Bo dużo kg to właśnie zatrzymana woda i duży bobas. Jak urodziłam 3 dni później ważyłam już 10kg mniej, a po miesiącu zrzuciłam wszystko. Teraz ważę 3 kg mniej niż przed ciążą - to dzięki kilkugodzinnym spacerom z synkiem.
Pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm tomi poprawiłyście humor powiedzie mi jeszce od kiedy w ciązy oge chodzic na basen juz an poczatku czy lepiej poczekac do tego 5 miesiąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

do góry