Widok

naprawa zderzaka plastik - zarysowania

Witam,
Gdzie w trójmieście znajdę fachowca, który zlikwiduje uszkodzenia zderzaka/nadkola powstałe w wyniku otarcia? Otarcie jest punktowe tylko na lakierowanej części nadkola, która jest z plastiku
natomiast na części z chropowatego plastiku są już konkretniejsze wgłębienia.
Bardzo prosze o pomoc. Zależy mi na zlikwidowaniu tych śladów, na ich zminimalizowaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plastik to nie stal, nie rdzewieje. Ja bym sobie odpuścił taką naprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jaki samochód. W Tico bym odpuścił, ale Bentleya bym naprawiał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w mieście takie naprawy mijają się często z celem, widzę to na swoim i u sąsiadów (wgniotki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak sobie ostatnio patrzę na auta i widzę - plastikowe elementy - lakierowane, gumowe odbojniki czy listwy boczne gumowe- lakierowane. Tylko po co lakierować niestalowe elementy? po to to jest żeby w razie takiego użytkowania brać i wymieniać cały element i to bez lakierowania bo przy 5 letnim lakierze już odcień będzie inny. Jakieś lakiernicze lobby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry