Widok

nauka jazdy na motocyklu

Witam, chciałabym na stare lata awansować z plecaczka na kierownika. Sprzęt 125 dostałam no i... No właśnie . Mam rozterki czy iść na kurs, czy najpierw wykupić kilka jazd żeby instruktor ocenił czy się nadaję. To że długo jeżdżę puszką nie znaczy że mam dryg do kierowania motocyklem. Może zdam egzamin na A, może nie i zostanę na 125. Macie namiary na instruktora o anielskiej cierpliwości a zarazem szczerego w swoich opiniach? Wolę żeby mnie uczył ktoś obcy niż znajomi ;) Najlepiej Gdynia lub okolice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a chłop nie może Ci ogarnąć, pomóc w nauce? masz grupe na pejsbuku odnośnie motocyklistów z 3city gdzie jest od groma informacji na temat polecanych instruktorów i szkół, w gdyni euromoto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na FB nie szukam, za dużo znajomych, a ja chcę dyskretne, bo jak się nie uda.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to namiar dostałaś, zawsze możesz założyć drugie konto - 5 minut roboty
jak chcesz naprawdę pójść do ogarniętych osób to Gdańsk i WSJ - tylko absolutne beztalencie nie będzie potrafiło po ich szkoleniu prowadzić 2oo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za informacje, wybiorę Gdynię ze względów logistycznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sie uczyłam w passat,plac moalam z p.Zbuszkiem,miasto z Łukaszem.Nie wiem,czy jeszcze tam pracują,ale egzamin zdałam za piewszym razem,wiec chyba było ok.:)Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy testy teoretyczne na motocykl różnią się istotnie od tych samochodowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Są pewne różnice, ale większość pytań się pokrywa. Proponuję, abyś sprawdził sobie jeszcze na jakiś testach dostępnych online, przez internet. Sprawdź sobie chociażby tutaj: http://www.ltesty.pl/testy/
Wybierze testy na kat. A. Z puli około 3k pytań zostanie wylosowanych 32 w różnych kategoriach. Jak zdasz, to nie masz się o co martwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbije temat bo może się przydać komuś. Ja kurs na prawko robiłam w szkole jazdy As. Zarówno kat B jak i A. Spokojnie mogę ich polecić. Dobrze szkolą. Instruktorzy maja cierpliwości są wytrwali. Potrafią tez zmotywować od pracy. Egzaminy zdałam bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry