Widok

najlepsza pizzeria w okolicy ?

Obłuże Pogórze Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,jaka pizzerię uważacie za najlepszą,chodzi o to żeby oprócz ciasta coś na niej leżało i żeby był prawdziwy ser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ibis jest spoko ale mają małą ta pizzę. Raz zamówiłam duża na dwie osoby (zawsze tak zamawiamy) i przyszły 4 kawałki...Także raczej na jedną osobę duża.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dlla kogos pizza jest w Ankerze, to pardon, ale delikatnie mowiac wątpliwa to rekomendcja.;)))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawiam od dwoch lat z pizzerii Ibis na Wiejskiej. Probowalam ze wszad, ale juz nie ryzykuje letniej lub pol surowej lub biednej albo drogiej za nic pizzy.Ale tam jest wypasna, skladniki dobrego gatunku, duzo sera i przede wszystkim goraca az parzy. i w przyzwoitej cenie. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
W Okolicy to Valmont, a z innych bistro w Gdyni to najlepsza jest w Ankerze !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ten Obiadek Express działa, dostałem ulotkę ostatnio. Zamówiłem pizzę już dwa razy, raz hawajską i raz inną. Mogę polecić. Ciekawe jak te obiady, spróbuje następnym razem. No i sprawdzę jeszcze tego Vito. Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vito jest spoko. Swego czasu tez zamawialem z obiadek cośtam,przy przystanku na Dąbka(steyera). Ale tam to głównie obiady-szczególnie z opiekanamymi ziemniakami!naprawde dobre.ale nie wiem czy dzialaja bo jak dzwonilem w wakacje to nie dowozili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adam - jeszcze Vito, pyszna pizza z dowozem. Jest także city pizza, zamawiałam tam parę razy kebab z frytkami i surówkami. Duże porcje, no nie da się zjeść i smaczne ale raz się zraziłam i na razie omijam to miejsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat. Niedługo sprowadzę sie na Pogórze i chciałem się coś dowiedzieć o tutejszych restauracjach. Szczególnie gdzie polecacie z dowozem. Z tego watku wynika ze procz Vitalii i dosć drogiego DaGrasso chyba nic wiecej nie ma.
Może coś zmienilo przez wakacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, dania obiadowe w Vitalii są co najwyżej poprawne, główny zarzut to małe porcje, suche mięso. W Valmoncie zamówiłam kiedyś kebab i był to najgorszy jaki jadłam w życiu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą prawie w 100%. Vitalia przoduje, jeżeli chodzi o pizzę i pierogi - dania obiadowe nie bardzo mi podpasowały ale to kwestia gustu. To samo z vito - pizza pyszna, dania obiadowe niezbyt. W al capone zamówiłam raz i nie bardzo mi smakowała, dodatkowo bardzo długo czekałam więc więcej raczej nie zamówię. Da grasso jest dla mnie za tłusta i faktycznie - czasem się zdarza, że ciasto jest niedopieczone. Valmont - jadłam dwa razy i mięso było gumowate, niedobre. Dodatkowo w lokalu strasznie śmierdzi starym olejem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój ranking:
1. Vitalia i pizza z szynką parmeńską,mozarellą i pomidorami na cienkim cieście. Zamawiałam kilka razy i zawsze jest tak samo dobra.
2. Al Capone, zamawiałam różne pizze, przeważnie były dobre, ale zdarzyły się wpadki.
3. Vito podobnie jak Al Capone.
Najgorsza w okolicy to moim zdaniem Valmont, może w sezonie jest lepiej, gdy są świeże owoce,w zimie tragedia,szczególnie jeśli chodzi o pomidory i szynkę - najtańsze składniki. Na drugim miejscu Da grasso - prawie zawsze coś nie tak z ciastem, niedopieczone,pizza za słona i słabe sosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam super pizzę w Peron 11 - ul. Hutnicza 1. Naprawdę wspaniała!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam!
W miejscu torino otworzyli nową pizzerię (nowy właściciel w końcu) i to chyba będzie teraz nasza ulubiona, jak na razie pizzy lepszej nie jedliśmy. ktoś próbował?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Vito na Rymarskiej jesy spoko, ale już mi sie przejadła nieco

Da grasso ceny kosmiczne ale pizza dobra

Valmont -ok ale jakiś ziół za dużo dodają i one przebijają cały smak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Alcapone jest na Sikorskiego. Nieopodal Biedronki.
A Dagrasso zawsze będzie drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się DaGrasso ma ceny z kosmosu :( AlCapone to gdzie jest?
Pizza z Tino czy Vito jest OK ale mam wrażenie, ze coraz mniejsza...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Da Grasso to sieciówka z koszmarnymi cenami a`la Pizza Hut. Ceny nie na Obłuże. A AlCapone daje naprawdę dużo dodatków, ale powiedzmy sobie szczerze - wiele zależy od kucharza i od tego jaki ma dzień i to w każdej pizzerii.
Aa jeszcze jedno - zamawialiśmy z Valmonta garmaż na chrzest i powiem, ze wszystko było na umówioną godzinę cieplutkie i pyszne. Czy tanie to nie wiem, bo się gdzie indziej nie pytałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygląda pysznie
>>>>> RZUCAM PALENIE >>>>> UCZĘ SIĘ FOTOGRAFII >>>>> WYCHODZĘ ZA MĄŻ >>>>>

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vito jest ok, szczególnie pizza napoli czy jakoś tak ( z białym sosem) pycha, natomiast nie polecam dań obiadowych-gumowe frytki, małe porcje i odgrzewany kotlet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgadzam się że w Al Capone oszczędzają na składnikach, wręcz przeciwnie.Dla każdego bez wyjątku pizza jest robiona z taką samą dokładnością i myślę , że właśnie dlatego się tak długo utrzymali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry